mykolas natalevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mykolas natalevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mykolas natalevičius“.

Sakalauskas prabilo apie įsimintiną datą: Sausio 13-oji mano šeimai – svarbiausia metuose

Minint Laisvės gynėjų dienos 30-metį menininkai ir šių įvykių liudytojai diskutavo kaip prisidėti prie istorinių įvykių išsaugojimo ateities kartoms bei jų pateikimo visuomenei, o ypač ateinančioms kartoms, įvairiausių meno formų pagalba. Šiais metais minime Laisvės gynėjų dienos 30-metį.
2021-01-13

Nekomercinis tarpdalykis koncertų ciklas „Progresas“

Rugsėjo 10–14 dienomis, alternatyviose Vilniaus renginių erdvėse muzikos laboratorijų tinklas „Procesas“ pristatys penkių nekomercinių koncertų ciklą „Progresas“. Profsąjungų rūmuose ir VU TFAI Planetariume įvyksiančių renginių programas nužymės tarpdalykiškumas ir integralumas, pasitelkiant garso, vaizdo, žodžio ir judesio manipuliacijas.
2009-09-08

Festivalis „NOA“ nominuotas kaip geriausia nauja iniciatyva

Geriausia „PRAVDA“ naujokų apdovanojimuose nauja 2008 metų iniciatyva pretenduoja tapti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) studentų kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Studentų atstovybe (LMTA SA) organizuojamas trumpametražių operų festivalis „NOA“. Trumpametražės NOA operos – pirmąjį kartą 2008 m. vasario pabaigoje Lietuvoje vykusio Trumpametražių operų festivalio NOA (Naujosios operos akcija) premjeros. Tai du apie 30 min.
2009-01-12

Trumpametražių operų festivalis – neprietaringam, smalsiam ir nonkonformistiniam žiūrovui

Trumpametražių operų festivalis – specifinis, daugiamatis ir prieštaringas renginys, kurio taikinyje atsiduria šiuolaikinė kamerinė opera. Tai jungtinis jaunųjų menininkų projektas, kuris sieks dar kartą apibrėžti tarpdisciplininės operos teritorijas ir įkūnyti, komentuoti bei bandyti keisti šių dienų situaciją.
2008-02-13
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų