movistar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „movistar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „movistar“.

Prancūzijoje – geriausias dviratininkės Rasos Leleivytės pasiekimas šį sezoną

Prancūzijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „La Classique Morbihan“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“). Ji finišavo antra ir pelnė 85 pasaulio reitingo taškus. Nugalėtojos titulą apgynė Pietų Afrikos Respublikos dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo-Bigla“). Ji 116 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 51 sek. (vid. greitis – 36,09 km/h). Nugalėtojai atiteko 125 pasaulio reitingo taškai.
2018-05-26

Po kibernetinės atakos be mobiliojo ryšio paslaugų liko milijonai gyventojų

Venesueloje po didžiulės kibernetinės atakos, anksčiau šią savaitę sutrikdžiusios valstybinių institucijų tinklapių darbą, 7 mln. gyventojų taip pat liko be mobiliojo ryšio paslaugų, ketvirtadienį pranešė šalies vyriausybė.
2017-08-11

Ignatas Konovalovas pasaulio reitinge šoktelėjo per 329-ias pozicijas

Praėjusią savaitę sėkmingai lenktynėse Prancūzijoje pasirodęs Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas (FDJ) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) plento dviratininkų reitinge iš 655-os vietos šoktelėjo į 326-ą. 31-erių metų lietuvio taškų kraitis padidėjo nuo 107-ių iki 227-ių.
2017-05-16

Dviratininkas Ignatas Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje pakilo į septintą poziciją

Prancūzijoje vykstančių 65-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Circuit Cycliste Sarthe–Pays de la Loire“ (UCI I kategorija) trečiame etape – 6,8 km pavienio starto lenktynėse – trečiadienį lietuvis Ignatas Konovalovas (FDJ) užėmė devintą vietą ir gerokai palypėjo aukštyn bendroje įskaitoje. Nugalėjo britas Alexas Dowsettas („Movistar“). Jis distanciją įveikė per 7 min. 49 sek. (vid.
2017-04-05

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Italijoje pranoko pasaulio ir Europos čempionus

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) Italijoje surengtų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) aukščiausios kategorijos („World Tour“) 52-ųjų daugiadienių lenktynių „Tirreno-Adriatico“ paskutiniame, septintame, etape – pavienio starto lenktynėse – antradienį užėmė 16-ą vietą. Nugalėjo australas Rohanas Dennisas (BMC). Jis 10,05 km distanciją įveikė per 11 min. 18 sek. (vid. greitis – 53,363 km/h). G. Bagdonas buvo geriausias savo komandoje.
2017-03-14

Dviratininkas I. Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje – 39-as

Prancūzijoje vykstančių dviračių lenktynių „Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire“ pirmajame etape antradienį lietuvis Ignatas Konovalovas („Movistar“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 39-ąją vietą. Nugalėjo rusas Denisas Galimzianovas („Katiuša“). Jis 192,8 km nuvažiavo per 4 val. 49 min. 24 sek. Penktas finišavo I. Konovalovo komandos draugas ispanas Francisco Ventoso. Iš viso klasifikuoti 105 dviratininkai. Keturių etapų lenktynės baigsis penktadienį.
2012-04-04

I. Konovalovas pasitraukė iš „Vuelta a Espana“ lenktynių

Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Ispanijos komandai „Movistar“, dėl sveikatos problemų trečiadienį buvo priverstas pasitraukti iš daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“. Kaip skelbiama „Movistar“ ekipos interneto svetainėje, I. Konovalovas bei du jo komandos draugai - Davidas  Lopezas ir Sergio Pardilla dėl skrandžio viruso nepasiekė finišo 17-ajame lenktynių etape. Skrandžio virusas sukėlė sportininkams vėmimą ir viduriavimą.
2011-09-08

I. Konovalovas dalyvaus lenktynėse

Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas dalyvaus prestižinėse daugiadienėse lenktynėse „Vuelta a Espana“ - 25-erių metų lietuvis įtrauktas į galutinę Ispanijos komandos „Movistar“ sudėtį. I. Konovalovas bus vienintelis Lietuvos dviratininkas šiose varžybose. „Vuelta a Espana“ lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, prasidės rugpjūčio 20 dieną Benidorme, o baigsis rugsėjo 11-ąją Madride. Iš viso lenktynių dalyviams teks įveikti 3300 km.
2011-08-15

I. Konovalovas po „Giro 2011“: mūsų sporto šaka – pavojinga

Į „Movistar“ komandos sudėtį įtrauktas beveik lenktynių starto išvakarėse I. Konovalovas visas tris savaites betarpiškai palaikė kontaktą su „Balsas.lt“, komentuodamas ne tik savo, bet ir lenktynių, aktualijas. Pasidalinti savo mintimis jis sutiko ir po Didžiojo finalo Milane. „Jei man pavyktų „davažiuoti“ iki galo šį „Giro“, tai, manau, būtų sunkiausios varžybos mano gyvenime“.– sakė Ignatas tik prasidėjus šioms lenktynėms. Pamėginkime prisiminti viską nuo pradžių.

21 etape I. Konovalovas pateko į 20-tuką, „Giro 2011“ laimėjo A. Contadoras

Po trijų savaičių įtampos, streso ir gedulu pažymėtų lenktynių, šį sekmadienį baigėsi 94-osios „Giro d᾽Italia“. Asmeninių lenktynių laikui (ALL) distancijoje, kuri dėl tą pačią dieną Milane vykusių savivaldybių ir regionų tarybų rinkimų buvo sutrumpinta (26 km vietoj 30 km), geriausią laiką parodė David Millar, iškovojęs pergalę savo komandai „Garmin-Cervelo“. (Video Žr. čia) Iš „Movistar“ komandos, į pirmąjį 20-tuką pateko Vasili Kiryienka ir Ignatas Konovalovas. „Balsas.