medina garrigues

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „medina garrigues“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „medina garrigues“.

Turnyras Majamyje: toliau - be D. Ferrero

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis „Sony Ericsson Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,54 mln. JAV dolerių.
2008-03-30

D. Ferreras iškrito iš „Pacific Life Open“

JAV tęsiasi tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritė serbė Ana Ivanovič 6:3, 6:0 nugalėjo italę Tathianą Garbin, trečioji raketė kita Serbijos tenisininkė Jelena Jankovič 6:1, 6:1 sutriuškino japonę Ai Sugiyamą, o šeštoji pagal reitingą prancūzė Marion Bartoli 6:3, 7:6 (7:3) įveikė vokietę Angelique Kerber.
2008-03-18

Pajėgiausia planetos tenisininkė pateko į Vimbldono turnyro šešioliktfinalį

Anglijoje tęsiasi tarptautinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų.Sėkmingai moterų vienetų varžybų antrąjį ratą įveikė pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų šio turnyro finalininkė belgė Justine Henin, trečiadienį 6:0, 6:4 nugalėjusi rusę Verą Duševiną.
2007-06-27

Tarptautiniame moterų teniso turnyre JAV

Pirmadienį Floridos valstijoje (JAV) prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras (Bausch & Lomb Championships), kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių.Vienetų varžybų pirmojo rato mače graikė Eleni Daniilidou 6:0, 6:4 nugalėjo dešimtąją pagal reitingą prancūzę Marion Bartoli, vienuoliktoji raketė slovėnė Katarina Srebotnik 7:6 (8:6), 6:1 įveikė korto šeimininkę Jill Craybas, o tryliktoji pagal skirstymą austrė Sybille Bammer 6:3, 6:1 sutriuškino tailandietę Tamarinę Tanasugarn.
2007-04-03

Hopmano taurės teniso turnyro finale - Ispanija ir Rusija

Aštuonių mišrių ekipų Hopmano taurės (Hopman Cup) teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių, Australijoje finale penktadienį žais Ispanijos ir Rusijos rinktinės.
2007-01-04

Staigmena WTA serijos moterų teniso turnyre Suomijoje

Suomijoje tęsiasi "Helsinki Open" WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 140 tūkst. JAV dolerių. Staigmeną antradienį (08.05) pateikė kroatė Silvija Talaja, jau pirmajame rate 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjusi turnyro favorite laikytą Patty Schnyder (Paty Šnyder) iš Šveicarijos. Prie staigmenų galima priskirti ir vengrės Melindos Czink pergalę trijuose setuose 2:6, 6:2, 7:6 (7:4) prieš septintąjį reitingą turėjusią Clarisą Fernandez (Klarisą Fernandes) iš Argentinos.