Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mykolaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mykolaitis“.

Bičiuliai prisimins S. Mykolaitį jo vardo festivalyje

Praėjus aštuoneriems metams po aktoriaus, režisieriaus, bardo Sauliaus Mykolaičio mirties, jis gyvas savo darbais jį mylėjusių atmintyje ir kalba dainomis, kurios skamba kitų atlikėjų lūpomis. Gegužės 9 d. 15 val.
2014-05-07

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis olimpinėse žaidynėse – 26-as

Londono olimpinių žaidynių vyrų šuolių į tolį atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Povilas Mykolaitis užėmė 26-ąją vietą ir nepateko į finalą. 29-erių metų lengvaatletis trečiuoju bandymu nušoko 7 m 61 cm. Pirmieji du Povilo mėginimai nebuvo įskaityti. Geriausiai atrankoje pasirodė 25-erių metų brazilas Mauras Vinisijus da Silva (Mauro Vinicius da Silva) ir 21-erių metų amerikietis Markizas Gudvinas (Marquise Goodwin). Jie nušoko 8 m 11 cm.
2012-08-03

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis varžybose Švedijoje – trečias

Švedijoje vykusiame tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „Folksam Grand Prix“ trečiajame etape lietuvis Povilas Mykolaitis šuolių į tolį rungtyje užėmė trečiąją vietą. Londono olimpinėse žaidynėse dalyvausiantis 29-erių metų lietuvis du kartus nušoko 7 m 74 cm, o kiti keturi jo bandymai nebuvo įskaityti.
2012-07-20

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis laimėjo varžybas Airijoje

Airijoje vykusių 61-ųjų tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „Cork City Sports“ šuolių į tolį rungtyje antradienį lietuvis Povilas Mykolaitis užėmė pirmąją vietą. Mūsų šalies atstovas sėkmingiausiu, šeštuoju, bandymu nušoko 7 m 80 cm. Antruoju mėginimu P. Mykolaitis nušoko 7 m 64 cm, ketvirtuoju - 7 m 60 cm, penktuoju - 7 m 65 cm, o pirmasis ir trečiasis jo mėginimai nebuvo įskaityti. Varžybose dalyvavo 10 sportininkų.
2012-07-18

Lietuvos sportininkų tatuiruotės: nuo žvaigždutės iki milžiniškos „rankovės“

Vis daugiau Lietuvos sportininkų ir į mūsų šalį atvykusių legionierių išsiskiria piešiniais ant kūno. Tatuiruotės – būdas išsiskirti, galimybė įamžinti svarbų gyvenimo etapą, gąsdinti ir netgi palaikyti ryšį su artimais žmonėmis. Balsas.lt žurnalistai kalbino garsiausius Lietuvos sportininkus ir užsienio legionierius, turinčius įspūdingiausias ir ryškiausias tatuiruotes. Povilas Mykolaitis (lengvoji atletika) 28 metų šuolininkas į tolį tatuiruotę ant kairiojo peties pasidarė prieš 7-8 metus.
2012-01-30

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis varžybose Armėnijoje – antras

Armėnijoje vykusiose dešimtosiose Roberto Emijano taurės šuolių į tolį varžybose Lietuvos atstovas POvilas Mykolaitis užėmė antrą vietą. Lietuvis į tolį nuskriejo 7 m 98 cm. Nugalėjo armėnasVardanas Pahlevanjanas. Jis nušoko lygiai 8 m ir pagerino šių varžybų rekordą. Trečias liko Kirgizijos atstovas Dmitrijus Iljinas - 7 m 84 cm. Varžybose dalyvavo dešimt šuolininkų iš aštuonių šalių.
2011-09-20

Lengvaatletis P. Mykolaitis laimėjo varžybas Vengrijoje

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusiose 6-osiose lengvosios atletikos varžybose „Hopp-Parade“ ketvirtadienį Lietuvos atstovas Povilas Mykolaitis šuolių į tolį rungtyje užėmė pirmąją vietą. Lietuvis nušoko 7 m 92 cm. Antrąją vietą užėmęs vengras Bencė Banhidis nuo P. Mykolaičio atsiliko 22 cm. Varžybose dalyvavo septyni sportininkai.
2011-09-09

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis varžybose Šveicarijoje – ketvirtas

Liucernoje (Šveicarija) vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų šuolių į tolį rungtyje Lietuvos atstovas Povilas Mykolaitis užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvis nuskriejo 8 m 5 cm. Nugalėjo marokietis Yahya Berrabahas - 8 m 18 cm.
2011-07-22

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis varžybose Vokietijoje – trečias

Vokietijoje vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „Bottroper Gala“ vyrų šuolių į tolį rungtyje Lietuvos atstovas Povilas Mykolaitis užėmė trečiąją vietą. Lietuvis nuskriejo 7 m 91 cm. Nugalėjo ispanas Luisas Felipe Melizas - 8 m 6 cm. Šioje rungtyje dalyvavo 12 dsportininkų. Moterų ieties metimo rungtyje Indrė Jakubaitytė liko paskutinė, penkta. Ji ietį numetė 54 m 61 cm. Nugalėjo vokietė Mareike Rittwegas - 58 m 24 cm.
2011-07-16

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis varžybose Prancūzijoje – antras

Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Meeting Stanislas“ Lietuvos šuolininkas į tolį Povilas Mykolaitis užėmė antrąją vietą. Jis nuskriejo 8 m 4 cm. Sėkmingiausias buvo penktasis lietuvio bandymas. Nugalėjo prancūzas Nicolas Gomontas - 8 m 7 cm.