mersin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mersin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mersin“.

Europos taurėje – galingas lietuvių žaidimas po krepšiais

Europos taurės varžybose pralaimėjimą patyrė Algirdo Paulausko treniruojama Torunės „Energa“. Ji ketvirtadienį svečiuose 58:66 (11:22, 13:10, 15:20, 19:14) neatsilaikė prieš Antakijos „Hatay“ krepšininkes. A. Paulausko komandoje rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Monika Grigalauskytė. Ji per 25 minutes pasižymėjo 15 taškų bei 10 atkovotų kamuolių. Lietuvė pataikė penkis metimus iš 12-os.
2017-12-01

S. Jasaitis prie komandos pergalės pridėjo 9 taškus

Ketvirtąją pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (4 ir 1) ekipa, kuri namuose 88:82 (17:16, 20:26, 27:12, 24:28) palaužė „Mersin“ krepšininkus. 32 minutes rungtyniavęs S.Jasaitis pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą pažeidė taisykles. 21 tašką nugalėtojams Mehmetas Okuras (10 atk. kam.), 19 - Dariusas Washingtonas, po 10 - Kasparas Kambala ir Muratcanas Guleras.