michaela kirchgasser

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaela kirchgasser“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaela kirchgasser“.

Slidinėjimo didžiosios pasaulio taurės savininkė - austrė

Iškovojusi devintąją pergalę savo karjeroje ir ketvirtąją šio sezono pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose 23 metų austrė Nicole Hosp tapo 2006-2007 metų sezono didžiosios pasaulio taurės savininke.Bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje surinkusi 1572 taškus N. Hosp 90 taškų aplenkė tėvynainę Marlies Schild, kuri sekmadienį Šveicarijoje didžiojo slalomo trasoje liko šešta, ir tapo šeštąja Austrijos kalnų slidininke laimėjusią pasaulio taurę.
2007-03-18

Austrijos kalnų slidininkė - planetos taurės savininkė daugiakovėje

25 metų Austrijos kalnų slidininkė Marlies Schild, praėjusią savaitę užsitikrinusi pasaulio taurės varžybų slalomo rungties nugalėtojos titulą, penktadienį laimėjo ir sezono daugiakovę.Paskutiniajame daugiakovės - greitojo nusileidimo bei slalomo - etape Italijoje penktadienį M. Schild užėmė trečiąją vietą bei surinko 220 taškų.Baigiamojo daugiakovės etapo nugalėtoja tapo 23 metų Austrijos kalnų slidininkė Nicole Hosp, kuri galutinėje sezono rungties įskaitoje buvo trečia (190 tšk.
2007-03-02

Austrijos kalnų slidininkės pergalė planetos taurės varžybų etape Ispanijoje

21 metų Austrijos kalnų slidininkė Michaela Kirchgasser šeštadienį Ispanijoje laimėjo pasaulio taurės varžybų didžiojo slalomo etapą, dviem nusileidimais distanciją įveikusi per 2 minutes 14,1 sekundės. Tai buvo pirmoji Austrijos kalnų slidininkės pergalė šiose varžybose.
2007-02-24

Antroji JAV kalnų slidininkės pergalė pasaulio taurės etapuose

Sekmadienį Austrijoje vykusią pasaulio kalnų slidinėjimo taurės dvikovės rungtį laimėjo 22-jų metų amerikietė Julia Mancuso, iškovojusi antrąją pergalę šio sezono varžybose.   Jau po greitojo nusileidimo rungties tapusi lydere olimpinė slalomo milžino rungties čempionė J. Mancuso dvikovėje sugaišo 2 minutes 9,16 sekundės ir vos 0,06 sek. aplenkė antrą vietą etape užėmusią tėvynainę Lindsey Kildow.