mojo lounge kaunas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mojo lounge kaunas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mojo lounge kaunas“.

Rudeniui dar nepasiruošę klubinėtojai šėlo Kaune: parodė įspūdingą įdegį

Kauno naktinį klubą „Mojo Lounge Kaunas“ penktadienio vakarą sudrebino vakarėlis „PARIS AT NIGHT“. Renginio organizatoriai teigia, kad jis – subalansuotas moterims, bet puikiai tinkantis ir vyrams. Renginio metu svaiginančių linksmybių išsiilgę naktinėtojai buvo sukviesti į naująjį vakarėlių ciklą. Atėjusius Paryžius dvasia palietė visomis juslėmis: gomurį kuteno žaismingi burbuliukai, ausis lepino skoninga muzika, o akis džiugino spalvingi šokėjų pasirodymai.
2019-09-07

Vakarėlis Kaune atima žadą: minima svarbi proga

Šį savaitgalį Kaunas švenčia gimtadienį, o oficialus miesto šventės naktinis klubas – „Mojo Lounge Kaunas“ paruošė visiems klubinėtojams ir miesto svečiams specialią programą. Penktadienį vakarėlio šeimininkais tapo svečiai iš Latvijos 3 LIVE PROJECT, kurie neleido išsiskirstyt lankytojams iki paryčių. Šeštadienį pasiruošę nurauti stogą Ukrainos vienas geriausių smuiko virtuozų Felix Shuster ir Lietuvoje gerai žinomas perkusionistas Gediminas Drums.
2019-05-18

Moters dieną Kauno klube šėlo būrys karštų merginų: joms dainavo Kavaliauskas

Moters dieną vainikavo vakarėlis „Mojo Lounge Kaunas“. „Mojo Lounge Kaunas“ savaitgalis prasidėjo merginų numylėtinio koncertu, kuris skirtas Kovo 8-osios, Moters dienos proga! Martyno Kavaliausko klubinė programa ir žinomiausi šių dienų hit'ai. Mojo Lounge laikosi tradicijų ir visada švenčia Moters dieną. Vakaro metu liejosi šampano purslai, gomurį saldino saldžios dovanėlės. Ir dar daug visko kas liko tarp Mojo Lounge sienų. Nuotraukos – galerijoje.
2019-03-09

Kauniečiai linksminosi iki paryčių: aistringi bučiniai ir gilios iškirptės

Praėjusį vakarą kauniečiai ir miesto svečiai šėlo iki paryčių – čia buvo surengtas įsimintas disko stiliaus vakarėlis. Neišdildomi jaunystės prisiminimai, nostalgiška dvasia, širdy amžinai gyva romantika ir iki šiol rusenantis pirmosios meilės žavesys.
2018-12-09

Kauno klubą užvaldė karštos merginos: sunku atplėšti akis

Kauno naktiniame klube „Mojo Lounge“ startavo dar vienas naujojo sezono vakarėlis, pavadinimu „GANG IN STYLE“. Susipažink su visą pasaulį užvaldžiusia muzika, stilingiausios gaujos draugijoje. „Mojo Lounge Kaunas“ vienam savaitgaliui tampa kiečiausiu rajono skersgatviu, o tu mūsų gaujos nariu! Tekila, R&B ritmai ir aišku gatvės karalienės ant scenos... Viskas kaip filme – vakaro fragmentus prisiminsit ilgam.
2018-11-10

Kauno klubą drebino disko stiliaus naktis: karštos merginos šėlo iki ryto

AprašymasNaktinis klubas „Mojo Lounge Kaunas“ surengė naują va
2018-10-20

Goda Alijeva tapo vakarėlio žvaigžde: jos palaikyti atvyko ir Bunkė

Spalvingas ruduo – puikus metas išvysti naują „POP ART“ kolekciją, kurią pristatė Goda Alijeva ir Driule XL. Atlikėją palaikė ir jos draugė bei kolegė Natalija Bunkė. „Mojo Lounge Kaunas“ erdvės šiam savaitgaliui transformuotos, kad lankytojai galėtų pasijausti lyg animaciniame filme. Penktadienio naktis padovanojo prieštaringai novatoriškus pasirodymus. Kolekcija įkvėpta „POP ART“ krikštatėvių ir mados grandų. Tiems kas nespėjo – neverta nusiminti.
2018-10-13

Išskirtinis vakarėlis sausakimšame Kauno klube: gražuolių linksmybės iki ryto

Šeštadienio naktį, tik atvėrus naktinio klubo „Mojo Lounge Kaunas“ duris, eilė norinčių patekti į vidų nesumažėjo iki paryčių. Čia vyko išskirtinis ir daug pagyrų sulaukęs vakarėlis „Karl Party“. KARL - mados guru, įstabaus kičo ir tigrinių raštų mylėtojas. KARL vardas ,,Haute couture’’ pasaulyje skamba gan įtikinamai ir pagarbiai.
2018-08-12

Kauno naktinis klubas tapo karštų merginų magnetu

Paskutinį birželio penktadienį kauniečiai ir Kauno svečiai sutiko ypatingai. „Mojo Lounge Kaunas“ pravėrė savo naktinio klubo duris, kuriame tvyrojo paslaptys ir intriguojantys pasirodymai. „In bed with mojo“ vakarėlių serija pretenduoja tapti įspūdingiausia pižamų naktimi mieste. Vakarėliui neatsispyrė merginos, kurių penktadienio naktį buvo sausakimšas klubas. Jos demonstravo išpuoselėtą figūra bei įdomius apdarus. Nuotraukas galite pamatyt TV3 galerijoje.
2018-06-30

Kauno klube – šilkinių naktinių vakarėlis: fotografo užfiksuoti kadrai tapo sensacija

Paskutinį žiemos šeštadienį naktinis klubas Mojo Lounge Kaunas sutiko ypatingai. MOJO LOUNGE KAUNAS praverė savo miegamojo duris. Paslaptys ir jaukūs pašnekesiai prieš miegą, šį kartą virto intriguojančiais pasirodymais, lopšinės – nuotaikingomis melodijomis. IN BED WITH MOJO vakarėlių serija pretenduoja tapti įspūdingiausia pižamų naktim mieste! Justinos Stambrauskaitės šilkiniai naktiniai Le Mirage puošė Mojo Lounge dailiosios lyties atstoves, vakaro svečiai žavėjosi jų grožiu.
2018-02-25
REKLAMA
REKLAMA

Neeilinis vakarėlis: penktadienio naktį naktinis klubas pakvietė vienos nakties skrydžiui

Naktiniame klube „Mojo Lounge Kaunas“ vyko dar nematytas vakarėlis, kurio metu klubas pavirto į skrydžiui pasiruošusį lainerį. ML Airlaines naktinėtojus nuskraidino į pasilinksminimo aukštumas. ML Airlines baro stiuardesės ir kapitonas paruošė nepamirštamą ir kupiną nuotykių naktį.
2017-12-23

Kauno klubinėtojus įaudrino seniai matytos seksualiosios „Pinup Girls“ merginos

Šeštadienio naktį naktiniame klube „Mojo Lounge Kaunas“ vyko garsiųjų merginų dueto „Pinup Girls“ koncertas. Merginos nustebino savo provokuojančia, bet originalia apranga ir įkaitino ne vieno atėjusio vaizduotę. Gerbėjai šėlo iki ryto, o merginos po ilgos pertraukos suprato, kaip smagu šėlti Kaune. Tranki muzika, daugybė žmonių ir viliojanti klubo atmosfera neleido nuobodžiauti nei vienam, tokio vakarėlio Kauno publika jau seniai nebuvo mačiusi.
2017-12-17

Naktiniam šėlsmui atsidavė ir „YVA“ narės: išvysk, kaip nepriekaištingai jos atrodė

 Šeštadienio linksmybės naktiniame klube „Mojo Lounge Kaunas“ buvo kaip niekad karštos. Susirinkusią gausią minią naktinėtojų linksmino svečias iš Ukrainos, žinomas smuiko virtuozas Felix Shuster. Linksmybės užsitęsė iki paryčių, o šokiams atsidavė ir žinomos pramogų pasaulio atstovės. Fotografui pavyko užfiksuoti ir šėlsmui atsidavusias grupės „YVA“ nares Nataliją Bunkę ir Godą Alijevą. Garsios moterys atrodė tiesiog nuostabiai.
2017-11-05

Džordanos Butkutės koncerto dūzgės: įsiaudrinusios merginos tęsė linksmybes toliau

Šeštadienio vakarą Kauno arenoje nuaidėjo scenos pop karalienės - Džordanos Butkutės koncertas. Žinoma, jau tradiciškai žmonių buvo pilna arena ir visi ošė iš širdies. Na, o po koncerto visi nė nesiruošė sustoti šventę ir persikėlė į Kauno „Mojo Lounge“ klubą. Į naktinį klubą Mojo Lounge Kaunas netilpo visi norintys. Eilė nusidriekė iki rotušės aikštės. Vakarėlio ritmą diktavo jaunas, kupinas energijos, visų merginų dėmėsį traukiantis bei visada pasirengęs stebinti - Deep Luke.
2017-10-22
Į viršų