michailas aliošinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michailas aliošinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michailas aliošinas“.

Lietuvis „Formulės-2“ etape – ketvirtas

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas sekmadienį Ispanijoje vykusiame „Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato paskutiniajame, 16-ajame, etape (20 ratų; 93,1 km) finišavo ketvirtas ir pelnė penkis įskaitinius taškus. 19-metis lietuvis startavo iš šeštosios pozicijos ir jau pirmajame posūkyje aplenkė du varžovus. Tačiau aukščiau pakilti K. Vasiliauskui nebepavyko. Pasakodamas apie lenktynių eigą, Kazimieras džiaugėsi geru startu.
2009-11-01

K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ – aštuntas

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas šeštadienį Ispanijoje vykusiame „Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato priešpaskutiniame, 15-ajame, etape finišavo aštuntas ir pelnė vieną įskaitinį tašką. 19-metis lietuvis startavo iš dešimtosios pozicijos. Nugalėjo čempiono titulą jau užsitikrinęs Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek). Antras finišavo rusas Michailas Aliošinas, o trečias - Tristanas Votjė (Tristan Vautier). E. Sučekas turi 105 taškus.
2009-10-31

Kazimieras Vasiliauskas 14-ajame etape finišo nepasiekė

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas Italijoje vykusiame "Formulės-2" automobilių lenktynių čempionato 14-ajame etape sekmadienį finišo nepasiekė. 19-metis lietuvis, kuris šeštadienį triumfavo 13-ojo etapo lenktynėse, sekmadienį buvo priverstas pasitraukti iš varžybų šeštajame rate. Iš penktosios pozicijos startavęs Kazimieras pirmąją trasos rato dalį įveikė penktas.
2009-09-20

K. Vasiliauskas antrajame „Formulės-2“ čempionato etape - 20-as

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato antrajame etape Valensijoje (Ispanija) sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė 20-ąją vietą. Nugalėjo iš pirmosios pozicijos startavęs pirmojo etapo nugalėtojas 20-metis kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens). Jis 17 ratų po 4,005 km įveikė per 25 min. 22,024 sek. (vid. greitis - 161,04 km/h). Antras finišavo italas Mirkas Bortolotis (Mirko Bortolotti). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,911 sek.
2009-05-31

Kazimieras Vasiliauskas „Formulės-2“ sezono etape finišavo trečias

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas tapo „Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato pirmojo etapo prizininku. 18-metis lietuvis šeštadienį Valensijoje (Ispanija) vykusiose varžybose finišavo trečias. Nugalėjo iš pirmosios pozicijos startavęs 20-metis kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens). Jis 23 ratus po 4,005 km įveikė per 1 val. 14 min. 891 sek. Antras finišavo brazilas Karlosas Jakonelis (Carlos Iaconelli). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 3,87 sek.