mindaugas viršilas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas viršilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas viršilas“.

Lietuvos maratonininkai sėkmingu pasirodymu pabaigė Europos čempionatą

Lietuvos vyrų ir moterų maratonų komandos pabaigė šalies pasirodymą Berlyne vykusiame Europos lengvosios atletikos čempionate. Geriausiai iš vyrų 42,195 km distancijoje pasirodė Valdas Dopolskas, nuotolį nubėgęs per 2 val. 18 min. 12 sek. ir užėmęs 20-ą vietą. 26-oje vietoje finišo liniją kirto Remigijus Kančys (2 val. 18 min. 59 sek.). Kiek toliau nuo lyderių buvo Igndas Brasevičius (2 val. 20 min. 20 sek., 40 vieta) ir Mindaugas Viršilas (2 val. 27 min. 47 sek.
2018-08-12

Vilniuje prasidėjo Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiada

Šiandien Vilniaus universitete iškilmingai atidaryta pirmą kartą Lietuvoje rengiama dešimtoji Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiada. Savaitę truksiančiame renginyje dalyvauja mokinių komandos iš 22 Europos Sąjungos šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavęs švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius pabrėžė, kad šie metai Lietuvos švietimui ypatingi ir svarbūs.
2012-04-23

Marijampolėje nugalėjo Rasa Drazdauskaitė ir Mindaugas Viršilas

Šeštadienį Marijampolėje vyko penktasis „Adidas" taurės klubų bėgimo etapas, kur bėgikai varžėsi 10 kilometrų distancijoje centrinėmis miesto gatvėmis. Indvidualioje įskaitoje greičiausi buvo olimpietė Rasa Drazdauskaitė bei Mindaugas Viršilas. Tai buvo priešpaskutinis „Adidas" klubų čempionato etapas bei ketvirtas iš šešių vaikų „Nutrend" taurės bėgimas – jauniausieji dalyvia varžėsi 800 metrų bėgime.
2010-07-25

L. Grinčikaitė triumfavo šeštąkart iš eilės

Savaitgalį Vilniuje vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės uždarųjų patalpų varžybose nemažai sportininkų pasiekė geriausius sezono rezultatus Lietuvoje. Mūsų šalies sprinterė Lina Grinčikaitė, greičiausiai nubėgusi 60 metrų, LLAF taurės varžybas laimėjo šeštą kartą iš eilės. Penktą kartą iš eilės 400 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Vitalijus Kozlovas, ketvirtą kartą iš eilės 60 m barjerinį bėgimą laimėjo Simona Tamošaitytė, o trišuolio rungtį - Mantas Dilys.
2009-02-02

Vilniaus maratone – rekordai ir netikėtumai

Penktojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais tapo panevėžietis Kęstutis Jankūnas ir buvusi vilnietė Diana Lobačevskė (Maciušonytė). 22-ejų K.Jankūnas 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 28 min. 42 sek. Antras finišavo 46-erių Lenkijos atstovas Marekas Dzilgielewskis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 6 min. 46 sek. Trečiąją vietą užėmė Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 30-metis vilnietis Darius Škarnulis.
2008-09-15

Prasidėjo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Šeštadienį Kaune prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną nugalėtojais atskirose rungtyse tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (11,56 sek.
2007-06-17

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.