Myliu Palangą

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Myliu Palangą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Myliu Palangą“.

Į Palangą atvykusius gyventojus nustebino kainos ir draudimai gulėti paplūdimyje

Didžiausiame Lietuvos vasaros kurorte prasideda festivalis „Myliu Palangą“. Miestiečių ir svečių laukia įspūdingi koncertai, pramogos ir daugybė veiklų. Tiesa, yra ir nuostabą keliančių dalykų. Vienus nustebino kainos miesto mugėje, o kitus – draudimai važinėtis dviračiais ar gulėti pajūryje ant smėlio.  Vytauto gatvėje Palangoje vykstančioje mugėje tiek žmonių, kiek sutraukia nebent stintų šventės.

Norintys savaitgalį nuvykti į pajūrį, paskubėkite – liko vos keletas kambarių

Šį savaitgalį pajūryje, panašu, bus sausakimša. Be to, kad laukia karštis, pajūryje vyks ir daugybė renginių. Jau ketvirtadienį matyti, kad viešbučiuose liko vos vienas kitas laisvas kambarys, o kurortų atstovai įspėja poilsiautojus – jei norite savaitgalį atvykti į pajūrį, jau dabar ieškokite vietos. Šventinį savaitgalį gyventojai planuoja plūsti į pajūrį. Kai kur pajūryje jau ketvirtadienį buvo sunku rasti vietą pernakvoti, kitur yra likę kone patys brangiausi kambariai.

Palanga vasaros sezoną pradeda inauguruodama merą

Penktadienį švente „Myliu Palangą“ prasideda didžiausio Lietuvos kurorto vasaros sezonas – visą savaitgalį pajūryje vyks tam skirti renginiai, o šventės atidarymo metu bus inauguruotas Palangos meras. „Mero inauguracija – renginys, skirtas visuomenei, kuri šiais metais pirmą kartą merą rinko tiesiogiai.
Aktualijos 2015-05-15

Vasaros pradžią skelbiančioje Palangoje blogo oro nebūna

Šį savaitgalį Palangoje tvyro meilės nuotaika – vasarą pasitinkantis didžiausias šalies kurortas kartu su šventės svečiais garsiai skelbia: „Myliu Palangą“. Nepaisant nekokių sinoptikų prognozių, vakar ir šiandien vasaros pradžią skelbiančioje Palangoje šviečia saulė ir  nematyti net užuominos, kad gali lyti. Penktadienį link kurorto nusidriekė automobilių eilės. Svečių, norinčių kartu su palangiškiais pasidžiaugti kurortinio sezono pradžia, Palangoje sulaukta gausaus būrio.

Baltijos valstybių parlamentų vadovės Palangoje atidarys Draugystės tiltą

Draugystės tilto atidarymu bei balandžių, paleistų iš trijų Baltijos valstybių parlamentų vadovių rankų, skrydžiu penktadienį Palanga pradės kurorto šventę „Myliu Palangą“. Kurorto šventės „Myliu Palangą“ pradžią paskelbsiančios trys išskirtinės Palangos viešnios - Lietuvos Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, Latvijos - Solvita Abotina, Estijos - Ene Ergma - į Palangą atvyksta dalyvauti Baltijos Asamblėjoje.

Palanga pasitinka naują poilsio sezoną

Naują poilsio sezoną pasitinkanti Palanga šiemet keičia savo veidą. Kurorte organizuojama Baltijos šalių asamblėja, kurios data sutampa su kurortinio sezono atidarymu, rodo, kad Palanga tampa  vasaros Šiaurės Europos širdimi, kviesdama poilsiauti šeimas iš įvairių šalių bei užtikrindama įvairiausias pramogas ir skirtingiems skoniams įtinkančius renginius. Penktadienį švente „Myliu Palangą“ prasidedantis kurortinis sezonas poilsiautojus vilios gausybe įvairių pramogų, skirtų visai šeimai.
Į viršų