michailas ašvetija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michailas ašvetija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michailas ašvetija“.

M. Savėno klubas neatsilaikė prieš Rusijos pirmojo diviziono lyderį

Trečiąjį pralaimėjimą Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionato 13 turo mače patyrė penktą vietą 22-jų komandų turnyre užimantis Manto Savėno Novotroicko „Nosta" (22 tšk.) klubas. Sekmadienį namuose „Nosta" futbolininkai 1:3 (0:1) nusileido diviziono lydere tapusiai Machačkalos „Anži" (26 min.) vienuolikei. M. Savėnas žaidė visą susitikimą ir 61-oje minutėje buvo įspėtas. Garbės įvartį šeimininkams mačo pabaigoje pelnė Vadimas Jančiukas (90 min.
2008-05-26

D. Česnauskio vienuolikės pergalė kontrolinėse rungtynėse Belgijoje

Naujajam sezonui besirengiantis Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos Maskvos "Lokomotiv" klubas trečiadienį kontrolinėse rungtynėse svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Belgijos "AA Gent" futbolininkus. Maskviečių gretose nuo 59-os minutės žaidė Deividas Česnauskis, aikštėje pakeitęs saugą Malchazą Asatianį. Pergalingą įvartį svečiams 49-ą minutę pelnė puolėjas Michailas Ašvetija. 2003 metų Rusijos futbolo čempionate "Lokomotiv" komanda užėmė ketvirtąją vietą.