melihas mahmutoglu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „melihas mahmutoglu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „melihas mahmutoglu“.

„Fenerbahče“ kapitonas įvertino efektą, atsiradusį po Šaro atvykimo į komandą

Sekmadienį Triuškinančią pergalę Turkijos čempionate šventė Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (9-3) klubas, kuris namuose 99:71 (26:18, 20:10, 25:20, 28:23) įveikė Ankaros „Turk Telekom“ (6-6). Po rungtynių „Fenerbahče“ kapitonas Melihas Mahmutoglu atskleidė, kas komandoje pasikeitė labiausiai, kai Š.Jasikevičius pakeitė Dimitrį Itoudį. „Šiandien visi matė, kaip mes mėgavomės žaidimu. Galbūt buvome tai pametę. Ypatingai su Šaru, mes mėgaujamės žaidimu.
2023-12-18

Stambulo derbyje – triuškinanti Eurolygos čempionų nesėkmė

Triuškinančią pergalę Turkijos čempionate iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (4/0) krepšininkai. Jie namuose rezultatu 90:68 (24:16, 23:15, 21:14, 22:23) nepasigailėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (3/1) komandos. Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo užfiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai jas skyrė net 27 taškai (72:45). Visgi, ketvirčio pabaigoje svečiai kiek sumažino atsilikimą. Nugalėtojai šiame mače pataikė 61 proc. dvitaškių (27/44) ir 46 proc.
2021-10-18

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.
2017-09-11

Latviai viską sudėliojo į vietas, rumunas surinko trigubą dublį

Finišavo Europos krepšinio čempionato grupių etapas. Jį baigė latvių ir juodkalniečių pergalės. Latvijos rinktinė 89:79 (24:12, 23:16, 22:25, 20:16) įveikė šeimininkus turkus, užėmė antrąją vietą grupėje ir išvengė akistatos su ispanais.
2017-09-07

D grupė: trivaldystė, kurioje latviai

Realiausias Europos krepšinio čempionato D grupės scenarijus – trys rinktinės, surinkusios vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Tai – latviai, serbai bei rusai. Grupės planus antradienį sujaukė latviai. Kaimynai 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17) nugalėjo rusus ir privertė juos suklupti pirmąjį kartą.
2017-09-06

Pirmadienį baigė sunki serbų pergalė

Europos krepšinio čempionato pirmadienį baigė sunki Serbijos rinktinės pergale. Serbai 80:74 (21:13, 15:18, 17:14, 27:29) nugalėjo šeimininkus turkus. Serbijos komanda pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (21:10). Turkai ketvirtojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį (59:57), bet tada iniciatyvą perėmė serbai ir užtikrintai finišavo.
2017-09-05

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

„Žalgirį“ pražudė klaidos ir varžovų atletiškumas

Vyriausiasis Kauno „Žalgirio“ komandos treneris Šarūnas Jasikevičius po 67:76 Stambulo „Fenerbahce“ pralaimėtų rungtynių akcentavo, kad kauniečius pražudė klaidos. Be to, turkai šįkart buvo per daug atletiški ir aukšti. „Vyrams neturiu priekaištų dėl kovingumo, tiesiog šiandien padarėme per daug psichologinių klaidų, – mano Š. Jasikevičius. – Iš kitos pusės, žaidėme su nuostabia, labai gerai treniruota komanda. Jos atletiškumas – nerealus.