mindaugas bilius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas bilius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas bilius“.

Mindaugas Bilius – apie svarbius metus, rėmėjų palaikymą ir paralimpinius projektus

Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius interviu žurnalui „Įveik save“ apžvelgia svarbiausius 2024 m. iššūkius, darbus ir projektus. - Mindaugai, metus pradėjote gera žinia apie naujuosius Lietuvos paralimpinio komiteto mecenatus „Bitė Lietuva“ ir TV3. Ką jau pavyko drauge nuveikti? - Su mecenatais pasirašėme ketverių metų sutartį, o bendrus mūsų su „Bitė Lietuva“ ir TV3 tikslus galime skirstyti į ilgalaikius ir trumpesnės perspektyvos.
2024-04-22

Lietuvos paralimpinio komiteto parama – visoms žmonių su negalia sporto grandims

Lietuvos paralimpinis komitetas (LPAK) pradeda įgyvendinti naujas programas, skirtas didinti žmonių su negalia įsitraukimą į sportą, o taip pat padėti profesionaliems sportininkams siekti aukščiausių rezultatų. Svarbius sprendimus dėl paramos įvairioms paralimpinio sporto grandims patvirtino LPAK Vykdomasis komitetas. Naujosios paramos programos bus įgyvendintos iš LPAK rėmėjų lėšų.
2024-02-07

Lietuvos paralimpinei komandai – TV3 generalinės direktorės Lauros Blaževičiūtės padėka: „Jumis negalima nesižavėti“

Žiemišką pirmadienio rytą Lietuvos paralimpinis komitetas pristatė mūsų šaliai tarptautinėje arenoje atstovausiančią komandą bei planus Paryžiaus paralimpinėms žaidynėms. Kartu oficialiai paskelbta, kad „Bitė Lietuva“ ir TV3 oficialiai tapo Lietuvos paralimpinio komiteto mecenatais.
2024-01-15

Bilius sureagavo į Tarptautinio paralimpinio komiteto sprendimą: „Esu labai nusivylęs“

Penktadienį Tarptautinis paralimpinis komitetas priėmė sprendimą leisti rusų sportininkams dalyvauti 2024 m. Paryžiuje vyksiančiose paralimpinėse žaidynėse. Kiek vėliau bus sprendžiama, ar jie dalyvaus kaip neutralūs sportininkai, ar galės vilkėti ir šalies simboliką. Po tokio sprendimo situaciją komentavęs Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius neslėpė nusivylimo.
2023-09-29

Paralimpinis komitetas pradeda kampaniją: rinks lėšas, didins sportininkų žinomumą

Valstybei skiriant nepakankamai lėšų neįgaliųjų sportui, Lietuvos paralimpinis komitetas skelbia pradedantis kampaniją papildomai paramai surinkti. „Kodėl svarbūs surinkti pinigai, svarbūs todėl, kad Lietuvos valstybė nepakankamai skiria lėšų neįgaliųjų sportui, norisi, kad mūsų kuo daugiau dalyvautų paralimpinėse žaidynėse. Tokijo buvo 12, į Paryžių norime 15-16 sportininkų“, – LRT radijui teigė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.
2022-10-03

Paralimpinio komiteto prezidentas Bilius džiaugiasi Seimo sprendimu sulyginti paralimpiečių ir olimpiečių stipendijas

Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius sveikina Seimo sprendimą suvienodinti stipendijas paralimpiečiams ir olimpiečiams, tačiau ragina politikus imtis ir valstybės rentų klausimo. Šalies paralimpinio judėjimo vadovas atkreipia dėmesį, kad dabar rentas gauna žaidynių čempionai ir vicečempionai, o bronzos medalių laimėtojai įstatymuose yra palikti už brūkšnio.
2022-06-29

Mindaugas Bilius apie stipendijų suvienodinimą: „Pasiekėme rimtą proveržį“

Lietuvos paralimpinio sporto atletai nuo 2022 m. liepos 1 d. gaus didesnes valstybės stipendijas, kurių dydžiai bus tokie patys kaip olimpiečių gaunamų išmokų. Tai yra numatyta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtose Sporto įstatymo pataisose. Pataisas dar turi patvirtinti Seimas. „Labai džiaugiuosi, kad ministerija atsižvelgė į mūsų pastabas ir pateikė pataisas, atitinkančias lygybės principus.
2022-05-19

Mindaugas Bilius apie premijų paralimpiečiams padidinimą: „Esame tik pusiaukelėje”

Vyriausybė keliskart padidino valstybines premijas aukščiausius laimėjimus pasiekusiems neįgaliems sportininkams. Ministrų kabineto sprendimu, valstybės premijos sportininkams ir jų treneriams už paralimpinėse ir kurčiųjų žaidynėse iškovotas 1–4 vietas didėja daugiau nei tris kartus. Pasak ministerijos, taip pat siekiama, kad palaipsniui paralimpiečių ir kurčiųjų sportininkų premijos būtų vienodo dydžio, kaip atitinkamas vietas olimpinėse žaidynėse iškovojusių sportininkų.
2022-05-04

Mindaugas Bilius išrinktas į Europos paralimpinio komiteto Vykdomąjį komitetą

Lietuvos paralimpinio komiteto (LPAK) prezidentas Mindaugas Bilius dalyvaus Europos paralimpinio komiteto (EPK) valdyme. Paralimpinis čempionas Kipre, Limasolyje vykstančioje EPK Generalinėje asamblėjoje išrinktas tarp devynių organizacijos Vykdomojo komiteto narių. „Mano išrinkimas į šią struktūrą yra pirmiausiai didelis Lietuvos paralimpinio komiteto darbo įvertinimas.
2021-11-06

Karštos diskusijos Seime: olimpiečiai kalba apie sporto galą, politikai ramina – bus geriau

Trečiadienį Seime surengtas „Lietuvos sporto ateities forumas“, kurio iniciatoriai – šalies olimpiečiai, su baime žvelgiantys į artėjančias permainas. Nors forumo tikslas buvo diskusija, kurios labiausiai ir pasigenda sportininkai, bet pranešimai ir renginio eiga priminė vienpusį eismą. Oficialiais sporto ateities forumo rengėjais įvardinti trys sportininkai – irkluotojas Mindaugas Griškonis, penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir dviratininkė Simona Krupeckaitė.
2021-10-13
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų