nataliai madaj

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nataliai madaj“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nataliai madaj“.

Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė pasaulio irklavimo pirmenybėse liko penktos

Prancūzijoje vykstančiame planetos irklavimo čempionate moterų porinių dviviečių valčių klasėje Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė liko penktos. Lietuvos irkluotojos sekmadienį finale 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 48,64 sekundės ir aplenkė tik brites Katherinę Grainger bei Victorią Thornley.
2015-09-06

Irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė iškovojo sidabrą Europos čempionate

Pirmąjį medalį - sidabro - Lietuvai kaimyninėje Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate iškovojo Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė. Sekmadienį moterų porinių dviviečių valčių finale lietuvės 2000 nuotolį įveikė per 6 minutes 57,08 sekundės ir, tik 1,5 sekundės nusileidusios čempionių titulus apgynusioms lenkėms Magdelenai Fularczyk bei Nataliai Madaj, finišavo antros.