milkas bielica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milkas bielica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milkas bielica“.

„Lietuvos rytas“ pamokė Talino „Kalevą“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono varžybose sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos rytas" namuose 97:74 (26:23, 25:21, 24:21, 22:9) įveikė Talino "Kalev-Cramo" (Estija) ekipą. Be pralaimėjimų žengiantis "Lietuvos rytas" iškovojo penktąją pergalę. Nugalėtojams Steponas Babrauskas pelnė 24, Bojanas Popovičius ir Aronas Beinsas (Aron Baynes) - po 16, Milkas Bielica (Milko Bjelica) - 14, o Dejanas Borovniakas (Dejan Borovnjak) - 11 taškų.
2009-11-29

„Lietuvos rytas“ po pratęsimo įveikė VEF

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono varžybose šeštadienį Vilniaus "Lietuvos rytas" svečiuose po pratęsimo 93:89 (25:23, 14:18, 25:22, 12:13; 17:13) įveikė Rygos VEF (Latvija) krepšininkus. Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pirmavo 53:43. Vilniaus komandai (4 pergalės/0 pralaimėjimų) 22 taškus pelnė Donatas Zavackas (12 atk. kam.), 20 - Milkas Bielica (Milko Bjelica), 14 - Bojanas Popovičius, po 10 - Artūras Jomantas ir Martynas Gecevičius.
2009-11-15

„Lietuvos Rytas“ įveikė Maskvos „Triumf“

Maskvoje (Rusija) vykstančio Aleksandro Gomelskio taurės keturių komandų vyrų krepšinio turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos šeštadienį Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda po pratęsimo 94:90 (29:20, 14:15, 17:16, 17:16; 17:13) įveikė Liubercų "Triumf" (Rusija) ekipą. Nugalėtojams Justas Sinica pelnė 26, Steponas Babrauskas - 17, Milkas Bielica (Milko Bjelica) - 14, o Donatas Zavackas - 12 taškų.