mėsinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mėsinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mėsinė“.

Klaipėdos mėsinė atleidžia 80 darbuotojų

Vienos didžiausių šalies mėsos perdirbimo įmonių Klaipėdos mėsinė apie atleidimą įspėjo 80 darbuotojų, pranešė Užimtumo tarnyba. Restruktūrizuojamoje įmonėje šiuo metu iš viso dirba 88 darbuotojai, rodo „Sodros“ duomenys. Klaipėdos mėsinė darbuotojus apie atleidimą įspėjo rugsėjo pabaigoje.  Rugpjūtį Konkurencijos taryba leido vienos didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo grupių „Biovela group“ įmonei „Biovela-Utenos mėsa“ įsigyti restruktūrizuojamą Klaipėdos mėsinę.
2023-10-05

Šalčininkų policijos pareigūnai aptiko nelegalią mėsinę

Šalčininkų policijos pareigūnai išaiškino Šalčininkų r., Jašiūnuose, nelegaliai veikiantį mėsos perdirbimo cechą, o jame - apie pusę tonos mėsos.   Vasario 12 dieną policijos pareigūnai, turėdami informacijos apie neteisėtą veiklą, organizavo policinę priemonę ir rado nelegaliai, antisanitarinėmis sąlygomis dirbantį mėsos perdirbimo cechą, kuriame buvo apie 590 kilogramų paruoštos perdirbimui mėsos.
Kriminalai 2015-02-13

Panevėžyje sustabdyta „Norfai“ priklausančios mėsinės veikla

Dėl grubių higienos pažeidimų sustabdyta UAB „Norfos mažmena“ tinklui priklausančios mėsinės Panevėžyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, veikla. Panevėžio valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), atlikusi planinį patikrinimą, nustatė, kad mėsinės grindys ir sienos, gamybos įrenginiai ir peiliai tinkamai neplaunami ir nedezinfekuojami, aplipę riebalais ir nešvarumais. Nešvari ir netvarkinga netgi mėsinės darbuotojų speciali apranga.
2012-03-06

FNTT išaiškino milijonus uždirbusį nelegalų mėsos cechą

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Vilniaus apygardos valdyba atskleidė nelegalų   prekybos mėsa tinklą Alytuje ir vieno iš įtariamųjų gyvenamojo namo rūsyje aptiko antisanitarinėmis sąlygomis įrengtą gamybos cechą su įvairia produkcija. FNTT tyrėjai kratų metu aptiko juodraštinius užrašus, liudijančius, kad per pastaruosius metus mėsos gaminių parduota  už daugiau nei 1 milijoną litų, o į valstybės biudžetą nesumokėta daugiau nei 100 tūkstančių litų įvairių mokesčių.
Į viršų