mickaelas pietrusas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mickaelas pietrusas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mickaelas pietrusas“.

Žydrūnas Ilgauskas ir „Cavaliers“ nepateko į NBA finalą

Orlando „Magic“ klubas NBA lygos Rytų konferencijos finalo serijos šeštosiose rungtynėse rezultatu 103:90 (30:25, 28:15, 28:30, 17:20) nugalėjo Klivlendo „Cavaliers“ ekipą, kurioje žaidžia Žydrūnas Ilgauskas, ir pateko į NBA lygos finalą. „Magic“ komanda Rytų konferencijos finalo seriją laimėjo rezultatu 4:2. Ž.Ilgauskas per aikštelėje praleistas 22 minutes pelnė 2 taškus (1/5 dvitaškių), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus.
2009-05-31

„Cavaliers“ vėl suklupo prieš „Magic“ ekipą

„Cleveland Cavaliers“ komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, svečiuose 89:99 (17:24, 24:18, 22:26, 26:31) pralaimėjo trečiąsias NBA čempionato Rytų konferencijos finalo rungtynes „Orlando Magic“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-2. Ž. Ilgauskas per 31 min. surinko 9 taškus (dvitaškiai 3/7, tritaškiai 0/3, baudos 3/4), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir 6 kartus prasižengė.
2009-05-25

Orlando „Magic“ eliminavo NBA čempionus

NBA čempionato Rytų konferencijos pusfinalio lemiamose, septintosiose, rungtynėse nugalėtojos titulą ginanti „Boston Celtics“ komanda namuose 82:101 (17:27, 21:18, 23:21, 21:35) nusileido „Orlando Magic“  krepšininkams ir pralaimėjo seriją iki keturių pergalių 3-4. Orlando komandai, kuri į konferencijos finalą iškopė po 13 metų pertraukos, Hidayetas Turkoglu pelnė 25 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, Rashardas Lewisas surinko 19 taškų, Mickaelas Pietrusas - 17, Raferas Alstonas ...
2009-05-18

12-a D. Songailos taškų neišgelbėjo „Wizards“

NBA lygos rungtynėse Vašingtono „Wizards“ klubas, kuriame žaidžia Darius Songaila, namuose rezultatu 90:105 (25:38, 19:17, 21:31, 25:19) nusileido Orlando „Magic“ ekipai. D.Songaila iš viso aikštelėje praleido 22 minutes ir per jas pelnė 12 taškų (6/9 dvitaškių) bei atkovojo 3 kamuolius. Rezultatyviausiai „Wizards“ komandoje žaidė 25 taškus pelnęs Caronas Butleris (6 rez. perd.), Antawnas Jamisonas pridėjo 17 (12 atk. kam.