muskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „muskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „muskas“.

Žiniasklaida: Muskas pažadėjo kas mėnesį skirti 45 mln. dolerių Trumpo kampanijai paremti

Technologijų kūrėjas milijardierius Elonas Muskas ketina kiekvieną mėnesį skirti maždaug 45 mln. dolerių naujam fondui, remiančiam Donaldo Trumpo kandidatavimą į JAV prezidentus, pirmadienį pranešė „The Wall Street Journal“. E. Musko aukos bus skirtos politinei grupei, pavadintai „America PAC“, daugiausia dėmesio skirsiančiai rinkėjų registracijai, išankstiniam balsavimui ir biuletenių siuntimui paštu svyruojančiose valstijose prieš lapkritį vyksiančius visuotinius rinkimus, pranešė laikraštis,...
2024-07-16

Kinijos žiniasklaida: premjeras Elonui Muskui teigė, kad šalis visada bus atvira užsienio įmonėms

Kinijos premjeras Li Qiang sekmadienį „Tesla“ vadovą Eloną Muską patikino, kad Kinija „visada“ bus atvira užsienio įmonėms, pranešė valstybinė žiniasklaida. JAV milijardierius Kinijoje lankosi jau antrą kartą per vienerius metus. „Labai didelės apimties Kinijos rinka visada bus atvira užsienio finansuojamoms įmonėms“, – premjeras Li Qiang sakė E. Muskui ir pažadėjo, kad Kinija „ir toliau sunkiai dirbs, kad išplėstų galimybes patekti į rinką“, informavo šalies valstybinis transliuotojas CCTV.
2024-04-28

Žiniasklaida: „Tesla“ vadovas Elonas Muskas atvyko į Kiniją

Sekmadienį į Kiniją atvyko „Tesla“ vadovas Elonas Muskas – vienas turtingiausių pasaulio žmonių, pranešė šalies valstybinė žiniasklaida. „Tesla“ (JAV) generalinis direktorius Elonas Muskas šią popietę atvyko į Pekiną Kinijos tarptautinės prekybos skatinimo tarybos kvietimu“, – informavo valstybinis transliuotojas CCTV.
2024-04-28

Brazilijos teisėjas nurodė atlikti tyrimą dėl jį cenzūravimu apkaltinusio Musko

Vienas Brazilijos Aukščiausiojo Teismo teisėjas sekmadienį nurodė atlikti tyrimą dėl Elono Musko, magnatui sukritikavus šį teisėją ir dėl socialinės žiniasklaidos paskyrų užblokavimo apkaltinus jį cenzūravimu. Naujienų agentūros AFP matytame nurodyme teisėjas Alexandre de Moraesas (Alešandri di Moraesas) apkaltino socialinės platformos „X“ (buvusi „Twitter“) savininką nusikalstamai pavertus ją įrankiu.
2024-04-08

Žiniasklaida: Trumpas siekia, kad jo rinkimų kampaniją finansiškai paremtų Muskas

Į Baltuosius rūmus sugrįžti siekiantis buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas, anot žiniasklaidos, ieško stipraus finansinio rėmėjo savo rinkimų kampanijai ir, be kita ko, mezga kontaktą su milijardieriumi Elonu Musku. D. Trumpas savaitgalį Floridoje susitiko su „Tesla“ vadovu ir keliais turtingais respublikonų rėmėjais, rašo „The New York Times“, remdamasis trimis su situacija susipažinusiais asmenimis. Jis esą ieško stiprios finansinės injekcijos savo rinkimų kovai.
2024-03-06

Muskas padavė į teismą bendrovę „OpenAI“, kaltindamas ją „išdavus“ jų misiją

Elonas Muskas iškėlė bylą bendrovei „OpenAI“ – dirbtinio intelekto firmai, kurią jis padėjo įsteigti 2015 m., kaltindamas jos vadovus „išdavus“ misiją, kuriai ji buvo įsteigta. Bendrovę „OpenAI“ 2018 m. palikęs magnatas San Francisko teismui antradienį vakare pateiktuose dokumentuose teigė, kad firma nuo pat pradžių turėjo būti nepelno įstaiga. Tačiau, nurodė jis, po pastaruoju metu įvykusių valdybos pasikeitimų „OpenAI“ iš esmės tapo programinės įrangos milžinės „Microsoft“ dukterine įmone.
2024-03-01

Muskas lenkiasi Kremliui: Putinui „nėra jokių galimybių“ pralaimėti

JAV tęsiasi Elono Musko ir Tuckerio Carlsono pasisakymų užsienio politikos klausimais vajus, ypač svarbiu Ukrainai metu, kuomet yra svarstomas finansinės pagalbos klausimas. Turtingiausias pasaulio žmogus pareiškė JAV respublikonų politikams, kad Vladimirui Putinui „nėra jokių galimybių“ pralaimėti karą Ukrainoje ir todėl tariamai nėra prasmės toliau remti Kyjivą.
2024-02-13

Ukraina: Rusijos pajėgos naudoja Musko „Starlink“ interneto ryšį

Ukrainos karinės žvalgybos atstovai teigia, kad Rusijos pajėgos Ukrainoje naudojasi Elono Musko bendrovės palydoviniu interneto ryšiu, informuoja dpa. Milijardieriaus E. Musko „Starlink“ interneto ryšys perduodamas palydovais į atokias vietoves, kur nėra mobiliojo ryšio signalo. Dar visai neseniai „Starlink“ paslaugos Ukrainoje buvo suteikiamos tik šios šalies pajėgoms.
2024-02-11

Muskas Lenkijoje aplankė Aušvicą, dalyvaus diskusijoje apie antisemitizmą internete

Milijardierius verslininkas Elonas Muskas pirmadienį aplankė Aušvicą ir per renginį Lenkijoje turi kalbėti apie antisemitizmą internete. Šis jo vizitas surengtas praėjus porai mėnesių po to, kai kilo audringa reakcija dėl jo pritarimo antisemitinei sąmokslo teorijai. Europos žydų asociacija (EŽA) pranešė, kad E. Muskas padėjo vainiką ir kartu su EŽA pirmininku, rabinu Menachemu Margolinu, privačiai apsilankė buvusioje mirties stovykloje.
2024-01-22

„SpaceX“ kaltinama neteisėtai atleidusi Muską kritikavusius darbuotojus

JAV darbo agentūra apkaltino kosminių technologijų bendrovę „SpaceX“ neteisėtai atleidus darbuotojus, kurie parašė atvirą laišką, kritikuojantį jos generalinį direktorių Eloną Muską, ir sukūrus įspūdį, kad įmonė stebi darbuotojų veiklą. Los Andžele įsikūrusios Nacionalinės darbo santykių valdybos (angl. National Labor Relations Board, NLRB) regioninis direktorius trečiadienį prieš „SpaceX“ pateikė skundą, kuriame apjungti aštuoni kaltinimai dėl nesąžiningos darbo praktikos.
2024-01-05
REKLAMA
REKLAMA

Muskas pasiūlė užsikrušti jį boikotuojančioms bendrovėms

JAV verslininkas Elonas Muskas pasiūlė užsikrušti bendrovėms, kurios apkaltino jį antisemitizmu ir nutraukė reklamos užpirkimus socialiniame tinkle „X“. Anksčiau jis sulaukė kritikos dėl JAV populiariausiame soc. tinkle „X“ išaugusio antisemitinių žinučių skaičiaus. „The New York Times“ konferencijoje dalyvavęs milijardierius, „Tesla“ ir „SpaceX“ savininkas E. Muskas pasipiktino atsisakančiais reklamos jo valdomame socialiniame tinkle „X“ ir paragino juos to nedaryti, jeigu nenori.
2023-11-30

Izraelio prezidentas surengs diskusiją su Musku apie augantį antisemitizmą internete

Izraelio prezidentas Isaacas Herzogas pirmadienį surengs diskusiją su technologijų magnatu Elonu Musku, siekdamas pabrėžti, kad būtina imtis veiksmų prieš augantį antisemitizmą internete. Sekmadienį apie būsimą susitikimą pranešė prezidento kanceliarija. Socialinio tinklo „X“ savininkas E. Muskas pastaruoju metu sulaukė daug priekaištų dėl to, kad, pasak kritikų, nuo tada, kai jis įsigijo „X“, jame smarkiai padaugėjo neapykantos kalbų.
2023-11-27

Musko platforma „X“ nesugebėjo sumokėti baudos Australijos priežiūros tarnybai

Elono Musko socialinis tinklas „X“ nesumokėjo baudos, skirtos už tai, kad nepateikė savo planų išgyvendinti platformoje esantį seksualinį vaikų išnaudojimą vaizduojantį turinį, antradienį naujienų agentūrai AFP pranešė Australijos interneto saugumo priežiūros tarnyba. Praėjusį mėnesį e. saugumo komisarė Julie Inman Grant (Džiuli Inman Grant) bendrovei, anksčiau žinomai kaip „Twitter“, skyrė 610,5 tūkst. Australijos dolerių (362,94 tūkst.
2023-11-14

Muskas: dabartiniai karai gali peraugti į Trečiąjį pasaulinį karą, JAV reikia susitaikyti su Rusija

JAV milijardierius Elonas Muskas pareiškė manantis, kad kariniai konfliktai Artimuosiuose Rytuose ir Ukrainoje gali peraugti į Trečiąjį pasaulinį karą ir suabejojo „absoliučia JAV kariuomenės galia, kokia ji buvo anksčiau“, lyginant su kitomis galios valstybėmis.
2023-10-24

Musko „X“ atmeta kaltinimus dezinformacija apie Izraelį

Elono Musko socialinės žiniasklaidos platforma „X“ teigia per kelias dienas po palestiniečių grupuotės „Hamas“ atakos prieš Izraelį pašalinusi ar atitinkamai pažymėjusi dešimtis tūkstančių įrašų. „Nuo teroristinės atakos prieš Izraelį [pradžios] ėmėmės veiksmų pašalinti ar pažymėti dešimtis tūkstančių turinio vienetų“, – trečiadienio laiške atsakydama į Europos Sąjungos kritiką rašė „X“ generalinė direktorė Linda Yaccarino.
2023-10-12

Musko „X“ iš naujienų nuorodų šalina antraštes

 JAV milijardieriaus Elono Musko kontroliuojama „X“ šalina antraštes iš naujienų straipsnių, kuriais dalijasi šio tarptautinio socialinio tinklo naudotojai, taip veikiausiai dar labiau pablogindamas santykius su žiniasklaidos grupėmis. Magnatas jau seniai peikia „senąją žiniasklaidą“ ir tvirtina, kad „X“, buvusi „Twitter“, yra geresnis informacijos šaltinis.
2023-10-05

Socialiniai tinklai nebebus nemokami? Muskas svarsto galimybę apmokestinti visus „X“ vartotojus

Elonas Muskas sukėlė savo socialinės žiniasklaidos platformos „X“ gerbėjų pasipiktinimą, užsiminęs, kad gali įvesti mėnesinį mokestį visiems vartotojams – tai būtų didžiausias sukrėtimas nuo tada, kai pernai spalį jis įsigijo svetainę, kuri tuomet dar vadinosi „Twitter“. Pirmadienį per nuotolinį pokalbį su Izraelio ministru pirmininku Benjaminu Netanjahu E. Muskas sakė, kad įvedus nedidelį mėnesinį mokestį už naudojimąsi „X“, būtų galima kovoti su „botų armijomis“ svetainėje.
2023-09-19

Izraelio premjeras Netanyahu JAV susitiks su Musku

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu pirmadienį sakė, kad prieš šią savaitę vyksiančią Jungtinių Tautų Generalinę Asamblėją, JAV susitiks su technologijų magnatu Elonu Musku aptarti dirbtinio intelekto. „Šį vizitą pradėsiu Kalifornijoje, kur ketinu susitikti su dabartiniu dramatiškiausios naujųjų laikų raidos lyderiu, o gal ir apskritai, Elonu Musku“, – parašė B. Netanyahu platformoje „X“, kuri priklauso E. Muskui.
2023-09-18

Elono Musko užgaida šokiravo garsią mokslininkę: „Tai savižudiška misija“

Elonas Muskas planuoja įkurti žmonių koloniją Marse ir sakė, kad iki 2050 metų į Raudonąją planetą norėtų nusiųsti 1 milijoną žmonių. Vienos NASA mokslininkės nuomone, tai iš esmės būtų savižudiška misija, o Elonas Muskas greičiausiai mirtų dar iki ten nuvykstant dėl skausmingos ligos. Michelle Thaller yra NASA Goddardo kosminių skrydžių centro mokslininkė ir turi kelių dešimtmečių patirtį.
2023-09-09

Žiniasklaida: Muskas neigia liepęs išjungti „Starlink“, kad sutrukdytų ukrainiečių atakai

lonas Muskas pernai slapta nurodė savo inžinieriams išjungti  jo kosminių technologijų bendrovės „SpaceX“ palydovinio ryšio tinklą „Starlink“ netoli Krymo pakrantės, kad ukrainiečiai negalėtų įvykdyti atakos prieš Rusijos karinį laivyną, rašoma naujoje ekscentriškojo milijardieriaus biografijoje.  Tačiau pats E. Muskas, vienas turtingiausių pasaulio žmonių, tai paneigė, nors ir pripažino, kad užkirto kelią Ukrainos puolimui prieš Rusijos karinio jūrų laivyno bazę.
2023-09-08

Naujienų agentūra AFP padavė E. Musko „X“ į teismą dėl autorių teisių

Naujienų agentūra AFP trečiadienį Prancūzijoje pradėjo autorių teisių bylą prieš socialinių tinklų milžinę „X“, buvusią „Twitter“, prisidėdama prie pasaulinės kovos už tai, kad technologijų kompanijos mokėtų už naujienas. Žiniasklaidos grupės jau seniai teigia, kad jų istorijos ir vaizdai yra naudingi tokioms platformoms kaip „X“, „Facebook“ ir „Google“, todėl jos turėtų gauti dalį pelno.
2023-08-03

Apie tai svajoja daugelis: vis garsiau kalbama apie Musko ir Zuckerbergo dvikovą narve

UFC prezidentas Dana White’as atskleidė, kad garsiausi pasaulio technologijų milijardieriai Elonas Muskas ir Markas Zuckerbergas yra „labai rimtai nusiteikę kovoti vienas priešais kitą“. Ketvirtadienį TMZ D.White’as sakė, kad „tikriausiai praleido pusantros valandos kalbėdamas telefonu“ su jais ir išsiaiškino, kad nė vienas iš jų nejuokauja, kalbėdami apie kovą narve, kilusią dėl socialinių tinklų nesutarimų. „Jie abu pasakė: taip, mes tai padarysime.
2023-06-23

Artėjant naujų taisyklių įsigaliojimui, ES įspėja „Twitter“ stiprinti turinio moderavimą

Už Europos Sąjungos vidaus rinką atsakingas eurokomisaras ketvirtadienį įspėjo Eloną Muską, kad iki rugpjūčio 25 dienos socialinis tinklas „Twitter“ turi turėti pakankamai išteklių pavojingam turiniui moderuoti, antraip rizikuoja pažeisti svarbias bloko taisykles. „Jei technologija nėra parengta, jie turi turėti pakankamai išteklių, kad užpildytų šią spragą. Šia konkrečia tema kalbėjausi su Elonu Musku“, – po susitikimo „Twitter“ būstinėje žurnalistams sakė Thierry Bretonas.
2023-06-23

Ilgamečiam NBA žaidėjui ir buvusiam Valančiūnio komandos draugui – autizmo diagnozė

Kone dešimtmetį NBA klubuose žaidęs Tony Snellas atskleidė, kad jam diagnozuotas vienaš iš autizmo spektro sindromų. T. Snellas nusprendė pasitikrinti sulaukęs vos 31-erių, kai šis raidos sutrikimas buvo diagnozuotas ir jo pusantrų metų sūnui. T. Snellas pripažįsta, kad augdamas nesijautė pritapęs prie žmonių, jam būdavo sunku užmegzti socialinius ryšius ir juos palaikyti.
2023-06-17

Muskas Prancūzijoje susitiks su Macronu

Milijardierius Elonas Muskas penktadienį Paryžiuje susitiks su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu antrą kartą per daugiau nei mėnesį. Susitikimas įvyks Prancūzijai siekiant pelnyti kompanijos „Tesla“ vadovo palankumą ir pritraukti investicijų. Šią savaitę apsilankęs didžiausioje Prancūzijos technologijų parodoje „VivaTech“, E. Macronas patvirtino, kad susitiks su verslininku, kad pabrėžtų Prancūzijos ir Europos patrauklumą.
2023-06-16

Muskas: pasamdyta nauja „Twitter“ vadovė

Elonas Muskas ketvirtadienį pranešė, kad pasamdė žmogų, pakeisiantį jį socialinio tinklo „Twitter“ ir naujai pavadintos patronuojančiosios bendrovės „X Corporation“ vadovų postuose. Gruodžio mėnesį „Twitter“ vartotojai balsavo už savininko E. Musko atstatydinimą iš generalinio direktoriaus pareigų per platformoje surengtą apklausą. Ją vos kelios savaitės po to, kai pradėjo vadovauti socialinių tinklų milžinei, surengęs E. Muskas žadėjo gerbti rezultatus.
2023-05-12

Ilgą laiką nenaudojote „Twitter“? Paskyra gali dingti – Muskas žada ištrinti nenaudojamas paskyras

Verslininkas Elonas Muskas pirmadienį paskelbė, kad „Twitter“ panaikins paskyras, kurios nebuvo naudojamos ilgą laiką. E. Muskas siekia paskatinti socialinio tinklo naudojimą tarp vartotojų ir užsitikrinti pajamų srautus internetinėje platformoje, kurią pernai įsigijo už 44 mlrd. JAV dolerių. „Ištrinsime paskyras, kuriose keletą metų nevykdyta jokia veikla, todėl tikriausiai pastebėsite, kad sekėjų skaičius sumažės“, – tviteryje paskelbė E. Muskas.
2023-05-09

Istorinė akimirka: įvyko pirmasis „Starship“ raketos bandymas

JAV kosmoso technologijų bendrovė „SpaceX“ ketvirtadienį sėkmingai pirmuoju skrydžiu išbandė galingiausią kada nors sukurtą raketą „Starship“. Tiesa, pasiekus 38 kilometrų aukštį raketa sprogo – „SpaceX“ atstovai tikino, kad analizuos duomenis ir toliau tęs bandymus. Milžiniškos raketos startas prieš kelias dienas buvo atšauktas likus kelioms minutėms iki numatyto laiko dėl slėgio problemos, pranešė „SpaceX“ atstovai.
55 2023-04-20

Svarbus kreipimasis: Muskas ir kiti ekspertai perspėja stabdyti dirbtinio intelekto tobulinimą

Daugiau nei tūkstantis mokslininkų ir inžinierių, įskaitant tokius savo srities specialistus, kaip Elonas Muskas ar vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve’as Wozniakas, siūlo pristabdyti dirbtinio intelekto tobulinimo procesą dėl rizikos žmonijai.
2023-03-29

Musko skaičiavimais, šiuo metu „Twitter“ vertė siekia 20 mlrd. JAV dolerių

Elonas Muskas įvertino dabartinę „Twitter“ vertę 20 mlrd. JAV dolerių, arba mažiau nei puse 44 mlrd. JAV dolerių sumos, kurią jis sumokėjo už socialinės žiniasklaidos platformą vos prieš penkis mėnesius, teigiama vidiniame el. laiške darbuotojams, su kuriuo susipažino amerikiečių žiniasklaida.  Minėtame laiške darbuotojams buvo kalbama apie naują atlyginimo akcijomis programą ir „X Holdings“, „Twitter“ skėtinės bendrovės, akcijų priskyrimą darbuotojams.
2023-03-27

Turkijos reguliuotoja skyrė baudą Muskui dėl „Twitter“ perėmimo negavus leidimo

Turkijos konkurencijos priežiūros tarnyba pirmadienį pranešė skyrusi baudą „Twitter“ savininkui, verslininkui Elonui Muskui (Ilonui Maskui) už tai, kad jis perėmė socialinės žiniasklaidos platformą, prieš tai nesikreipęs dėl tarnybos leidimo gavimo. Pasak institucijos, milijardierius turės sumokėti sumą, lygią 0,1 proc. bendrųjų „Twitter“ pajamų Turkijoje 2022 metais. Konkretus baudos dydis nenurodytas.
2023-03-07

Muskas teisme pareiškė nejuokavęs žadėdamas supirkti „Tesla“ akcijas po 420 JAV dolerių

JAV verslininkas Elonas Muskas pirmadienį dalyvavo teismo posėdyje, kuriame pareiškė prisiekusiesiems, kad jo 2018 metais socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbta žinutė apie „Tesla“ perėmimą už 420 JAV dolerių už akciją kainą nebuvo pokštas ir kad Saudo Arabijos nepriklausomas turto fondas iš tikrųjų norėjo padėti jam tai padaryti.
2023-01-24

Europos Parlamentas išsiuntė Muskui kvietimą liudyti

Europos Parlamento pirmininkė Roberta Metsola pakvietė amerikiečių verslininką Eloną Muską pasisakyti prieš įstatymų leidėjus, pirmadienį pranešė pirmininkės atstovas spaudai. R. Metsola išsiuntė milijardieriui laišką su kvietimu atvykti. Europos Parlamentas neturi galios priversti E. Muską atvykti, o jo planai kol kas dar nėra žinomi. Elektromobilių gamintojos „Tesla“ vadovas sukėlė daug suirutės ir nesutarimų, kai spalį perėmė socialinį tinklą „Twitter“ už 44 mlrd. JAV dolerių.
2022-12-20

Muskas sako atkursiantis sustabdytas žurnalistų „Twitter“ paskyras

Elonas Muskas vėlyvą penktadienį pareiškė, kad atkurs kelių žurnalistų „Twitter“ paskyras, kurios buvo sustabdytos po to, kai jis apkaltino juos keliant pavojų jo šeimai. „Žmonės pasisakė. Paskyros, kurios paskelbė apie mano buvimo vietą, sustabdymas bus panaikintas“, – „Twitter“ savininkas rašė socialiniame tinkle. E. Muskas surengė apklausą, kurioje klausė, ar jis turėtų atkurti sustabdytas paskyras dabar, ar po savaitės. Beveik 59 proc. iš 3,69 mln.
2022-12-17

Muskas atnaujino „Twitter Blue“ funkciją po pirmojo nesėkmingo mėginimo

Amerikiečių verslininkas Elonas Muskas pirmadienį atnaujino „Twitter“ prenumeratos paslaugą po to, kai pirmasis mėginimas sukėlė gėdingą netikrų paskyrų bangą, išgąsdinusią reklamos užsakovus ir sukėlusią abejonių dėl socialinio tinklo ateities. Pastarasis mėginimas įvyko praėjusį mėnesį, vos 10 dienų po to, kai E. Muskas perėmė platformą, sumokėjęs už ją 44 mlrd. JAV dolerių.
2022-12-13

Baltieji rūmai: Musko išpuoliai prieš Fauci „neįtikėtinai pavojingi“

Baltieji rūmai pirmadienį pasmerkė milijardieriaus Elono Musko raginimą patraukti baudžiamojon atsakomybėn Jungtinių Valstijų infekcinių ligų ekspertą Anthony Fauci, kuris daugeliui dešiniųjų kelia neapykantą dėl COVID-19 pandemijos. „Šie asmeniniai išpuoliai, kuriuos matome, yra neįtikėtinai pavojingi“, – sakė Baltųjų rūmų atstovė spaudai Karine Jean-Pierre, reaguodama į savaitgalį pasirodžiusį E. Musko įrašą socialiniame tinkle „Twitter“, sparčiai paplitusį po internetą.
2022-12-13

Musko „Twitter“ panaikino COVID-19 dezinformacijos ribojimus

Socialinis tinklas „Twitter“ pranešė, kad nustojo vykdyti politiką, kuria siekiama užkirsti kelią su COVID-19 susijusios dezinformacijos plitimui, naujajam platformos savininkui Elonui Muskui, anksčiau konfliktavusiam su JAV pareigūnais dėl pandemijos saugumo taisyklių, toliau pertvarkant turinio moderavimo politiką.
2022-11-30

Po apklausos Muskas suteikia „amnestiją“ uždraustoms „Twitter“ paskyroms

Milijardierius ir naujasis „Twitter“ savininkas Elonas Muskas ketvirtadienį pareiškė, kad daugeliui anksčiau sustabdytų tinklo paskyrų bus leista grįžti į platformą po to, kai jo neoficialioje apklausoje dalyvavę vartotojai nubalsavo už šį žingsnį. Naują apklausą E. Muskas paskelbė sulaukęs priekaištų, kad jo turinio moderavimo kriterijai priklauso nuo jo asmeninių užgaidų, nes kai kurios paskyros buvo grąžintos į „Twitter“ platformą, o kai kurios – ne.  „Žmonės pasisakė.
2022-11-25

Muskas „Twitter“ vartotojų klausia, ar į platformą būti turėtų sugrąžintas Trumpas

Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai milijardierius ir naujasis „Twitter“ savininkas Elonas Muskas pareiškė dar nenusprendęs, ar panaikinti draudimą Jungtinių Valstijų eksprezidentui Donaldui Trumpui naudotis tviteriu, penktadienį paprašė vartotojų balsuoti dėl jo sugrąžinimo į platformą. „Sugrąžinti buvusi prezidentą Trumpą“, – parašė E. Muskas „Twitter“ ir suteikė galimybę balsuoti „taip“ arba „ne“.  1 val. 45 min. Grinvičo (3 val. 45 min. Lietuvos) laiku 59,6 proc.
2022-11-19

Muskas imasi pertvarkos „Twitter“: skelbiama, kad darbo neteks apie pusė darbuotojų

Socialinis tinklas „Twitter“ pranešė, kad penktadienį pradės darbuotojų atleidimo procesą, naujajam platformos savininkui, milijardieriui Elonui Muskui nusprendus nieko nelaukti ir imtis veiksmų užtikrinti gerus finansinius rodiklius.  Visos įmonės darbuotojams skirtame laiške, su kuriuo susipažino naujienų agentūra AFP, sakoma, kad prasidėjus darbo dienai penktadienį (Kalifornijos laiku), „Twitter“ darbuotojai elektroniniu paštu gaus pranešimus apie jų likimą.
2022-11-04

Žiniasklaida: „Twitter“ kontrolę perėmęs Muskas atleido kelis platformos vadovus

Turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas ketvirtadienį perėmė „Twitter“ kontrolę ir atleido kelis aukščiausius platformos vadovus.  Po perėmimo E. Muskas tviteryje parašė „Paukštis išlaisvintas“, turėdamas galvoje paukštį vaizduojantį ikoninį bendrovės logotipą. Nieko nelaukdamas verslininkas atleido „Twitter“ generalinį direktorių Paragą Agrawalą, taip pat bendrovės finansų direktorių ir saugumo vadovą, pranešė „The Washington Post“ ir CNBC, remdamiesi neįvardytais šaltiniais.
2022-10-28

Muskas: Netekusi Krymo Rusija panaudotų branduolinį ginklą

JAV verslininkas Elonas Muskas ir toliau „džiugina“ savo viešais pasvarstymais, kas galėtų nutikti karo Ukrainoje metu. Šiandien jis pareiškė, kad jeigu Rusija neteks Krymo, tai branduolinis karas yra neišvengiamas. „Turėsite Krymą, bet galėsite stebėti branduolinius grybus“, – aiškino jis.
231 2022-10-17

Elonas Muskas „nedaug žino“ apie Taivaną, sako salos premjeras

Taivano premjeras antradienį pareiškė, kad Elonas Muskas „nedaug žino“ apie šią savarankiškai valdomą salą, milijardieriui pasiūlius jai tapti Kinijos dalimi. Turtingiausias pasaulio žmogus sukėlė taivaniečių pyktį dėl savo „Financial Times“ duoto interviu, kuriame buvo paliesta sudėtingų Taivano santykių su kaimyne milžine tema. Taivanas susiduria su nuolatine invazijos grėsme.
2022-10-11

Įvertino Elono Musko „išmintį“ ir meškos paslaugą Ukrainai

Kalbant apie Lietuvos visuomenės nuotaikas karo Ukrainoje akivaizdoje, galima išskirti tas pačias fazes, kaip ir kovido pandemijos metu: iš pradžių buvo susitelkimas ir atjauta, vėliau ateina nuovargis ir savų problemų iškėlimas. Elonas Muskas nusprendė „virtuvinius“ pokalbius iškelti į viešąją erdvę ir pasiūlė savo karo tarp Ukrainos ir Rusijos baigties planą, kuris iš esmės numato dalies Ukrainos teritorijų netektį.
2022-10-05

Muskas renka papildomus argumentus byloje prieš „Twitter“

Amerikiečių verslininkas Elonas Muskas penktadienį įtraukė socialinio tinklo „Twitter“ pranešėjui sumokėtą išeitinę kompensaciją į sąrašą priežasčių, dėl kurių jis jaučiasi turintis teisę atsisakyti 44 mlrd. JAV dolerių vertės perėmimo sandorio.
2022-09-12

Muskas pardavė „Tesla“ akcijų už beveik 7 mlrd. JAV dolerių

Amerikiečių verslininkas Elonas Muskas, besiruošiantis teisniam mūšiui su „Twitter“ dėl 44 mlrd. JAV dolerių vertės perėmimo sandorio užbaigimo, pardavė „Tesla“ akcijų už beveik 7 mlrd. JAV dolerių, rodo antradienį paskelbti teisiniai dokumentai. Remiantis JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) tinklalapyje paskelbtais dokumentais, „Tesla“ vadovas rugpjūčio 5–9 dienomis pardavė apie 7,9 mln. įmonės akcijų.
2022-08-10

„Twitter“ akcininkai rugsėjį balsuos dėl Musko pasiūlyto sandorio patvirtinimo

  „Twitter“ antradienį paragino savo akcininkus pritarti Elono Musko planuotam 44 mlrd. JAV dolerių vertės perėmimui ir paskyrė balsavimo dėl susijungimo datą – rugsėjo 13-ąją. Įmonė šiuo metu rengiasi teisinei kovai su „Tesla“ vadovu dėl jo sprendimo pasitraukti iš susitarimo, o teisėjas paskyrė pirmojo teismo posėdžio datą spalio mėnesį.
2022-07-27

Elonui Muskui atsisakius perėmimo, „Twitter“ akcijų kursas patraukė žemyn

„Twitter“ akcijų kursas pirmadienį krito, rinkai reaguojant į „Tesla“ vadovo Elono Musko (Ilono Masko) sprendimą atsisakyti 44 mlrd. JAV dolerių sandorio dėl platformos perėmimo. Maždaug 14 val. Lietuvos laiku socialinio tinklo akcijos Volstryte nukrito 5,46 proc. iki 34,80 JAV dolerio.  Prieš savaitgalį akcijų vertė buvo sumenkusi 5,10 procento.
2022-07-11

Žiniasklaida: Muskas gali atsisakyti planų perimti „Twitter“

„Twitter“ akcijos vėlyvą ketvirtadienio prekybos sesiją atpigo, kai „The Washington Post“ paskelbė, jog Elono Musko (Ilono Masko) pateiktam socialinio tinklo perėmimo už 44 mlrd. JAV dolerių pasiūlymui iškilo grėsmė. Turtingiausias pasaulio žmogus anksčiau buvo išreiškęs nuogąstavimų ir net leido suprasti, kad gali atsisakyti sandorio, nes jo netenkina netikrų paskyrų gausa.
2022-07-08

Investavo į „Dogecoin“ kriptovaliutą ir prarado pinigus: dabar iš Musko bandys prisiteisti ketvirtį milijardo dolerių

Vienas amerikiečių investuotojas į virtualiąją valiutą „Dogecoin“, kuri iš pradžių buvo sukurta kaip pokštas, bet kurios vertė išaugo, kai ją išreklamavo „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas, o vėliau krito, ketvirtadienį pateikė 258 mlrd.
2022-06-17
Į viršų