milanas badeljis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milanas badeljis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milanas badeljis“.

„Juventus“ minimaliu rezultatu palaužė „Fiorentina“ futbolininkus

„Juventus“ Italijos „Serie A“ žengia be pralaimėjimų. Turino futbolininkai trečiadienį namie 1:0 (0:0) nugalėjo Florencijos „Fiorentina“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 52-ąją minutę. Kamuolį į vartus nukreipė Mario Mandžukičius. „Fiorentina“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 66-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Milanas Badeljis.
2017-09-20

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.