michaelas pe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaelas pe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaelas pe“.

Į filmo „Moonfall: Mėnulio kritimas” autorių klausimą NASA atsakė su humoru: susirašinėjimas internete tapo virusiniu

Kas būtų, jei vieną dieną į Žemę netikėtai rėžtųsi Mėnulis? Į šį klausimą jau nuo šio penktadienio, vasario 4 dienos, bandys atsakyti naujausias tokių kino teatrų hitų kaip „Nepriklausomybės diena“, „2012-ieji“ ir „Diena po rytojaus“ režisieriaus Rolando Emmericho mokslinės fantastikos filmas „Moonfall: Mėnulio kritimas“. Artėjant premjerai, į juostos, kurioje vaidmenis kuria Donaldas Sutherlandas, Halle Berry, Patrickas Wilsonas bei Michaelas Peña, reklamą sureagavo net NASA.
2022-02-04

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia skaudžius vaikystės išgyvenimus

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
2017-03-21
Į viršų