nadia petrova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nadia petrova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nadia petrova“.

Teniso pasaulį stebina 39-erių metų japonė

Japonė Kimiko Date Krumm, kuriai rudenį sukaks jau 40 metų, pirmajame prestižinio „Sony Ericsson Open“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro net 4,5 mln. JAV dolerių, rate 7:5, 3:6, 6:4 įveikė 23-ejų metų rusę Anna Chakvetadzę (WTA 76). Į Majamį K. Date Krumm grįžo pirmą kartą nuo 1996 metų bei puikiai pamena finalą prieš vokietę Steffį Graf, nors tai buvo prieš 15 metų. „Žinoma, kad aš jį prisimenu. Man išlikę puikūs prisiminimai iš šio turnyro, – sakė K. Date Krumm.
2010-03-26

Neįtikėtina: „US Open“ turnyre Mariją Šarapovą parklupdė 17-metė!

Niujorke toliau tęsiasi paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ teniso turnyras „US Open“. Vakar buvo pradėti žaisti jau trečiojo varžybų rato mačai, kuriuose užfiksuota kaip niekada daug staigmenų. Vyrų varžybose siurprizą pateikė 24-erių metų amerikietis Johnas Isneris (ATP 55). Jis po 3 val. 51 min.
2009-09-06

„US Open“ turnyre pasipylė sensacijos!

Niujorke kaip reikiant įsibėgėja paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) teniso turnyras – „US Open“. Nors per pirmas tris jo dienas staigmenų buvo išvengta, ketvirtadienis jų pažėrė į valias. Rusams sekėsi skirtingai Net nuo 1881 metų vykstančio „US Open'“ turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudaro rekordinė 21,6 mln.
2009-09-04

„US Open“ turnyre – latvių vilties ir kroatų milžino nesėkmės

Niujorke tęsiasi paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) teniso turnyras – „US Open“, vykstantis net nuo 1881 metų. Vakar buvo toliau žaidžiami pirmojo rato susitikimai, kurie pateikė nemažai netikėtų rezultatų. Iš „US Open“ turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudaro rekordinė 21,6 mln. JAV dolerių suma, jau po pirmojo rato iškrito neseniai savo 21-ąjį gimtadienį atšventęs Latvijos atstovas Ernests Gulbis (ATP 95). Jis po 2 val. 17 min.
2009-09-02

Paskelbtas "US Open" teniso turnyro dalyvių skirstymas

Šio mėnesio pabaigoje prasidės ketvirtasis šių metų "Grand Slam" serijos teniso turnyras "US Open". Atvirajame Jungtinių Valstijų čempionate susigrums pajėgiausios planetos raketės.Turnyro organizatoriai sudarė dalyvių reitingą. Vyrų vienetų varžybose lyderio etiketę turės šveicaras Roger Federeris, moterų - belgė Justine Henin.R.Federeris šiose pirmenybėse mėgins laimėti ketvirtą kartą iš eilės, tuo metu J.Henin sieks pakartoti 2003 metų sėkmę.
2007-08-21

Moterų teniso turnyrą Paryžiuje laimėjo rusė

Prancūzijos sostinėje pasibaigusį WTA serijos "Open Gaz de France" moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 600 tūkst. JAV dolerių, laimėjo ketvirtąjį reitingą turėjusi rusė Nadia Petrova. Sekmadienį turnyro finale per 1 valandą 48 minutes N. Petrova trijų setų kovoje 4:6, 6:1, 6:4 įveikė čekę Lucie Safarovą ir laimėjo jau septintąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.
2007-02-11

Favoričių nesėkmės Paryžiuje vykstančio teniso turnyro pusfinalyje

Prancūzijos sostinėje vykstančio WTA serijos "Open Gaz de France" moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių, finale šeštadienį žais čekė Lucie Safarova ir rusė Nadia Petrova. Sensacingai pasibaigusiuose pusfinalio susitikimuose L. Safarova 7:6 (7:5), 6:4 nugalėjo turnyro favorite laikytą belgę Justinę Henin, o ketvirtoji pagal skirstymą N. Petrova 7:5, 4:6, 7:6 (9:7) įveikė nugalėtojos titulą praradusią ir antrąjį reitingą turėjusią prancūzę Amelie Mauresmo.
2007-02-10

Moterų teniso turnyre Paryžiuje paaiškėjo pusfinalio poros

Prancūzijos sostinėje vykstančiame WTA serijos "Open Gaz de France" moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių, penktadienį paaiškėjo pusfinalio poros. Turnyro favoritė belgė Justine Henin ketvirtfinalyje 6:2, 3:6, 6:3 įveikė prancūzę Tatianą Golovin ir pusfinalyje žais su čeke Lucie Safarova, kuri penktadienį pateikė staigmeną, 6:3, 6:4 nugalėdama trečiąją pagal skirstymą rusę Svetlaną Kuznecovą.
2007-02-10

WTA ir ATP serijos teniso turnyre Sidnėjuje

Sidnėjuje tęsiasi WTA ir ATP serijų "Medibank International" moterų ir vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių. Pergalingai moterų vienetų varžybas pradėjo pirmoji turnyro raketė prancūzė Amelie Mauresmo, antradienį antrajame rate 6:7 (4:7), 7:5, 6:1 įveikusi tėvynainę Tatianą Golovin.
2007-01-09

Hopmano taurė - Rusijos tenisininkams

Aštuonių mišrių ekipų Hopmano taurės (Hopman Cup) teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 1 mln. JAV dolerių, Australijoje pirmą kartą 19 metų turnyro istorijoje laimėjo Rusijos komanda.Turnyro finale penktadienį Rusijos tenisininkai Nadia Petrova ir Dmitrijus Tursunovas jau po vienetų susitikimų 2:0 nugalėjo Ispanijos rinktinę.