michael campbell

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michael campbell“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michael campbell“.

Lietuvoje – terorizmo istorijos atomazga: mūsų šalyje bandyta įsigyti ginklų ir sprogmenų

Aukščiausiasis Teismas pagaliau užbaigė Šiaurės Airijos terorizmo istoriją Lietuvoje. Prieš keliolika metų mūsų šalyje prieš britus kovojantys airiai bandė įsigyti ginklų ir sprogmenų teroro išpuoliams. Vienas airis Lietuvoje kalėjo, bet jo brolio, kurį Lietuva įtarė buvus tikruoju ginklų kontrabandos organizatoriumi, mūsų šaliai neišdavė patys britai, o vėliau ir airiai. Priežastis – siaubingos kalinimo sąlygos Lietuvoje.

Teroristų lyderis M. Campbellas: tai tik Lietuvos saugumo provokacija

Ketvirtadienį Lietuvos apeliacinis teismas pradėjo nagrinėti valstybės kaltintojo ir Airijos piliečio Michaelo Campbello skundus baudžiamojoje byloje, kurioje airis nuteistas kalėti 12 metų už ginklų, šaudmenų ir sprogmenų kontrabandos organizavimą, laikymą ir įsigijimą. Į Lietuvos apeliacinio teismo salę atvestas M. Campbellas paprašė nuimti antrankius ir pateikti naujų duomenų, susijusių su slaptųjų agentų, gavusių premijas už žvalgybą, darbą.
titulinis 2012-03-01

Airių teroristo byloje iš šešių slaptų liudininkų teapklaustas vienas

Lietuvoje teisiamo Airijos organizacijos "Tikroji Airijos respublikonų armija" (Real Irish Republican Army) lyderio brolio Maiklo Kembelo (Michael Campbell) byloje iš šešių slaptų liudytojų kol kas apklaustas tik vienas, Eltai teigė jo advokatė Ingrida Botyrienė. M. Kembelo bylą teismas buvo atsivertęs ir pirmadienio rytą. Ji buvo nagrinėjama už uždarų durų. Pasak advokatės, posėdžio metu buvo tęsiama įslaptintų liudytojų apklausa. "Apklausinėjamas Lietuvos pareigūnas.
Į viršų