n. budrytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „n. budrytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „n. budrytė“.

Kaip skiepijami ir testuojami vaikai ES šalyse? Austrijoje – Nindzės pasai, kur klijuojami lipdukai

Kol Lietuvoje netyla diskusijos dėl vaikų vakcinavimo ir galimybių paso reikalavimo vaikams, kai kur užsienyje nuo COVID-19 jau skiepijami penkiamečiai. Užsienyje gyvenantys Lietuviai pasakoja, kad Lietuva tikrai nėra kuo nors dėl vaikų skiepijimo ar jiems įvedamo galimybių paso išskirtinė šalis. Pavyzdžiui, pramogaujant Italijoje Žaliojo paso iš vaikų reikalaujama jau nuo vasaros pabaigos, o Švedijoje šis reikalavimas turėtų įsigalioti dar gruodį.

Iš užsienio lietuvių lūpų – apie ribojimus svetur: jie kartais net griežtesni nei Lietuvoje

Prieš kelias savaites Lietuvoje įsigaliojus ribojimams galimybių paso neturintiems gyventojams, dalis jų Lietuvoje galiojančią tvarką ėmė lyginti su užsieniu. Teigta, kad Lietuvoje galiojanti tvarka yra ypatingai griežta, neva niekur kitur tokių ribojimų nėra. Vis dėlto užsienyje gyvenantys lietuviai pasakoja, kad ribojimų laikytis reikia ir svetur, o jie kartais yra griežtesni už galiojančius Lietuvoje.

Šiaulių politikai gavo šilumos smūgį?

Mindaugas LAURINAITIS Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžiai pastaruoju metu vis labiau primena politinį turgų. Jeigu anksčiau patys politikai buvo diagnozavę pilnaties poveikį (posėdžiai vyksta paskutinį mėnesio ketvirtadienį, dažniausiai – per pilnatį), tai dabar greičiausiai prisidėjo ir vasaros karščiai. Ne ką mažiau, turbūt, svarbu ir kova dėl politinių dividendų. Beje, šis posėdis buvo paskutinis prieš vasaros atostogas.
Į viršų