mehdi benatia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mehdi benatia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mehdi benatia“.

Cristiano Ronaldo toliau štampuoja pergalingus įvarčius

Cristiano Ronaldo pasaulio čempionate Rusijoje pelnė visus keturis Portugalijos rinktinės įvarčius. Šįkart viena ryškiausių pirmenybių žvaigždžių atliko pergalingą smūgį į Maroko komandos vartus. Portugalai Maskvos „Lužnikų“ stadione laimėjo 1:0 (1:0). Nugalėtoją lėmė įvartis pačioje rungtynių pradžioje. 4-ąją minutę po kampinio galva kamuolį į tinklą pasiuntė C. Ronaldo. Portugalas pirmajame kėlinyje smūgiavo netoli vartų, o vėliau atliko perdavimą Goncalo Guedesui.
2018-06-20

Pasaulio futbolo čempionatas: Azijos ir Afrikos kariai sieks nuliūdinti C.Ronaldo bei ispanus

Jau birželio 14 dieną Rusijoje prasidės laukiamiausias metų sporto įvykis – pasaulio futbolo čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse rusai susitiks su Saudo Arabija, o vėliau aistros įsuks ir kitas rinktines. Mėnesį truksiančioje futbolo fiestoje varžysis 32 rinktinės. Vienos jų atvažiuoja tik taurės, kitos siekas paneigti prognozes ir gerai praleisti laiką. Tv3.lt kviečia susipažinti su B grupe. Portalas kiekvieną dieną pristatys vis kitą grupę.
2018-06-06

Italijos grandų mūšyje – dramatiška „Juventus“ pergalė

Penktadienį Italijoje susitiko vietos futbolo grandai. Pergalę šventė Turino „Juventus“, namie 2:1 (1:1) nugalėjęs „Milan“. Pirmasis įvartis krito 30-ąją minutę, kai po Dani Alveso perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Mehdi Benatia (1:0). Svečiai rezultatą išlygino prieš pat pertrauką – 43-ąją minutę Gerardo Deulofeu perdavimu pasinaudojo Carlosas Bacca (1:1). Viskas išsisprendė per pridėtą laiką. 93-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo „Milan“ futbolininkas Jose Sosa.