nacijų taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nacijų taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nacijų taurė“.

Salah ir visos Egipto rinktinės fiasko: treneris iškart neteko darbo

Egipte šiuo metu vykstantis Afrikos nacijų taurės futbolo turnyras pateikė pirmą rimtą staigmeną – turnyro šeimininkai savo pasirodymą baigė jau aštuntfinalyje. Egipto rinktinė su Mohamedu Salah priešakyje 0:1 nusileido Pietų Afrikos Respublikos futbolininkams ir taip nepateko tarp aštuonių stipriausių Afrikos komandų. Pilnutėliame stadione netrūko šeimininkų sirgalių ašarų, jas braukė ir patys futbolininkai.
2019-07-07

Arminas Jasikonis iškovojo antrą vietą Motokroso Nacijų varžybose

Rugsėjo 26-27 dienomis Prancūzijos Erni trasoje vyko Motokroso Nacijų Taurės varžybos. Jose Lietuvai atstovavo Arminas Jasikonis, Vytautas Bučas ir Nerijus Rukštela. Antrą rezultatą B Finale tarp 15 pasaulio ir Europos šalių motokrosininkų pademonstravo aštuoniolikmetis lietuvis Arminas Jasikonis.
2015-09-28

Lietuvos regbio rinktinės treneris: mes sieksime nugalėti

Lietuvos regbio rinktinė kitą šeštadienį, gegužės 5 d. Vilniaus Vingio parke sužais paskutiniąsias sezono rungtynes. Jeigu komandai šeštadienį Rygoje pavyktų įveikti latvių rinktinę ir kitą šeštadienį namuose nugalėti kroatus bei palankiai susiklostytų varžybų baigtis tarp švedų ir latvių komandų – mūsų regbininkai vis dar turi šansų iškovoti pirmąją vietą Europos čempionato Nacijų taurės 2A divizione ir pereiti į 1B divizioną, teigiama pranešime spaudai.
2012-04-27

Po trejų metų pertraukos tarptautinės regbio varžybos vėl vyks Vilniuje

Po trijų metų pertraukos Vilniaus regbio akademija iškovojo teisę Vilniuje surengti metines tarptautines Europos čempionato – Nacijų taurės 2A  diviziono rungtynes Lietuva – Kroatija. Lietuvių ir kroatų regbio rinktinės susikaus gegužės 5 dieną, šeštadienį, 14 val. regbio stadione, esančiame Vilniaus Vingio parke, teigiama pranešime spaudai. „Teisė rengti tarptautines regbio varžybas dažniausiai atitekdavo šiauliečiams.
2012-04-24

Afrikos čempionams Zambijos futbolininkams – 59 tūkst. dolerių premijos

Gabone ir Pusiaujo Gvinėjoje vykusio Afrikos futbolo čempionato nugalėtojos Zambijos rinktinės žaidėjams šalies valdžia už pergalę skirs po 59 tūkst. JAV dolerių. Zambijos komanda finale sekmadienį Gabone po 11 metrų baudinių serijos 8-7 įveikė favoritais laikytus Dramblio Kaulo Kranto futbolininkus.
2012-02-14

Afrikos Nacijų taurę po baudinių serijos laimėjo Zambija

Gabone ir Pusiaujo Gvinėjoje vykusį 2012 metų Afrikos Nacijų taurės turnyrą sensacingai pirmą kartą istorijoje laimėjo Zambijos rinktinė, finale po 11 metrų baudinių serijos palaužusi favorite laikytą bei per visą turnyrą nei vieno įvarčio nepraleidusią Dramblio Kaulo Kranto komandą. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių 0-0. DKK finale tokiu būdu pralaimėjo jau antrą sykį.
2012-02-13

Čempionų lenktynės: Nacijų taurę penktą kartą laimėjo Vokietijos komanda

Diuseldorfe, „Espirit Arena“ stadione, startavo 23-os čempionų lenktynės. Šeštadienį vyko Nacijų taurė. Vokietijos komanda, kurios sudėtyje buvo Sebastianas Vettelis ir Michaelis Schumacheris ne be problemų pasiekė finalą, kuriame įtikinamai laimėjo prieš Skandinavijos komandą, kuriai atstovavo Hanninenas ir Kristensenas. Michaelio ir Sebastiano duetui sėkmė Nacijų taurėje tapo penkta iš eilės! Sekmadienį abu kovos jau asmeninėje įskaitoje.