megztiniai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „megztiniai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „megztiniai“.

Neišmeskite senų megztinių: nustebsite, kur jie pravers

Sumažinkite išlaidas per šias Kalėdas su šiomis žavingomis kojinėmis, pagamintomis iš nebereikalingo megztinio. Tai puikus būdas įsijausti į šventinę dvasią netuštinant savo piniginės bei suteikiantis progą kilniam tikslui panaudoti senus drabužius. Sunku įsivaizduoti Kalėdas be virš židinio kabančių kojinių. Tačiau ir toliau smarkiai augant pragyvenimo išlaidoms Jungtinėje Karalystėje, kartais atrodo, kad vienintelė išeitis yra mažinti prabangos išlaidas.
2023-12-07

Migrantus ruošiasi perkelti į pataisos namus, o jie nori išeiti į miestą ir pasivaikščioti

Alytaus rajone buvusioje Verebiejų mokykloje dabar gyvenantys nelegalai skundžiasi ligomis, maistu, bet dabar labiausiai jaudina greitai vėstantys orai. Prieš kameras jie guodžiasi, kad dėl šalčio juos neva lydi drebulys, neturi tinkamų rūbų, jau kimba peršalimo ligos. Štai, ką jie pasakoja: „Mums labai šalta, kai mes sergame, kosėjame, mums duoda Ibuprofeno. Jei turėtumėme daugiau darbužių, jei užsandarintų langus, kad nepūstų skersvėjis, tai apsaugotų mus nuo šalčio.

Vilniečių šeima sugalvojo, kaip panaudoti senus megztinius: jų idėja sužavėjo šimtus

Šiluma jau nebelepina, todėl lietuviai iš spintų pradeda traukti šiltus megztinius. Gamtos saugojimu besidominti vilnietė Eglė ir jos mama ragina žmones šaltąjį sezoną pasitikti ne tik šiltai, bet ir tvariai. Jų parduodami mezginiai gaminami iš natūralių siūlų, o kai kurie mezgami išardžius seną, nenešiojamą drabužį, taip prikeliant jį antram gyvenimui.  Eglės teigimu, „MamaMezga“ tikslas yra paskatinti žmones skirti didesnį dėmesį aprangos patogumui, ilgaamžiškumui ir kokybei.
2020-10-17

Nuo siaubingų iki juokingų: neįtikėtinai neskoningi kalėdiniai megztiniai

Šventinis laikotarpis daugeliui reiškia gerą nuotaiką būryje artimiausių draugų. Tiesa, kad vakarėlis įgautų šmaikštumo, dažnas per Kalėdas mėgsta pasipuošti originaliais megztiniais. Pradėjote svarstyti, kaip tinkamai pasipuošti kalėdiniam vakarėliui? Reikia kažko puošnaus, bet šilto ir būtinai nebrangaus, nes ir taip nemažai išleisite dovanoms? Puiki išeitis – pasigaminti drabužius patiems. Pristatome pačius išradingiausius kalėdinius megztinius.
2018-12-24

Tūkstančių lankytojų dėmesiui – kalėdiniais megztiniais papuošta karališkoji šeima

Štai tokiais spalvingais šventiniais megztiniais organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir „Madame Tussauds“ darbuotojai papuošė britų monarchus. Karalienė padabinta megztuku, vaizduojančiu jos mėgstamiausios veislės šunelį korgį, o štai Keitė ir Viljamas dalijasi vienu porai pritaikytu megztiniu. Taip didingoji šeimyna papuošta, nes organizacija „Gelbėkit vaikus“ jau penktą kartą rengia Kalėdinio megztinio dieną.
2016-12-07

70-ųjų mados: kada paskutinį kartą žvalgeisi tėčio rūbų spintoje?

Kada paskutinį kartą bandėte atverti savo tėčio rūbų spintą? Neabejokite, kad tai gali būti tarsi visų piratų ieškoma lobių skrynia, kurioje sužibs senieji, kiek kandžių paniokoti megztiniai, flaneliniai marškiniai ir itin ekstravagantiški chalatai.
2015-09-07

Šiltojo sezono „įstatymai“: kokie drabužiai nebemadingi?

Planuojate savo drabužinės reviziją ir nežinote nuo ko pradėti? Ieškote tinkamiausio aprangos derinio ir reikia patarimo? O gal praverstų pagalba kuriant unikalų stilių? Į visus iškilusius mados ir stiliaus klausimus jums pasiruošusi atsakyti Agnės Jagelavičiūtės projekto Stiliusos.
2015-04-29

Idėjos šaltiems orams: 10 stilingų megztinių

Šiaurės vėjui atpučiant šaltus orus, tenka keisti garderobą. Pripažinkite, kai esi tinkamai apsirengęs, tai jokios pūgos nebaisios. Pasirodo, jaukus, dailus megztinis gali būti puiki išeitis tiems, kurie labiausiai nelaukia šalto oro, nes tuomet tenka vilktis daug šiltų rūbų. Su megztiniu gerai jausitės ne tik paskaitose ar darbe, tačiau ir vakarėlyje.
2014-11-15

Lietuviškiems vasaros vakarams: stilingi ir jaukūs megztiniai

Vasara – suknelių, sijonų, šortukų ir berankovių marškinėlių metas, tačiau lietuviška vasara turi ir tam tikrų niuansų – gana vėsių darganotų vakarų, o ką jau kalbėti apie kartais net ir savaitėmis užsitęsiantį lietų ir gana vėsų orą. Tokiais „nedraugiškos“ vasaros vakarais nepamainomas draugas – stilingas megztinis! Šį sezoną itin madingi neoninių, ryškių spalvų nerti megztiniai, taip pat iš mados nesitraukia ilgi, laisvo kritimo, tarsi truputį per didelio dydžio minkštučiai mezginiai.
2013-07-31

Šilutės medžiai pasipuošė spalvingais mezginiais

Šilutėje augantys medžiai papuošti itin neįprastai – jų kamienai aprengti spalvingais megztais-nertais apdarais. Idėjos iniciatorė sako, kad pagalbininkių tokiai akcijai teko ieškoti beveik 10 metų. Šilutės moterų verslininkių organizacijos vadovė Virginija Rudienė sako, kad nėriniais papuoštus medžius pamatė Olandijoje prieš 8 metus. Per autobuso langą švystelėjusio vaizdo nespėjo net nufotografuoti, bet atmintin jis įsirėžė ilgam.
REKLAMA
REKLAMA

Drabužiai gali padėti „sulieknėti“ per 5 minutes

Kai jaustis gražiai trukdo pora nereikalingų kilogramų, sportuoti ir sveikai maitintis nėra laiko. O gerai atrodyti būtina jau šią akimirką, tokiu atveju padėti gali tinkamai pasirinkti drabužiai. Lieknėjimo akademija dalinasi sukaupta jos dalyvių patirtimi ir atveria spintas. Tinkamai pasirinkus drabužius galima per 5 minutes paslėpti kūno trūkumus. „Drabužiai dažnai, tai pirmoji priemonė, kurios griebiasi moterys pastebėję, kad priaugo vieną, kitą nereikalingą kilogramą.
2012-10-24

Rudens sezonas: prisijaukinkite megztą madą

Ruduo vis dažniau kviečia jaukiai susirangyti namuose ant sofos ir išsitraukti senus gerus virbalus. Juolab kad megzti drabužiai ir aksesuarai tapo tikrų tikriausiu šio sezono hitu! Ilgi nerti švarkai, masyvūs šalikai, suknelės – visa tai ne tik šildo, bet ir traukia dėmesį bei leidžia žingsniuoti koja kojon su mada. Kokį mezginį pasirinksite ilgėjantiems rudens vakarams? Be abejo, pradžių pradžia – siūlai. O šios srities gamintojai kasmet pristato begales naujovių.
2012-09-30

Jauki mezginių istorija, arba kaip sušilti žiemą

Medžių lapams palaipsniui nusidažant šiltomis – geltona, raudona ar oranžine spalvomis, oras, deja, atvirkščiai, vis žvarbsta ir verčia pagalvoti apie praktiškesnius, šiltesnius rūbus. Jokiu būdu nesakome, kad turėtume apsiniaukti kaip dangus virš mūsų bei įsijungti į pilką masę.
2010-10-14
Į viršų