n. džokovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „n. džokovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „n. džokovičius“.

Besivaikant istoriją: Novakas Džokovičius sunkiai prasmuko į „US Open“ finalą

ATP reitingo lyderis Novakas Džokovičius (ATP-1) laimėjo varginantį penkių setų mūšį prieš Alexanderį Zverevą „US Open“ turnyre Niujorke. Finale jo laukia akistatą prieš rusą Daniilą Medvedevą (ATP-2). N. Džokovičius atsigavo po to, kai pralaimėjo pirmąjį setą ir nugalėjo vokietį (ATP-4) 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2. Dabar jis turi galimybę laimėti rekordinį 21-ąjį vyrų „Grand Slam“ vienetų turnyrą.
2021-09-11

Įtūžęs Novakas Džokovičius pyktį išliejo ant raketės

Vienas geriausių pasaulio tenisininkų Novakas Džokovičius pratrūko. 31-erių serbas be gailesčio talžė savo raketę į gruntą. Tai įvyko antrojo seto pabaigoje. N. Džokovičius su Roberto Bautista Agutu žaidė pratęsimą. Serbas atsiliko 6:7, o po pykčio protrūkio pralaimėjo dar vieną tašką – 6:8. Vis dėlto, N. Džokovičius sugebėjo įveikti 30-metį ispaną – 6:4, 6:7 (6:8), 7:6 (7:4), 6:2. N. Džokovičius devintąjį kartą iš eilės žais atvirojo Prancūzijos čempionato aštuntfinalyje.
2018-06-01

Remigijus Balžekas – apie teniso maestro, nuvylusius lietuvius ir niūrią šalies ateitį

36-erių Rogeris Federeris – vyriausia visų laikų pirmoji pasaulio teniso raketė. Su Šveicarijos legenda kelis kartus plušėjo geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. Tuomet jį sporto šakos paslapčių mokė ilgametis treneris Remigijus Balžekas. Išskyrė tris ilgaamžiškumo aspektus R. Balžekas skaičiavo, kad prieš 20 metų R. Federeris tapo profesionalu, o šiemet laimėjo 20-ąjį „Didžiojo kirčio“ turnyrą karjeroje.
2018-03-28

Be problemų: Rafaelis Nadalis Madride įveikė Novaką Džokovičių

„Grunto karaliumi“ vadinamas Rafaelis Nadalis iškovojo 14 pergalę iš eilės ant šio aikštės paviršiaus ir per pusantros valandos trukusią kovą nugalėjo antrąją pasaulio raketę Novaką Džokovičių. Ispanas į „Mutua Madrid Open“ pirmenybių finalą pateko aštuntą kartą savo karjeroje, o serbą įveikė rezultatu 6:2, 6:4. R. Nadalis šiame grunto sezone iškovojo po titulą Monte Karle ir Barselonoje bei dar nė karto nepralaimėjo.
2017-05-13

„ATP World Tour Finals“ teniso turnyro Londone finale – Novakas Djokovičius ir Rogeris Federeris

Aštuonių pajėgiausių žaidėjų baigiamojo sezono „ATP World Tour Finals“ vyrų teniso turnyro Londone vienetų varžybų finale sekmadienį ketvirtojo čempiono titulo iš eilės bei penktojo per visą karjerą siekiantis pajėgiausias planetos tenisininkas bei turnyro favoritas 28-erių metų serbas Novakas Džokovičius ir šešiskart šio turnyro nugalėtojas bei trečias pagal skirstymą 34-erių metų šveicaras Rogeris Federeris. N. Džokovičius šeštadienį pusfinalyje 17,8 tūkst.
2015-11-22

Šveicaras Rogeris Federeris septintą kartą laimėjo ATP „Masters“ serijos teniso turnyrą JAV

Ohajo valstijoje (JAV) pasibaigusio ATP „Masters“ serijos vyrų teniso turnyro „Western & Southern Open“ vienetų varžybų nugalėtoju septintą kartą per savo karjerą tapo šveicaras Rogeris Federeris.
2015-08-24

Novakas Džokovičius apgynė Vimbldono teniso turnyro nugalėtojo titulą

Anglijoje vykstančio trečio šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos vyrų bei moterų Vimbldono teniso turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudaro 26,75 mln. svarų sterlingų, vyrų vienetų varžybų nugalėtojo titulą apgynė pajėgiausias planetos tenisininkas 28-erių serbas Novakas Džokovičius.
2015-07-12

Paaiškėjo baigiamojo "Barclays ATP World Tour Finals" sezono teniso turnyro Londone pusfinalio poros

Anglijoje artėja į pabaigą baigiamasis "Barclays ATP World Tour Finals" sezono vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 6 mln. JAV dolerių. Šeštadienį pusfinalyje nugalėtojo titulą ginantis bei favoritu laikomas serbas Novakas Džokovičius dėl vietos finale varžysis su ketvirtuoju pagal skirstymą japonu Kei Nishikoriu, o šešiskart (2003, 2004, 2006, 2007, 2010 ir 2011 metais) baigiamuosiuose turnyruose triumfavęs antras pagal reitingą šveicaras Rogeris Federeris susitiks su trečiąja rakete ...
2014-11-15

TOP 10: karščiausi „Australian Open“ tenisininkai

Populiarus sporto portalas sports.yahoo.com pateikia sąrašą seksualiausių ir „karščiausių „Australian Open“ turnyro tenisininkų. Patas Rafteris, Australija     Fabio Fognini, Italija     Grigoras Dimitrovas, Bulgarija     Benoitas Paire‘as, Prancūzija     Tommy Haasas, Vokietija     Juanas Martinas Del Potro, Argentina     Andy Murray‘us, Didžioji Britanija     Novakas Džokovičius, Serbija &nbs...