michalas ignerskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michalas ignerskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michalas ignerskis“.

„Realas“ iškovojo sunkią pergalę

Sunkią pergalę antrajame Ispanijos čempionato ture iškovojo Madrido „Real“ klubas su Rimantu Kaukėnu ir Darjušu Lavrinovičiumi, kuris namuose 71:67 (14:14, 23:14, 16:16, 18:23) palaužė Bruesos „Lagun Aro“ krepšininkus. Nugalėtojams D. Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, suklydo 1 bei prasižengė 5 kartus.
2009-10-15

Lietuva–Lenkija 75:86. Mes – nebe krepšinio šalis?

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia tragišką startą Europos čempionate. Mūsiškiai šiandien 75:86 (23:25, 9:17, 18:18, 25:26) neatsilaikė prieš Lenkiją ir atsidūrė ant bedugnės krašto – po dviejų turų jie dar neturi nė vienos pergalės. Pirmas kėlinys: lenkų dominavimas Audringai pilnutėlių sporto rūmų palaikomi Lenkijos krepšininkai susitikimą pradėjo spurtu 7:0 ir nesužaidus nei pusantros minutės Ramūnas Butautas jau buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.
2009-09-09

Ar lietuviai atsities ir įveiks Lenkiją?

Patyrę skaudų antausį nuo Turkijos komandos lietuviai šiandien 19 val. 15 min. bandys pamiršti jį ir iškovoti pirmąją pergalę Europos čempionate. Tiesa, mūsiškių laukia šeimininkų lenkų rinktinė.
2009-09-08

Ispanai vos įveikė Lenkijos rinktinę

Pirmojo rimto pasipriešinimo pasirengimo Europos čempionatui cikle sulaukė pirmenybių favorite laikoma Ispanijos rinktinė, kuri 88:83 palaužė busimus lietuvių varžovus D grupėje Lenkijos krepšininkus. Iki susitikimo pabaigos likus tris minutes lenkai dar pirmavo rezultatu 79:77, tačiau Juano Carloso Navarro vedini ispanai paskutinę atkarpą laimėjo 11:4 ir iškovojo pergalę 88:83. Nugalėtojams J.C.Navarro surinko 26 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 4/6), Marcas Gasolis – 18 (8 atk. kam.
2009-08-28

Ispanijoje – antrasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ pralaimėjimas

Naujam sezonui besirengiantis Vilniaus „Lietuvos rytas“ sekmadienį kontrolinėse rungtynėse rezultatu 69:78 (10:12, 24:29, 22:15, 12:22) nusileido Sevilijos „Cajasol“ klubui. „Lietuvos rytui“ 14 taškų surinko Donatas Zavackas, 12 - Branko Milisavljevičius, po 11 - Martynas Gecevičius ir Chuckas Eidsonas, 6 - Michailas Anisimovas, 5 - Lukas Brazdauskis, 4 - Šarūnas Kulevičius, po 2 - Milko Bjelica, Steponas Babrauskas ir Juskas Sinica.
2008-09-15

„Lietuvos rytas“ įveikė „Cajasol“ krepšininkus

Ispanijoje viešintys Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo naujam sezonui cikle. Penktadienį vilniečiai 98:92 palaužė Sevilijos „Cajasol“ klubą. Sostinės ekipoje ir šį kartą nežaidė 5 krepšininkai: M.Nielsenas, M.Prekevičius, M.Petravičius bei M.Lukauskis atgauna jėgas po olimpiados, o A.Jomantas dar sveiksta po operacijos.
2008-09-13

Lenkų ir šeimininkų pergalės krepšinio turnyre Italijoje

Italijoje vykstančiame keturių ekipų turnyre penktadienį pergales iškovojo Italijos ir Lenkijos komandos. Europos čempionato atrankos turnyrui besirengiantys prancūzai 76:82 (19:15, 26:23, 14:20, 17:24) nusileido Lenkijos ekipai. Po dviejų pralaimėjimų turnyro pradžioje atsigauna Italijos krepšininkai. Penktadienį italai 77:68 (21:16, 17:21, 22:15, 17:16) palaužė Izraelį ir šventė antrąją pergalę iš eilės.
2008-08-02

„Lietuviški“ klubai Ispanijos krepšinio lygoje šventė pergales

Ispanijos krepšinio čempionato 29-ojo turo rungtynėse šeštadienį Mindaugo Timinsko komanda Valensijos „Pamesa“ svečiuose 97:80 nugalėjo „Cajasol“ krepšininkus. M.Timinskas per 18 min. įmetė 5 taškus (dvitaškiai 1/1, baudos 3/3) ir atkovojo 2 kamuolius. Nugalėtojams Shammondas Williamsas ir Albertas Oliveris pelnė po 20 taškų. „Cajasol“ ekipoje 25 taškus surinko Michalas Ignerskis. Cheronos „Akasvayu“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Nagys, savo aikštėje 105:86 nugalėjo „CB Granada“ ekipą.
2008-04-06

T. Masiulis minimas tarp kandidatų į Lenkijos krepšinio lygos "Visų žvaigždžių" rungtynes

Šeštadienį Bydgoščiuje įvyks Lenkijos krepšinio lygos (EBL) "Visų žvaigždžių" rungtynės, kuriose, susitiks Lenkijos ir lygoje rungtyniaujančių užsieniečių komandos. Tarp kandidatų į "legionierių" rinktinę, kurią treniruos Sopoto "Prokom Trefl" klubo treneris Eugeniuszas Kijewskis, minimas ir Sopoto ekipos žaidėjas lietuvis Tomas Masiulis.