monikaze

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monikaze“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monikaze“.

Garsiajame Nyderlandų muzikos festivalyje – išskirtinis dėmesys lietuvių atlikėjams

Europos muzikos industrijos festivalis „Eurosonic Noorderslag“ (ESNS), sutraukiantis tūkstančius dalyvių ir suteikiantis scenas šimtams muzikantų, po pandeminės pertraukos pagaliau vėl galėjo įvykti pilna apimtimi.
2023-01-25

Viena perspektyviausių Europos atlikėjų tituluojama lietuvė Monikaze pristato albumą su orkestru

Naujos kartos kylanti muzikos žvaigždė Monikaze nesnaudžia. Praėjusį mėnesį Paryžiuje vykusioje „Music Moves Europe“ ceremonijoje ji buvo nominuota kaip viena perspektyviausių Europos atlikėjų. O jau šiandien ji pristato naują albumą pavadinimu „Laws of Distraction“, kurį įrašė kartu su Šv. Kristoforo orkestru. „Interneto ir socialinių medijų laikais pasaulis tapo mūšio lauku, kuriame visi kovoja dėl dėmesio. Tai pasiekė tokią ribą, ties kuria nebekontroliuojame savo pačių proto.
2022-11-17

Netikėtumas M.A.M.A. scenoje – nepavyko prisišaukti apdovanojimo laimėtojos

Lietuvą sudrebino kasmetiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Kaip ir kiekviena tiesioginė transliacija, ji neapsiėjo be netikėtumų. Vienas jų įvyko skelbiant laimėtoją metų elektroninės muzikos grupės/atlikėjo kategorijoje. Apdovanojimą šioje kategorijoje įteikė grupės „EXEM“ narys Mindaugas Kazakevičius-Kryžius. Vyras sakė, kad labai jaudinasi, nes jam elektroninė muzika itin prie širdies ir patikino, jog dabartinė elektroninė muzika yra labai stipri.
2022-01-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų