modestas vaičiulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „modestas vaičiulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „modestas vaičiulis“.

Skandinavijos taurės varžybose – Lietuvos slidininkų startai

Maduonoje (Latvija) tris dienas vyko Skandinavijos taurės slidinėjimo varžybos, kuriose dalyvavo ir trys lietuviai. Penktadienį moterų 1,46 km sprinto laisvuoju stiliumi kvalifikacijoje Emilija Tamoševičiūtė finišavo 34-a (4:10.10 min.) ir pelnė 17 įskaitinių taurės taškų. Finalą laimėjo švedė Moa Lundgren, aplenkusi norvegę Marią Hartz Melling ir savo tautietę Ingrid Hallquist.
2023-03-07

Lietuvos vėliavą olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje neš slidininkas Modestas Vaičiulis

Pekino žiemos olimpinių žaidynių uždaryme vyksiančiame šalių parade Lietuvos vėliavą neš slidininkas Modestas Vaičiulis. 32 metų sportininkui šios olimpinės žaidynės – jau trečiosios. Jis dalyvavo 2010 metų Vankuverio ir 2018 metų Pjongčango žiemos žaidynėse. „Šios olimpinės žaidynės tikrai buvo išskirtinės. Ne tik pandemijos ribojimais ar Lietuvai gausiausia sportininkų rinktine, bet ir palaikymu iš Lietuvos, kurį kiekvienas atletas jautė.
2022-02-18

Lietuvių pasirodymai Pekino žiemos žaidynėse – daug debiutų, pradžiuginusi estafetė ir neprisijaukinti kalnai

Nors iki Pekino žiemos žaidynių uždarymo ceremonijos liko dar trys dienos, tačiau Lietuvos olimpiečiams varžybos jau baigėsi. Kai kurie iš jų jau paliko Kiniją ir sugrįžo namo, kiti tą padarys artimiausią dieną. Lietuva šiose žiemos žaidynėse turėjo rekordinę, 13 sportininkų rinktinę.  Apie medalius prieš žaidynes kalbama tikrai nebuvo, tačiau iš kai kurių sportininkų buvo galima tikėtis kiek geresnių rezultatų.
2022-02-17

Komandinis sprintas išsunkė slidininkų jėgas: „Tokia savijauta, kad norisi tik kristi ant žemės“

Trečiadienį žiemos olimpinėse žaidynėse Pekine savo paskutinėje rungtyje startavo ir slidininkai Tautvydas Strolia ir Modestas Vaičiulis. Lietuviai komandinio sprinto rungties pusfinalyje užėmė 24 vietą ir už nugaros paliko vieną varžovų duetą. 32-ejų M. Vaičiulis 26-erių T. Strolia pasirodė pirmajame pusfinalyje. 9 km distanciją jie drauge nušliuožė per 22 min. 17,79 sek. ir aplenkė korėjiečius Kvalifikacijoje iš viso kovojo 24 šalių rinktinės, išskirstytos į du pusfinalius.
2022-02-16

Lietuvos slidininkai komandų sprinte aplenkė vieną rinktinę

Modestas Vaičiulis ir Tautvydas Strolia Pekino olimpinių žaidynių komandiniame slidinėjimo sprinte užėmė 24 vietą ir už nugaros paliko vieną varžovų duetą. Komandiniame sprinte sportininkams pasikeičiant teko įveikti po tris 1,5 km sprinto atkarpas. 32-ejų M. Vaičiulis 26-erių T. Strolia pasirodė pirmame pusfinalyje. 9 km distanciją jie drauge nušliuožė per 22 min. 17,79 sek. ir aplenkė korėjiečius. Iš viso vyrų sprinte pasirodė 25 komandos. Lietuvos duetui atiteko 24-oji vieta.
2022-02-16

Pagrindinėje savo rungtyje Pekino žaidynėse Tautvydas Strolia užėmė 83-ąją vietą

Lietuvos slidininkui Tautvydui Stroliai nepavyko sužibėti savo pagrindinėje rungtyje ir nustebinti Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse. 26-erių sportininkas penktadienį dalyvavo 15 km klasikiniu stiliumi rungtyje – tarp startavusių 99 sportininkų jis užėmė 83–ąją vietą. Trasoje T. Strolia užtruko 46 min. 53,1 sek. Olimpinių žaidynių debiutantas trasoje užtruko Finišo nepasiekė vienas sportininkas, du – net nestartavo. Auksą laimėjo suomis Iivo Niskanenas (37 min. 54,8 sek.
2022-02-11

Lietuvos slidininkai prakalbo apie daug fizinių jėgų pareikalavusią trasą: „Buvo tikrai sudėtinga“

Kovas Pekino žiemos žaidynėse pradėję Lietuvos slidinininkai pirmoje rungtyje kalnų nenuvertė. Visi keturi lietuviai – Ieva Dainytė, Eglė Savickaitė, Modestas Vaičiulis ir Tautvydas Strolia – dalyvavo asmeninėse sprinto lenktynėse laisvuoju stiliumi. Tačiau nė vienam į ketvirtfinalio etapą patekti nepavyko. M. Vaičiulis 1,4 km trasos finišą pasiekė per 3 min. 01,28 sek. ir užėmė 49–ąją vietą. T. Strolios rezultatas – 3 min. 06,76 sek. Jis užėmė 68-ąją vietą.
2022-02-08

Dar vienam olimpiniam startui pasirengęs Modestas Vaičiulis: „Darau viską, kad būčiau gerai pasiruošęs“

Būriui Lietuvos olimpiečių jau visai šalia startas Pekino žiemos žaidynėse. Tarp tokių  sportininkų yra ir į trečiąją savo olimpiadą karjeroje atvykęs lygumų slidininkas Modestas Vaičiulis. Olimpietis kartu su kitais komandos draugais jau išbandė trasą ir po treniruotės dalinosi įspūdžiais. Sekmadienio popietę pagaliau lepino ne toks didelis šaltis, tačiau vis vien kartai nepavykdavo išvengti gana atšiauraus vėjo.
2022-02-06

Vingiuotas Lietuvos olimpiečio kelias – slidės, darbas Norvegijos fabrike ir dar vienas bandymas žaidynėse

Lygumų slidininko Modesto Vaičiulio karjera lyg amerikietiški kalneliai. 32-ejų metų sportininkas dukart buvo išsiskyręs su sportu, tačiau vis sugrįždavo ir jau ruošiasi trečiajam savo startui žiemos olimpinėse žaidynėse. M. Vaičiulio sportiniame kelyje pasitaikė visko – ir liga, privertusi kuriam laikui viską sustabdyti, ir darbas Norvegijoje, siekiant elementariai turėti pragyvenimo šaltinį.
2022-01-11

Lietuvos slidinėjimo čempionate – dvigubas Modesto Vaičiulio triumfas

Ignalinoje savaitgalį surengtas pirmasis Lietuvos slidinėjimo varžybų etapas. Čia dalyvavo ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš Latvijos bei net Malaizijos ir Brazilijos. Abu aukso medalius laimėjo jau keletą metų geriausiu Lietuvos slidinėjimo sprinteriu esantis Modestas Vaičiulis. Šį kartą jis triumfavo tiek sprinte laisvuoju stiliumi, tiek sprinte klasikiniu stiliumi. Jis buvo greičiausias tiek kvalifikacijoje, tiek finale. Nesikeitė ir kiti prizininkai.