mitteldeutcher

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mitteldeutcher“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mitteldeutcher“.

Marius Grigonis buvo naudingiausias pergalingose rungtynėse

Vokietijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Jis buvo naudingiausias mače, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA savo aikštėje 96:86 (23:23, 30:22, 18:20, 25:21) nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“. Beveik du kėlinius vyko atkakli kova, bet po pertraukos išryškėjo šeimininkų pranašumas. M. Grigonis buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvio sąskaitoje – 21 balas. Krepšininkas per 30 minučių pelnė 14 taškų, pataikęs visas penkias baudas.
2018-04-14

Marius Grigonis atvedė ALBA į pergalę

Vokietijos Bundeslygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Lietuvis atvedė Berlyno ALBA į pergalę namie – 78:73 (20:28, 15:14, 23:11, 20:20) prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkus. Šeimininkams pirmoji mačo dalis buvo sunki, bet po pertraukos ALBA žaidė geriau. Vis dėlto, paskutinę minutę rezultatas tapo lygus (73:73). Per likusį laiką Berlyno krepšininkai pataikė penkias baudas iš šešių. M. Grigonis realizavo abi.