michael boogerd

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michael boogerd“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michael boogerd“.

R. Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) pirmadienį paskelbtame antrajame šiais metais pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką. Dėl dopingo vartojimo praėjusią vasarą metams diskvalifikuotas Raimondas Rumšas per dvi savaites prarado dar 24 įskaitinius taškus ir iš 638-osios pozicijos nukrito į 792-ąją. Jis turi tik 44 įskaitinius taškus.
2004-02-24

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą Saulius Ruškys baigė 49-as

Trečiadienį Prancūzijoje prasidėjo 31-ąjį kartą rengiamos tradicinės penkių etapų "Tour Mediterraneen" daugiadienės dviratininkų lenktynės. Pirmajame 111 km etape 49-ąją vietą tarp 127 dalyvių užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandai atstovaujantis Saulius Ruškys. Lietuvos dviratininkas finiše 7 minutes ir 31 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui australui Badenui Cooke`ui (Badenui Kukui): 1. Baden Cooke 2 val. 46 min. 36 sek.
2004-02-12

Pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į 629-ąją poziciją

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, iš 144-osios vietos nukrito į 629-ąją. Jis turi tik 68 įskaitinius taškus. Lyderiu tarp lietuvių tapo Tomas Vaitkus, kuris su 250 taškų UCI klasifikacijoje iš 224-osios pozicijos pakilo į 223-iąją.
2003-10-20

"Giro di Lombardia" dviratininkų lenktynes vėl laimėjo italas

97-ą kartą šeštadienį Italijoje vykusias "Giro di Lombardia" lenktynes - baigiamąjį sezono pasaulio taurės etapą - antrus metus iš eilės laimėjo italas Micele Bartoli (Mikelė Bartolis). Jis 249 km distanciją įveikė per 6 valandas 29 minutes ir 41 sekundę, finiše aplenkęs du prizininkais tapusius tėvynainius: 1. Michele Bartoli (Italija) 6:29:412. Angelo Lopeboselli (Itallija) atsiliko 2 sek.
2003-10-19

Italas Paolo Bettinis apgynė dviratininkų pasaulio taurės nugalėtojo titulą

29-erių metų italas Paolo Bettinis likus vienam 2003 metų dviratininkų pasaulio taurės varžybų etapui antrus metus iš eilės užsitikrino nugalėtojo titulą.
2003-10-06

Penktajame pasaulio dviračių taurės etape Raimondas Rumšas finišavo keturiasdešimt antras

Sekmadienį Belgijoje vykusiame penktajame pasaulio taurės dviračių varžybų etape - 89-osiose lenktynėse Lježas-Bastonė-Lježas - 42-ąją vietą tarp 88 finišavusių dalyvių užėmė "Lampre" komandai atstovaujantis Raimondas Rumšas. Lietuvos dviratininkas 258,5 km distancijos finiše 5 minutes ir 28 pralaimėjo lenktynių nugalėtojui amerikiečiui Tyleriui Hamiltonui (Taileriui Hemiltonui) iš "Team CSC" ekipos. JAV atstovas lenktynių distanciją nuvažiavo per 6 valandas 28 minutes ir 50 sekundžių.
2003-04-28

"Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynės antradienį Raimondas Rumšas finišavo 37-as

Antradienį Italijoje vykstančiose XXXVIII daugiadienėse "Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynėse "Lampre" komandos narys 31-erių metų Raimondas Rumšas finišavo 37-as. Šeštąjį 178 km lenktynių etapą R.Rumšas įveikė per 5 valandas 7 sekundes ir nugalėtoju tapusiam italui Danilo Di Lucai (Danilui Di Lukai) pralaimėjo 20 sek.
2003-03-19

"Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynes Raimondas Rumšas baigė 40-as

Antradienį Italijoje pasibaigusiose XXXVIII daugiadienėse "Tirreno-Adriatico" dviratininkų lenktynėse "Lampre" komandos narys 31-erių metų Raimondas Rumšas užėmė 40-ąją vietą. Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui pralaimėjo 43 sekundes.