mitsubishi lancer evo vii

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mitsubishi lancer evo vii“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mitsubishi lancer evo vii“.

„Rally Žemaitija 2017“ pirmauja broliai Žalos

Kelmės apylinkėse startavo trečiasis Lietuvos ralio čempionato etapas „Rally Žemaitija 2017“. Prie starto linijos stojo virš 60 dalyvių iš šešių valstybių, tarp jų – net 17 istorinės klasės dalyvių. Po trijų greičio ruožų ralyje pirmauja brolių Vaidoto ir Žygimanto Žalų ekipažas. Šeimyninis brolių ekipažas, važiuojantis su „Mitsubishi Lancer EVO VII“, tempą diktuoja nuo ralio pradžios ir kol kas laimėjo visus tris greičio ruožus.
2017-06-17

Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas laimėjo „Saulės ralį“

Šiauliuose vykusį trečiąjį Lietuvos automobilių ralio čempionato etapą – tradicinį „Saulės ralį“ – sekmadienį laimėjo Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas, važiavęs „Mitsubishi Lancer Evolution IX“ automobiliu, apklijuotu naujienų portalo „Balsas.lt“ logotipais. Antrąją vietą užėmė Rokas Lipeikis su dukra Inga („Mitsubishi Lancer Evo VIII“). Jie nugalėtojams pralaimėjo 50,6 sek.