mindaugas šalkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas šalkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas šalkauskas“.

Marijampolietis triumfavo antrame Lietuvos pulo čempionate iš eilės

Kol savaitgalį sostinėje šurmuliavo knygų mugė, biliardo sportininkai ir entuziastai rinkosi Kauno klube „Undinė“, kad išsiaiškintų geriausius 2014 m. pulo-9 disciplinos žaidėjus. Pirmąją vietą vyrų grupėje iškovojo marijampolietis Mindaugas Šalkauskas, tą patį padaręs ir prieš tris savaites vykusiame pulo-14.1 čempionate, teigiama pranešime spaudai. Varžybose dalyvavo net 89 sportininkai iš 9 Lietuvos miestų.
2014-02-24

Lietuvos biliardo čempionu tapo H. Strolis

Savaitgalį Vilniaus biliardo klube "Fuksas" vykusio Lietuvos amerikietiškojo biliardo "14+1" čempionato nugalėtojais tapo Henrikas Strolis ir Alberta Šimkevičiūtė. Vyrų varžybų finale kaunietis H. Strolis įveikė vilnietį Leoną Mončiunską ir antrąjį kartą savo karjeroje tapo Lietuvos čempionu. Pusfinalyje H. Strolis nugalėjo kitą vilnietį Aleksandrą Isajenkovą, o L. Mončiunskas įveikė kaunietį Mindaugą Jonuškį.