Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „montrezlas harrellas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „montrezlas harrellas“.

„76ers“ atsarginis suolelis ilgėja: Harrellas kelsis į Filadelfiją

Praėjusį sezoną Šarlotės „Hornets“ komandoje užbaigęs aukštaūgis Montrezlas Harrellas lieka Rytų konferencijoje, tačiau keičia ekipą. Pranešama, kad 28 metų 201 cm ūgio puolėjas pasirašė kontraktą su Filadelfijos „76ers“ klubu. Pasak pranešimų, abi pusės sudarė dvejų metų sutartį. Finansinės detalės nėra atskleidžiamos. M. Harrellas per savo karjerą yra žaidęs Hiustono „Rockets“, Los Andželo „Clippers“, Los Andželo „Lakers“, Vašingtono „Wizards“ ir „Hornets“ komandose.

Šarlotės „Hornets“ puolėjas Montrezlas Harrellas prisivirė košės, kurios srėbimas priklausys nuo teisėsaugos sprendimų. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjo automobilis buvo sustabdytas dėl saugaus atstumo nesilaikymo. Pareigūnams užuodus įtartiną kvapą, automobilis buvo apieškotas, jame rasta net pusantro kilogramo marihuanos vakuumuotame maišelyje.

Geriausias šeštasis NBA žaidėjas papildė „Lakers“ gretas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) titulą ginanti Los Andželo „Lakers“ ekipa sudrebino laisvų žaidėjų rinką, kai komandos gretas papildė Los Andželo „Clippers“ puolėju Montrezlu Harrellu. Su juo pasirašytas 2 metų 19 milijonų Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių kontraktas, o pats M.Harrellas praėjusį sezoną buvo pripažintas geriausiu šeštuoju NBA sezono žaidėju.
2020-11-21

„Pacers“ laimėjo, nepaisant blankaus Domanto Sabonio žaidimo

NBA lygoje pergalę iškovojo Indianos „Pacers“. Domanto Sabonio šiąnakt komanda svečiuose 111:104 (22:30, 28:21, 26:27, 35:26) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Šeimininkai rungtynes pradėjo 5:0, o po startinio kėlinio užtikrintai pirmavo – 30:22. Skirtumas antrojo ketvirčio viduryje pasiekė rekordą – 47:31. Vis dėlto „Pacers“ laimėjo atkarpą 12:0 ir iki kėlinio finišo priartėjo – 50:51. Spurto metu šešis taškus pelnė D. Sabonį pakeitęs Mylesas Turneris.
2018-04-02

Domantas Sabonis praleido ir penktąsias rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt lietuvis nepadėjo savo komandai rungtynėse su Los Andželo „Clippers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ namie laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 109:104 (27:28, 31:25, 24:23, 27:28). „Clippers“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 17:10, bet „Pacers“ per kelias minutes išsiveržė į priekį – 19:18. Šeimininkai pradėjo bėgti antrojo kėlinio pabaigoje, o trečiojo pradžioje įgijo dviženklę persvarą (63:53). Indianos krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir d...
2018-03-24

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.