mindaugas striška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas striška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas striška“.

Dviračių čempionato grupinių lenktynių nugalėtojas – Egidijus Juodvalkis

Lietuvos dviračių plento čempionato vyrų grupines lenktynes ketvirtadienį Ignalinoje laimėjo Utenos kūno kultūros ir sporto centro atstovas Egidijus Juodvalkis. 21-erių metų dviratininkas 166,3 km nuvažiavo per 4 val. 7 min. 40 sek. Pirmą kartą šalies čempionu tapęs E. Juodvalkis finišo sprinte aplenkė penkis varžovus.
2009-06-25

Dviratininkų lenktynėse Turkijoje lietuviai liko toli nuo lyderių

Sekmadienį Turkijoje pasibaigusiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) abu "Mitsubishi-Jartazi" komandos narai iš Lietuvos liko toli nuo lyderių - Vytautas Kaupas užėmė 40-tą vietą, o Mindaugas Striška buvo 94-as tarp 121-o lenktynes baigusio sportininko. Bendroje lenktynių įskaitoje V. Kaupas lenktynių nugalėtojui ispanui Davidui Garciai Dapenai pralaimėjo 22 minutes 40 sekundžių, o M. Striška atsiliko net 1 val. 10 min. 37 sek.
2008-04-21

V. Kaupas dviratininkų lenktynių Turkijoje ketvirtąjį etapą baigė 27-as

Turkijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) 27-as ketvirtadienį finišavo "Mitsubishi-Jartazi" komandos narys Vytautas Kaupas, 177,7 km ketvirtojo etapo nugalėtojui italui Filipo Saviniui pralaimėjęs 2 minutes ir 13 sekundžių. Kitas lietuvis Mindaugas Striška ("Mitsubishi-Jartazi") nuo italo atsiliko 15 min. 50 sek.
2008-04-18

V. Kaupas dviratininkų lenktynių Turkijoje trečiąjį etapą baigė 15-as

Turkijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) 15-as trečiadienį finišavo „Mitsubishi-Jartazi“ komandos narys Vytautas Kaupas, 166,8 km trečiojo etapo nugalėtojui italui Matteo Priamo pralaimėjęs 10 minučių ir 16 sekundžių. Kitas lietuvis Mindaugas Striška („Mitsubishi-Jartazi“) nuo italo atsiliko 25 min. 21 sek. ir etape užėmė 112-ą vietą: 1. Matteo Priamo (Italija) 4 val. 05 min. 55 sek.
2008-04-17

V. Kaupas dviratininkų lenktynių Turkijoje antrajame etape finišavo 21-as

Turkijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse (Presidential Cycling Tour) 21-as antradienį finišavo "Mitsubishi-Jartazi" komandos narys Vytautas Kaupas, o kitas šios ekipos atstovas Mindaugas Striška buvo 40-as.
2008-04-16

Dviratininkų lenktynėse Belgijoje lietuviai buvo tarp autsaiderių

43-ią kartą ketvirtadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse "GP Pino Cerami" dviratininkų lenktynėse 63-ias finišavo "Mitsubishi-Jartazi" komandos narys Mindaugas Striška. Lietuvos dviratininkas 194 km distancijos finiše 1 minutę ir 44 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui šveicarui Patrickui Calcagniui. Aivaras Baranauskas ("Roubaix Lille Metropole") aplenkė tik tris varžovus bei finišavo 81-as: 1. Patrick Calcagni (Šveicarija) 4 val. 38 min. 22 sek.
2008-04-11

Lietuviai nebaigė dviratininkų lenktynių Prancūzijoje

Sekmadienį Prancūzijoje vykusių klasikinių "GP Isbergues - Pas de Calais" dviratininkų lenktynių nebaigė daugiau nei 80 sportininkų, tarp kurių buvo ir visi trys lietuviai - "Agritubel" ekipos narys Linas Balčiūnas bei "Jartazi Promo Fashion" komandos atstovai Vytautas Kaupas ir Mindaugas Striška. 202,5 km distanciją greičiausiai nuvažiavo šveicaras Martinas Elmigeris - per 4 valandas 53 minutes bei 8 sekundes.
2007-09-24

V.Kaupas dviratininkų lenktynėse Vokietijoje finišavo 21-as

Ketvirtą kartą pirmadienį Vokietijoje vykusiose dviratininkų lenktynėse "Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle" 21-ąją vietą užėmė "Jartazi Promo Fashion" ekipos narys Vytautas Kaupas.191,2 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas vos vieną sekundę pralaimėjo lenktynių nugalėtoju tapusiam komandos draugui prancūzui Denisui Flahaut`ui.Kitas "Jartazi Promo Fashion" ekipos dviratininkas Mindaugas Striška lenktynėse buvo 72-as:1. Denis Flahaut 4 val. 33 min. 44 sek.
2007-05-29

Lietvis dviratininkų lenktynių Prancūzijoje II etape finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių tarptautinių "Tour de Picardie" trijų dienų dviratininkų lenktynių antrąjį etapą šeštadienį su pagrindine grupe baigęs "Jartazi Promo Fashion" komandos atstovas Mindaugas Striška užėmė 33-ą vietą. Lietuvis, kaip ir etapo nugalėtojas australas Markas Renshaw, 191 km numynė per 4 valandas 25 minutes 36 sekundes.
2007-05-20

Mindaugas Striška dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo trečias

Belgijoje vykusiose tarptautinėse dviratininkų lenktynėse (1 mei prijs - Hoboken) trečiąją vietą užėmė "Jartazi Promo Fashion" komandos narys Mindaugas Striška.