milvokio bucks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milvokio bucks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milvokio bucks“.

Shaqo pasiekimą pakartojęs Pascalis Siakamas padėjo „Pacers“ perimti namų aikštės pranašumą

NBA Rytų konferencijos aštuntfinalyje Pascalio Siakamo vedamiems Indianos „Pacers“ krepšininkams pavyko atimti aikštės pranašumą iš Milvokio „Bucks“. Penktas rungtynes be traumuoto lyderio Giannio Antetokounmpo žaidę „Elniai“ šįkart neatilakė prieš fantastikšai puolusią Ricko Carlisle'o ekipą 125:108 (30:26, 30:29, 32:28, 33:25). Kaip ir pirmajame serijos mače nesustabdomas vėl buvo kamerūnietis P. Siakamas.
2024-04-24

„Bucks“ ir be graiko paslaugų pačiupo pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose

Pergalę NBA Rytų konferencijos atkrintamosiose iškovojo be Giannio Antetokounmpo rungtyniavusi Milvokio „Bucks“ komanda. Doc Riverso auklėtiniai namuose 109:94 (30:21, 39:21, 14:29, 26:23) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0. „Bucks“ daugiausiai pirmavo 30 taškų persvara., o kai „pelnė 12 taškų be atsako, rezultatas tapo 58:29 G. Antetokounmpo netekį gerai kompensavo Damianas Lillardas, kuris dar iki ilgosios pertraukos pelnė 35 taškus.
2024-04-22

„Bucks“ atkrintamųjų startas – be Giannio Antetokounmpo

Milvokio „Bucks“ komanda sulaukė nemalonių žinių dėl savo ekipos lyderio Giannio Antetokounmpo. Sekmadienį klubui prasidėsiančiose atkrintamosiose su „Pacers“ ekipa Milvokio krepšininkai turės verstis be graiko paslaugų. Krepšininkas yra pasitempęs blauzdos raumenį ir negavo leidimo iš medikų pasirodyti pirmąjame aštuntfinalio serijos mače iki keturių pergalių.
2024-04-16

Rytų konferencijos lyderių mūšyje – „Bucks“ pergalė ir Giannio Antetokounmpo trauma

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (48/31) komanda. Doco Riverso treniruojama komanda namuose 104:91 (37:21, 26:22, 15:24, 26:24) įveikė Bostono „Celtics“ (62/17) ekipą ir nutraukė keturių nesėkmių seriją.  Milvokio komandos žvaigždė Giannis Antetokounmpo nebaigė rungtynių dėl blauzdos raumens traumos. Puolėjas susižeidė verždamasis link krepšio.  Jis per 28 žaidimo minutes surinko 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.
2024-04-10

Jonas Valančiūnas pelnė dvigubą dublį ir sužaidė geriausias savo mėnesio rungtynes

Pergalę prieš vienus NBA Rytų konferencijos lyderių pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (45/28). Rezultatu 107:100 (26:25, 35:20, 24:28, 22:27) Jono Valančiūno atstovaujama ekipa įveikė Milvokio „Bucks“ (46/27) krepšininkus.  Lietuvis sužaidė vienas geresnių rungtynių pastaruoju metu. Per 23 minutes aikštelėje J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį – pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.) bei atkovojo 10 kamuolių.
2024-03-29

Milvokyje – du pratęsimai, įspūdingi pasirodymai ir „Lakers“ pergalė

Sunkią pergalę po dviejų pratęsimų NBA rungtynėse iškovojo Los Andželo „Lakers“ (40/32) klubas. Darvino Hamo auklėtiniai svečiuose 128:124 (16:32, 26:26, 32:30, 27:13, 16:16, 11:7) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (46/26) krepšininkus ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės. Austinas Reavesas nugalėtojų gretose atliko antrąjį karjeros trigubą dublį. Jis per 47 minutes įmetė 29 taškus (6/9 dvit., 4/11 trit., 5/6 baud.
2024-03-27

Giannio Antetokounmpo vedama „Bucks“ išvargo pergalę prieš „76ers“

Graikas Giannis Antetokounmpo pelnė 32 taškus, o jo vedala Milvokio „Bucks“ (43/24) ekipa savų sirgalių akivaizdoje 114:105 (24:29, 29:32, 27:22, 34:22) palaužė Filadelfijos „76ers“ (36/30) pasipriešinimą. Prieš savo buvusią ekipą žaidusio Doco Riverso auklėtiniai pirmoje rungtynių dalyje buvo besivejančių rolėje.
2024-03-15

Istorinis „Bucks“ žvaigždžių pasirodymas lėmė pergalę Los Andžele

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (42/23) krepšininkai. Doco Riverso treniruojama komanda svečių arenoje 124:117 (29:33, 30:29, 32:23, 33:32) įveikė Los Andželo „Clippers“ (41/22) klubą. Damianas Lillardas nugalėtojams per 38 žaidimo minutes surinko 35 taškus (4/6 dvit., 7/13 trit., 6/7 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau sykį pažeidė taisykles ir padarė 2 klaidas.
2024-03-11

„Bucks“ šešių pergalių seriją nutraukė siautėjęs Stephenas Curry

NBA reguliariojo sezono rungtynėse svarbią pergalę iškovojo vietą atkrintamosiose medžiojantys „Golden State Warriors“ (33/28) krepšininkai. Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 125:90 (40:32, 38:26, 15:23, 32:9) įveikė Milvokio „Bucks“ (41/22) komandą su Gianniu Antetokounmpo priešakyje. Stephenas Curry buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas ir per 30 žaidimo minučių pelnė 29 taškus (4/8 dvit., 6/10 trit., 3/4 baud.
2024-03-07

Milvokyje į pergalių kelią sugrįžo 20-mečio serbo vedama „Heat“ komanda

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Majamio „Heat“ (29/25) krepšininkai. Eriko Spoelstra auklėtiniai svečių arenoje 123:97 (40:28, 29:24, 29:24, 25:21) įveikė Milvokio „Bucks“ (35/20) klubą.  Nikola Jovičius nugalėtojų gretose sužaidė karjeros rungtynes. Krepšininkas iš Serbijos per 30 minučių pelnė 24 taškus (3/5 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau sykį prasižengė.