michelis ferreira

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michelis ferreira“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michelis ferreira“.

Antroji P. Čukino klubo nesėkmė Vokietijos krepšinio lygos pusfinalio serijoje

Antrosiose Vokietijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse Pavelo Čukino Liudvigsburgo "EnBW" ekipa ketvirtadienį svečiuose 51:67 (14:19, 20:12, 11:19, 6:17) pralaimėjo Bambergo "Brose Baskets" penketukui, kuris serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2:0.Pirmąjį susitikimą namuose "EnBW" krepšininkai pralaimėjo po pratęsimo 83:85.P. Čukinas ketvirtadienį į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.
2007-06-08

P. Čukino komanda - Vokietijos krepšinio lygos pusfinalyje

Ketvirtosiose Vokietijos krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse Pavelo Čukino Liudvigsburgo "EnBW" ekipa antradienį svečiuose 90:81 (23:26, 24:18, 16:25, 27:12) nugalėjo Leverkuzeno "Bayer Giants" krepšininkus ir, laimėjusi seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:1, pateko į pusfinalį.
2007-05-30

Vienvalde Vokietijos krepšinio lygos lydere tapo Pavelo Čukino ekipa

Aštuonioliktą pergalę Vokietijos krepšinio čempionato XXIII turo rungtynėse iškovojo bei vienvalde turnyro lydere tapo Pavelo Čukino Liudvigsburgo "EnBW" komanda, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 107:98 (26:24, 22:24, 17:28, 28:17, 14:5) įveikusi penkioliktojoje pozicijoje esančius Tryro TBB (8 pergalės ir 15 pralaimėjimų) krepšininkus.Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas.