mikas hirvonenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mikas hirvonenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mikas hirvonenas“.

S. Loebas penktąkart tapo pasaulio čempionu

Pasaulio automobilių ralio čempionato priešpaskutinį etapą - Japonijos ralį - sekmadienį laimėjo suomis Mikas Hirvonenas su „Ford Focus“, o „Citroen C4“ automobiliu važiuojantis prancūzas Sebastianas Loebas užsitikrino penktąjį pasaulio čempiono titulą. Dešimt iš 14 šio sezono etapų laimėjęs Prancūzijos lenktynininkas sekmadienį užėmė trečiąją vietą (atsiliko 2 min. 30,6 sek.) ir savo sąskaitoje turi 112 taškų. Jis antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užimantį M. Hirvoneną lenkia dešimčia taškų.
2008-11-03

S. Loebas iškovojo penktą pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės pasaulio automobilių ralio čempionate iškovojo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Keturiskart planetos čempionas sekmadienį užtikrintai laimėjo 13-ąjį pasaulio čempionato etapą - Prancūzijos ralį Korsikoje. Tai buvo dešimtoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 46-oji karjeroje. Prancūzijos lenktynininkas ralį Korsikoje laimėjo ketvirtus metus iš eilės.
2008-10-13

S. Loebas pirmą karta laimėjo Suomijos ralį

Pasaulio automobilių ralio čempionato devintąjį etapą - Suomijos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Tai buvo šeštoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 42-oji karjeroje. Keturiskart planetos čempionas Suomijoje triumfavo pirmą kartą. Tik šešiems užsieniečiams per 57 metus, kai rengiamas Suomijos ralis, pavyko jį laimėti.