Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas kaminskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas kaminskas“.

Anglijoje lietuvis nužudė tautietį: uždaužė medine stalo koja

Jungtinės Karalystės žiniasklaidoje nesiliauja pranešimai apie žiaurius lietuvių nužudymus. Maža to, itin pabrėžiamas faktas, kad tautiečių nepagaili tie patys lietuviai. Šįkart bbc.co.uk skelbiama apie dar praėjusių metų pabaigoje žiauriai įvykdytą žmogžudystę, kurioje tik dabar galima išgirsti teismo sprendimą. Teismą pasiekė neįtikėtino žiaurumo byla. 51-erių lietuvis Juozas Meilūnas buvo uždaužytas medine stalo koja, o jo kūnas rastas tik po kelių savaičių. Ir tai – visiškai atsitiktinai.
2019-07-10

Ilgiausiame Lietuvoje ultra bėgime triumfavo kaunietis

Savaitgalį Lietuvos pajūryje sėkmingai įvyko pirmasis ir ilgiausias Lietuvoje 101 km ultrabėgimas „Borjomi kelias“ nuo Būtingės iki Nidos. Greičiausiai šią, du su puse karto ilgesnę už maratoną, trasą įveikė kaunietis Vidas Totilas. Visą laiką pirmavęs ir varžovams šansų nepalikęs V.Totilas nuo Būtingės iki Nidos nubėgo per 7 val. 27 min. 15 sek.
2008-07-14

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai užsienyje

Latvijos sostinėje sekmadienį vykusiame Rygos maratone (42 km 195 m) Aurimas Skinulis finišavo ketvirtas - 2 valandos 30 minučių ir 42 sekundės. Ten pat Rygoje vykusiame pusės maratone bėgime į pirmąjį dešimtuką pateko du Lietuvos bėgikai: Vitalijus Kašapovas finišavo ketvirtas (1:08:23), o Dainius Šaučikovas - penktas (1:09:12). Daugiau nei 10 bėgikų iš Lietuvos startavo 8-ajame pusės maratono bėgime Bialovieža - Hajnuvka Lenkijoje.