mickealas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mickealas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mickealas“.

M. Pociui nepavyko tapti Ispanijos čempionu

Martynui Pociui ir Madrido „Real“ komandai nepavyko triumfuoti Ispanijos čempionate. Lemiamose finalo serijos rungtynėse „Karališkasis“ klubas svečiuose 69:73 (12:16, 22:23, 13:17, 22:17) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ klubui ir pralaimėjo seriją 2:3. Vos 3 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis spėjo kartą pažeisti taisykles. Nugalėtojams Pete'as Mickaelas (9 atk. kam.) surinko 17, Franas Vazquezas (8 atk. kam., 4 blk.) - 16, Erazemas Lorbekas (6 atk. kam.
2012-06-16

Eurolygos ketvirtfinalyje – „Barcelonos“ pergalė

Pergale Eurolygos aštuntfinalio etapą pradėjo Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa, namuose 78:66 (22:14, 23:19, 17:20, 16:13) palaužusi Kazanės „Unics“ krepšininkus. Svečiai grėsmingai prie katalonų buvo priartėję ketvirtojo kėlinio pradžioje (62:59), tačiau 7:0 spurtavę šeimininkai persverti rezultato „Unics“ krepšininkams nebeleido. Atsakomąsias rungtynes klubai žais kovo 22 dieną. Nugalėtojams Pete Mickealas surinko 22 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, 15 įmetė Erazemas Lorbekas (5 atk.
2012-03-20

Nieko nelėmusiame mače „Regal Barcelona“ nugalėjo Izraelio čempionus

Eurolygos „Top 16“ etapo H grupės šeštojo turo rungtynėse Barselonos „Regal Barcelona“ (6 ir 0) namuose 70:67 (19:21, 15:12, 17:11, 19:23) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (3 ir 3) krepšininkus. Likus žaisti 6 sekundes Pete'as Mickealas sumetė abi baudas ir paliko svečiams šansą išsigelbėti, tačiau paskutinis Guy'aus Pnini tritaškis skriejo pro šalį. Nugalėtojams P.Mickealas pelnė 20 taškų (7 atk. kam.), Marcelinho Huertas - 10, Kostas Perovičius pridėjo 9 taškus (8 atk.