mitchellas wattas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mitchellas wattas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mitchellas wattas“.

Italijoje – dar vienos puikios Gedimino Oreliko rungtynės

Gediminas Orelikas sužaidė dar vienas solidžias Italijos lygos rungtynes ir padėjo komandai laimėti. Venecijos „Umana Reyer“ savo aikštėje po pratęsimo 82:80 (21:10, 15:17, 19:24, 14:18, 13:11) palaužė Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkus. Šeimininkai mačą pradėjo spurtu 11:0. „Banco di Sardegna“ Venecijos krepšininkus vijosi iki priešpaskutinės pagrindinio laiko minutės. Tada baudos metimu rezultatą išlygino Shawnas Jonesas.
2017-12-26

Lietuvos atletai iš Berlyno grįžo ir be medalių, ir be rekordų

Vakar Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate mūsų sportininkai medalių neiškovojo ir šalies rekordų nepagerino. Iš penkiolikos Lietuvos atletų į geriausiųjų dešimtukus pateko du.