modestas bukauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „modestas bukauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „modestas bukauskas“.

Bukauskas UFC pralaimėją antrąją dvikovą iš eilės

Las Vegase (JAV) vykstančiame „UFC 260“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre lietuvis Modestas Bukauskas (11-4) nesėkmingai sugrįžo į narvą bei skirtingu teisėjų sprendimu (28-29, 29-28, 28-29) pralaimėjo bendraamžiui lenkui Michalui Oleksiejczukui (15-4) bei patyrė antrą pralaimėjimą iš eilė. Kovą M.Bukauskas pradėjo spyriu iš apsisukimo, tačiau tikslo nepasiekė. Kovotojai raundo pradžioje daug judėjo po visą narvą bei keitėsi smūgiais.
2021-03-28

UFC algos: lietuvis Bukauskas gavo 6 kartus mažiau nei varžovas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko MMA turnyras „UFC on ESPN+38“, kuriame nutrūko lietuvio Modesto Bukausko pergalių serija. Jį jau pirmajame raunde nokautavo australas Jimmy Crute‘as. Neoficialiais duomenimis, J.Crute‘as šiame turnyre užsidirbo 98 tūkst. JAV dolerių (22 tūkst. už dalyvavimą turnyre, 22 tūkst. už pergalę, 50 tūkst. už vieną geriausių vakaro pasirodymų ir 4 tūkst.
2020-10-19

Antroji Bukausko kova UFC baigėsi skaudžiai – lietuvį nokautavo australas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vienintelis UFC vyrų kovose dalyvaujantis 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-3 MMA, 1-1 UFC) Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC on ESPN+ 38“ turnyre per 2 min. 1 sek. nokautu pralaimėjo 24-erių australui Jimmy Crute‘u (12-1 MMA, 4-1 UFC). J.Crute‘as kovą pradėjo smūgiais į koją ir labai greitai prirėmė lietuvį prie narvo krašto.
2020-10-18

Nokautą antrajame raunde žadantis Bukauskas: „Pamatysite, kokių naujovių paruošiau“

Vienintelis UFC vyrų kovose dalyvaujantis lietuvis Modestas Bukauskas (11-2) baigia pasiruošimą antrajam pasirodymui garsiausiame pasaulio MMA narve. Ankstyvą spalio 18 d. rytą Lietuvos laiku Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje 26-erių lietuvis susitiks su 24-erių australu Jimmy Crute‘u (11-1). Kova turėtų vykti pagrindinėje turnyro programoje, o M.Bukauskui tai veikiausiai bus rimčiausias karjeros išbandymas. Lažybininkai lietuvį laiko kovos autsaideriu (tikimybė laimėti – 36 proc.
2020-09-30

UFC „kovų sala“ sugrįš su trenksmu: pasirodys ir Nurmagomedovas

ESPN patvirtino, kad UFC ruošiasi dar vienai išvykai į Jaso salą (Jungtiniai Arabų Emyratai), kur surengs 5 turnyrus iš eilės. Vadinamoji „kovų sala“ rugsėjo 26 d. priims „UFC 253“ turnyrą, kuriame Israelis Adesanya gins vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš brazilą Paulo Costą. Šiame turnyre paaiškės ir naujasis pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Dėl Jono Joneso atlaisvinto diržo susikaus Dominickas Reyesas ir Janas Blachowiczius.
2020-09-05

Bukauskas jau spalio mėnesį sugrįžta į UFC narvą

Vienintelis UFC kovojantis 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-2) jau spalio 17-ą dieną sugrįš į narvą antrajai savo kovai organizacijoje. Po pirmosios pergalės prieš graiką Andreasą Michailidį medikai lietuvį dėl kelio traumos buvo suspendavę pusmečiui, tačiau greitai situacija pagerėjo ir M.Bukauskas jau sugrįžęs į treniruotes.
2020-08-14

Medikai apžiūrėjo Bukauską: lietuvis suspenduotas pusmečiui

Ketvirtadienį Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) buvo surengtas „UFC on ESPN 13“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Jo dalyvius tradiciškai apžiūrėjo medikai. Lietuvis Modestas Bukauskas po kovos pripažino, kad dar prieš turnyrą susižeidė koją. Medikai lietuvį suspendavo 180 dienų ir liepė vengti kontakto bent 21-ą dieną.
2020-07-17

Bukauskas pergalingai debiutavo UFC turnyre

Antradienį Jaso Saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyko „UFC on ESPN 13“ turnyras, kuriame įsimintiną pasirodymą surengė 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-2), debiutavęs stipriausioje pasaulyje MMA organizacijoje UFC. M.Bukauskas su pirmojo raundo sirena alkūnėmis „uždaužė“ 31-erių metų graiką Andreasą Michailidį (12-4), o teisėjas jau po raundo pabaigą skelbiančio gongo nutraukė kovą.
2020-07-16

Pirmuoju lietuviu UFC tapęs Bukauskas: tai tik kelio pradžia

Trečia valanda ryto. Skambutis. Iš miegų besivaduojantis Modestas Bukauskas sučiumpa mobilųjį. Agentas... Skambina už Atlanto besidarbuojantis agentas. Kiek nerangiai Modestas paspaudžia „Atsiliepti“. Klausimo, ar nepažadino, jis neišgirdo. „Tavęs nori UFC!“ – užtikrintai kovotojui pranešė Jasonas House’as. Amo netekęs M.Bukauskas penkias minutes ragelyje girdėjo „Iridium Sports Agency“ atstovo beriamus žodžius, tačiau susijaudinęs pats tegalėjo ištarti: „Vau, vau.
2020-01-17

Lietuvis beldžiasi į UFC: alkūnėmis nokautavo varžovą ir apgynė „Cage Warriors“ čempiono diržą!

Penktadienį sausakimšose Londono „Indigo at the O2“ patalpose vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „Cage Warriors 111“. Jame pirmą kartą pussunkio svorio kategorijos čempiono diržą gynė 25-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas. Apie UFC svajojantis lietuvis susikovė su italu Riccardo Nosiglia. Kaip ir spėta, italas iš karto stengėsi naudotis savo pranašumais imtynėse.
2019-11-23
REKLAMA
REKLAMA

Bukauskas „Cage Warriors“ čempiono diržą gins prieš „vaikštantį numirėlį“

25-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas prieš kiek daugiau nei mėnesį tapo naujuoju „Cage Warriors“ pussunkio svorio kategorijos čempionu ir jau ruošiasi diržo gynybai. Lietuvis neseniai pranešė, kad dalyvaus „Cage Warriors 111“ turnyre Londone (Didžioji Britanija), kuris vyks lapkričio 22-ą dieną. Ten M.Bukauskas gins čempiono diržą prieš 30-metį italą Riccardo Nosiglia. „Vaikštančiu numirėliu“ pravardžiuojamas italas MMA narve turi 8 pergales ir tik 1 pralaimėjimą.
2019-10-14
Į viršų