Modesta Justė Morauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Modesta Justė Morauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Modesta Justė Morauskaitė“.

Ant medicininio stalo likus parai iki pusfinalio gulėjusi Morauskaitė įrodė savo ryžtą: „Manęs nepalauš niekas“

Sekmadienio vakarą Europos lengvosios atletikos čempionate vėl netrūko lietuvių emocijų. 400 m bėgime startavusi Modesta Justė Morauskaitė liko priešpaskutinė, tačiau už to slypėjo daugybė skausmingų vingių.  Nors pusfinalį lietuvė pradėjo užtikrintai ir kurį laiką laikėsi tarp trejeto geriausių, tačiau vėliau jos tempas ėmė lėtėti. Distanciją sportininkė įveikė per 52,95 sek. ir liko 23 iš 24.  „Apie finalą labai tikrai nesvajojau, mąsčiau realiai, kad finalas nėra man labai realu.
2024-06-09

Kaune – paskutinė galimybė lengvaatlečiams patekti į Europos čempionatą

Šį savaitgalį (gegužės 25–26 d.) Kaune, Dariaus ir Girėno stadione, vyks Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės, kartu ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos. Beveik 400 dalyvių rungtyse bandys įvykdyti normatyvus bei rinkti reitingo taškus į birželio 7–12 d. Romoje (Italija) vyksiantį Europos čempionatą. Be to, lengvaatlečiai sieks kelialapių į rugpjūčio 1–11 d. vyksiančias Paryžiaus (Prancūzija) olimpines žaidynes.
2024-05-24

Bėgikė Morauskaitė atskleidė savo emocinę būklę po pusfinalio

Pirmadienį Budapešte (Vengrija) vyko jau trečioji pasaulio čempionato diena. Sekmadienį 400 m bėgimo atranką su geriausiu asmeniniu sezono rezultatu (51,06 sek.) įveikusi Modesta Justė Morauskaitė šįkart startavo pusfinalyje, kuriame užėmė 24 vietą (52,15 sek.). Paskutinė į finalą patekusi dalyvė distanciją įveikė per 50,86 sek. Antrasis Modestos pasaulio čempionatas ir vėl baigėsi nepasiekus finalo, tiesa, pernai Oregone sprinterė pusfinalyje subėgo lėčiau (52,19 sek.