meningioma

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „meningioma“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „meningioma“.

Akių patikra moteriai išdavė klastingą ligą: ragina pasitikrinti laiku

Susan Hetherington, pajutusi, kad mato neryškiai, apsilankė pas akių ligų specialistus, kad pasitikrintų regą, tačiau galiausiai jai teko pasidaryti operaciją meningiomos smegenų augliui pašalinti. Senelė sako, kad jos gyvybę išgelbėjo įprastas akių tyrimas, nes optikas pastebėjo smegenų auglį, rašo mirror.co.uk. 56-erių Susan Heterington nuvyko į akių patikrą, kai suprastėjo jos rega ir pradėjo mirgėti akyse. Po įprastų tyrimų optikas skubiai nusiuntė ją į Dudlio akių ligoninę.
2022-08-01

Auglys galvoje sugriovė 42-ejų mažeikiečio gyvenimą: jo žmona meldžia tik vieno

Praėjusių metų birželis Šimkų šeimai iš Mažeikių rajono buvo lemtingas – tada 42-ejų Rolandas Šimkus, pradėjęs aiškintis suprastėjusios klausos priežastis, išgirdo, jog jo galvoje yra auglys. Atsiradus galimybei atlikti operaciją Vokietijoje, čia viskas pasisuko ne taip, kaip tikėtasi – prireikė daugiau operacijų, o gydymo kaina išaugo.
2022-01-06
Į viršų