moterų šachmatų rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „moterų šachmatų rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „moterų šachmatų rinktinė“.

S. Zaksaitė: šachmatai Lietuvoje turi perspektyvą netgi be įspūdingų rezultatų

Lietuvos moterų šachmatų rinktinė neseniai pasibaigusioje olimpiadoje pranoko visus lūkesčius. Merginos laimėjo auksą B grupėje, o bendroje įskaitoje užėmė 18 vietą iš 136 dalyvių, teigiama pranešime spaudai. Komandoje labiausiai išsiskyrė tarptautinė meistrė Salomėja Zaksaitė, antroje lentoje iš 10 partijų surinkusi 8 taškus.
2014-08-19

Šachmatų olimpiadoje – įspūdingas moterų rinktinės pasirodymas

Trumsėje (Norvegija) pasibaigė šachmatų olimpiada – moterų rinktinė po trijų laimėtų mačų iš eilės iškovojo auksą B grupėje. Vyrų pasirodymas, nepaisant pralaimėjimo paskutiniame ture, taip pat įvertintas teigiamai. Paskutinėje partijoje Lietuvos merginos po itin dramatiškos kovos 3:1 nugalėjo Baltarusiją. Mačas prasidėjo nesėkmingai – pralaimėjimą patyrė komandos lyderė tarptautinė meistrė Deimantė Daulytė, tačiau vilčių teikė situacija kitose lentose.