michaelis boogerdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaelis boogerdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaelis boogerdas“.

Iki Tour de France didžiojo finalo liko tik 2 dienos

Penktadienį 141 dviratininkas sėkmingai įveikė Tour de France XVIII-tąjį etapą Cahors – Angoulême. Tai buvo priešpaskutinis lygumos etapas, kuriame dar kartą – prieš šeštadienį laukiantį asmeninių lenktynių (CLM) etapą – savo pranašumus galėjo pademonstruoti sprinteriai. Pakankamai ilgą – 211 km – distanciją buvo numatyta įveikti per 5 valandas.28-erių metų prancūzas Sandy Casaras (Française des Jeux) numatytą distanciją įveikė per 5 val. 13 min. 31 sek.
2007-07-28

Penktajame pasaulio dviračių taurės etape Raimondas Rumšas finišavo keturiasdešimt antras

Sekmadienį Belgijoje vykusiame penktajame pasaulio taurės dviračių varžybų etape - 89-osiose lenktynėse Lježas-Bastonė-Lježas - 42-ąją vietą tarp 88 finišavusių dalyvių užėmė "Lampre" komandai atstovaujantis Raimondas Rumšas. Lietuvos dviratininkas 258,5 km distancijos finiše 5 minutes ir 28 pralaimėjo lenktynių nugalėtojui amerikiečiui Tyleriui Hamiltonui (Taileriui Hemiltonui) iš "Team CSC" ekipos. JAV atstovas lenktynių distanciją nuvažiavo per 6 valandas 28 minutes ir 50 sekundžių.
2003-04-28

"Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynės antradienį Raimondas Rumšas finišavo 37-as

Antradienį Italijoje vykstančiose XXXVIII daugiadienėse "Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynėse "Lampre" komandos narys 31-erių metų Raimondas Rumšas finišavo 37-as. Šeštąjį 178 km lenktynių etapą R.Rumšas įveikė per 5 valandas 7 sekundes ir nugalėtoju tapusiam italui Danilo Di Lucai (Danilui Di Lukai) pralaimėjo 20 sek.
2003-03-19

"Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynes Raimondas Rumšas baigė 40-as

Antradienį Italijoje pasibaigusiose XXXVIII daugiadienėse "Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynėse "Lampre" komandos narys 31-erių metų Raimondas Rumšas užėmė 40-ąją vietą. Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui pralaimėjo 43 sekundes.