nadia quagliotto

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nadia quagliotto“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nadia quagliotto“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė iškovojo trečiąją vietą Italijoje

Dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) pirmą kartą šį sezoną užkopė ant prizininkų pakylos. 29 metų lietuvė trečiadienį, balandžio 25-ąją, Italijos sostinėje Romoje surengtose „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija) lenktynėse finišavo trečia. Už šį pasiekimą Rasai atiteko 25 pasaulio reitingo taškai. Nugalėjo ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 18-metė italė Letizia Paternoster („Astana“). Tai – pirmoji jos pergalė profesionalės karjeroje.
2018-04-25

Italijoje vykusiose dviračių lenktynėse Lietuvės tarp pirmūnių

Italijoje vykusiose penktosiose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Fiera di Bolzano“ Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa – Bianchi – Giusfredi“) užėmė trečią, o Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano – Fondriest“) – ketvirtą vietas. Nugalėjo Europos jaunių čempionė italė Nadia Quagliotto („Top Girls – Fassa Bartolo“). Ji 75 km nuvažiavo per 1 val. 57 min. 30 sek. (vid. greitis – 38,298 km/h) ir finiše pranoko D. Tušlaitės komandos draugę savo tėvynainę Larą Vieceli. Po 24 sek.