mažametė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mažametė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mažametė“.

Namuose Panevėžyje vyras sukėlė skausmą mažametei

Namuose Panevėžyje vyras ketvirtadienį sukėlė fizinį skausmą mažametei. Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, 1980 gimęs vyras namuose Žemaičių gatvėje sukėlė skausmą 2020 metais gimusiai mergaitei. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-07-12

Nelaimė Kretingoje: ligoninėje mirė namuose susižalojusi mažametė

Šeštadienį Kretingos ligoninėje mirė mažametė mergaitė. Kaip pranešė Policijos departamentas, mergaitės mirtis konstatuota 22.15 val. Pasak teisėsaugos, 2018 metais gimusi mažametė tą pačią dieną apie 20.16 val. buvo atvežta iš Kretingoje esančių namų. Įtariama, kad ji nukrito ir susižalojo užkliuvusi už durų slenksčio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vilniuje vyras smurtavo prieš 7 metų mergaitę

Vilniuje policijai pranešta apie smurtą patyrusią 7 metų mergaitę. Trečiadienį Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad antradienio vakarą, apie 20 val. Vilniuje, bute, 35 metų vyras smurtavo prieš mažametę, gimusią 2017 metais, tuo sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiam asmeniui, skelbia policija. Už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Panevėžio ligoninėje – dėl odos nuplikymo atvežta dvimetė

Į ligoninę buvo atvežta verdančio vandeniu apsipylęs maždaug dvejų metų vaikas.  Policija nurodo, kad penktadienį, apie 21 val. 20 min. į Panevėžio ligoninę dėl nudegimų buvo atgabenta mažametė. Buvo paaiškinta, kad namuose apsipylė verdančiu vandeniu.  Mergytė, gimusi 2022 metais, atvežta iš Panevėžio rajono, iš namų. Ji buvo paguldyta į ligoninę. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Mažametė Klaipėdoje dėl sumušimų paguldyta į ligoninę

Klaipėdoje mažametė dėl sumušimų paguldyta į ligoninę. Kaip skelbia Policijos departamentas, trečiadienį 10.05 val. į Klaipėdos ligoninę iš Klaipėdos pristatyta ir dėl sumušimų paguldyta 2015 metais gimusi mažametė. Mergaitė paaiškino, kad antradienį apie 18 val. namuose ją sumušė 1995 metais gimęs tėvas. Įtariamajam įteiktas šaukimas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pakruojo rajone moteris mergaitei sudavė pagaliu

Pakruojo rajone moteris pagaliu sudavė mergaitei. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, nusikaltimas galėjo būti įvykdytas pernai liepos 1-31 dienomis, Titonių kaime, namuose. 53 metų moteris pagaliu sudavė į koją mažametei mergaitei, gimusiai 2010 metais. Būdama svečiuose (tiksli data nenustatyta), moteris taip pat smurtavo prieš mergaitę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-02-01

Sostinėje moteris smurtavo prieš mažametę

Vilniuje moteris smurtavo prieš mažametę, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, trečiadienį, apie 7 val. Vilniuje, bute, moteris (gimusi 1982 m.) smurtavo prieš mažametę (gimusią 2014 m.), tuo sukeldama jai fizinį skausmą. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2024-01-25

Šiurpus nusikaltimas Kauno regiono globos namuose: išprievartauta 8-metė

Šiurpus nusikaltimas Kauno regiono globos namuose – 16-metis auklėtinis išprievarto 8 metų mergaitę.  Abu nepilnamečiai turi protinę negalią, pranešė lrytas.lt Buvo teisiamas dėl 3 seksualinio pobūdžio nusikaltimų Skelbiama, kad 16-metis buvo teisiamas dėl 3 seksualinio pobūdžio nusikaltimų prieš mažametę, tačiau pripažino tik vieną.

Mažeikiuose mergina smurtavo prieš nepilnametę

Trečiadienį Mažeikiuose mergina smurtavo prieš mažametę, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, trečiadienį apie 21.10 val. Žemaitijos gatvės kieme 2004 metais gimusi mergina smurtavo prieš nepilnametę, gimusią 2010 metais. Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Vilniuje į ligoninę buvo atvežta sužalota mažametė

 Vilniuje į ligoninę buvo atvežta sužalota ketverių metų mergaitė. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienio vakarą, 19.38 val., mažametė dėl sužalojimo buvo pristatyta į Vilniaus ligoninę. Suteikus medicinos pagalbą, 2020 metais gimusi mergaitė gydoma ambulatoriškai. Surinkta medžiaga dėl mažametės fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
REKLAMA
REKLAMA

Pagrobėjo automobilį radęs Valdemaras atvedė policiją iki garažo, kuriame buvo mergaitė: vaizdas viduje nustebino

Prie sekmadienį dingusios, o antradienio vakarą rastos gyvos mergaitės paieškų prisidėjo ne tik didžiulės policijos pajėgos, bet ir šimtai savanorių. Vienas iš jų rado automobilį, kuris ir priklausė pagrobėjui. Savanoris teigia, kad automobilį užmatė atsitiktinai. Prie devynmetės paieškų prisidėjęs Valdemaras naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kur ir kaip rado automobilį „Mazda“, kuris ir priklausė pagrobėjui. „Šiaurės prospekte garažų masyve buvo rastas automobilis.

„Net šiurpas kūnu nuėjo“ – žmonės sunkiai sulaiko emocijas po 9-metės pagrobimo atomazgos

Vėlų antradienio vakarą radus ir išlaisvinus gyvą devynmetę, kuri sekmadienio vakarą buvo pagrobta, jos paieškų grupėje pasipylė įvairios žmonių emocijos – vieni džiaugėsi, kiti verkė, buvo tokių, kurie negalėjo patikėti. „Tai, ką visi padarėme per šias dienas, įeis į istoriją. Nerealus Jūsų sutelktumas ir įsitraukimas parodė, kokia galinga jėga yra žmonių vienybė. Jūsų vienybė.

Specialistė: 9-metės tėvai atsisakė paskelbti platesnę mažametės paiešką – „Nustebino blogąja prasme“

Trečią parą tęsiasi dingusios 9-metės paieškos. Šimtai policijos pareigūnų ir savanorių šukuoja teritorijas, peržiūrinėja vaizdo kamerų įrašus. Viena iš pagrindinių dingimo versijų, kad mergaitė galėjo būti pagrobta. Policija paskelbė tarptautinę mažametės paiešką, tačiau dingusių asmenų šeimoms padedanti Arūnė Bernotaitė stebisi, kodėl apie dingimą nepaskelbta visose paieškos sistemose.

Šiauliuose automobilis kliudė 9 metų mergaitę: prireikė medikų

Šiauliuose automobilis kliudė ir sužalojo iš jo išlipusią 9 metų mergaitę. Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko penktadienį, apie 14.20 val., K. Korsako gatvėje. Automobilis „Toyota Avensis Verso“, vairuojamas 64 metų vyro, pradėdamas važiuoti kliudė iš minėto automobilio išlipusią mergaitę. Suteikta medicinos pagalba Suteikus medicinos pagalbą, ji gydoma ambulatoriškai.

Neblaivus vyras įtariamas smurtavęs prieš 5 metų mergaitę

Šiauliuose neblaivus vyras įtariamas smurtavęs prieš 5 metų mergaitę. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, trečiadienio vakarą, 19.30 val., Gegužių gatvėje, namuose, neblaivus ( 2,70 prom. ) 39 metų vyras, smurtavo prieš mergaitę. Nukentėjusiajai medikai pagalbą suteikė namuose. Pradėtas tyrimas Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2023-12-28

Visagine su sumušimais į darželį atvesta 4-erių mergaitė: pradėtas tyrimas

Ketvirtadienį Visagine su sumušimais į darželį atvesta 4-erių mergaitė, praneša policija. Mažametę su matomomis kūno sumušimo žymėmis (gim. 2019 m.) apie 8.59 val., į darželį atvedė vyras (gim. 1998 m.). Gresia ir kalėjimas Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nepilnamečio vaiko žalojimas užtraukia baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 2 metų.

Teismas atskyrė motiną nuo kūdikio: ji šaukdavo, tai juokdavosi balsu bei labiausia domėjosi kelione į Turkiją

Teisme išnagrinėta byla, kurioje Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovai prašė atskirti vaiką nuo motinos. Teisme taip pat siekta, kad iš motinos būtų priteistas išlaikymas nepilnametei – po 100 eurų kas mėnesį mokamomis periodinėmis išmokomis nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki jos pilnametystės. Motina nesutiko su tokiu tarnybos prašymu bei siekė, kad šis būtų atmestas kaip nepagrįstas, o mergaitė liktų gyventi su motina.

Vilniuje sunkiai sužalota per kelią bėgusi 9-metė: ji – medikų rankose

Skaudi nelaimė Vilniuje, Kalvarijų gatvėje. Automobilis sunkiai sužalojo 9 metų mergaitę, ji – medikų rankose. Pirminiais duomenimis, incidentas įvyko apie 13 val. Liudininkų teigimu, mergaitė išbėgo į gatvę degant raudonam šviesoforo signalui. Smūgis buvo labai stiprus – automobiliui, patrenkusiam mergaitę, dužo priekinis stiklas. Vairuotojas sukrėstas. Parblokšta ji ant kelio gulėjo be sąmonės. Sunkios būklės mergaitė išvežta į ligoninę.

TV3 Žinios. Pateikta daugiau detalių apie Lietuvoje pastojusią 11-metę; Mokytojų dieną žymi streikas

Aiškėja daugiau detalių apie Lietuvoje pastojusią 11-metę mažametę, ją šiuo metu stebi medikai, prognozuoja ir galimas gimdymo datas. O 16-mečiui tėvui dėl galimo išžaginimo gresia iki 15-os metų laisvės atėmimo bausmė. Statistika rodo, kad pastaraisiais metais nepilnametės Lietuvoje susilaukia iki 100 pirmagimių, tiesa,  šis skaičius šalyje kasmet mažėja.

Klaipėdoje pro buto langą iškrito ir susižalojo 2022-aisiais gimusi mergaitė

Antradienį uostamiestyje pro buto langą iškrito ir susižalojo mažametė, praneša policija. Teisėsaugos duomenimis, apie 14 val. 50 min. Klaipėdoje, iš buto pro langą iškrito ir susižalojo mažametė (g. 2022 m.), kuri paguldyta į ligoninę. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str.

Vilniuje nuskendus dviem mergaitėms: didžiausia mįslė – motinos elgesys

Vilniuje motina įtariama dvi savo mažametes dukras nuskandinusi Neries upėje. Didžiulės gelbėtojų, medikų ir policijos pajėgos ant kojų sukeltos apie vidurdienį. Jiems žmonės pranešė apie skęstančius vaikus. Deja, dvi visai mažos, vos vienų ir dvejų metų mergaitės nuskendo. Įvykio vietoje buvusi jų motina sulaikyta. Pareigūnai įtaria, kad tai ji nuskandino savo vaikus. Apie šiurpų įvykį Verkių gatvėje Vilniaus specialiosioms tarnyboms žmonės pranešė kiek prieš vidurdienį.

Vilniaus rajone neblaivi moteris smurtavo prieš mažametę dukrą

Vilniaus rajone sekmadienį neblaivi moteris smurtavo prieš mažametę dukrą. Kaip pirmadienį pranešė Vilniaus apskrities policija, 21.50 val. Vilniaus rajone konflikto metu 1982 metais gimusi moteris, kuriai nustatytas vidutinis neblaivumas, smurtavo prieš 2012-aisiais gimusią dukrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Naujos tragedijos detalės: mirusio kūdikėlio 13-metė mama galimai buvo išžaginta 19-mečio brolio

Mirė prieš tris mėnesius pagimdžiusios mažametės kūdikis. Lovelėje be gyvybės ženklų mažylį rado globėja, pas kurią gyveno mažametė mama su kūdikiu. Dėl ko mirė vaikas aiškinasi ekspertai. Aiškėja nauji faktai ir dėl kūdikio tėvystės. Gali būti, kad mažametė kūdikio susilaukė nuo artimo šeimos nario. Aiškėja naujų detalių prokuratūros tyrime – atlikus DNR ekspertizę, įtariamuoju TV3 žiniomis, tapo vienas iš mergaitės brolių.
185 2023-06-13

Lazdijų rajone per antro aukšto langą iškrito mažametė

Šeštadienio naktį Lazdijų rajone per vasarnamio antro aukšto langą iškrito mažametė mergaitė.  Policijos departamento duomenimis, 2015 metais gimusi mergaitė apie 23.59 val. pristatyta į Alytaus ligoninę, tačiau dėl kūno sužalojimų ji pervežta į Vilniaus ligoninę. Dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo surinkta medžiaga.

Naujausia žinia dėl Raseiniuose sumuštos mergaitės: prokuratūra priėmė sprendimą

Šiaulių prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą Raseiniuose sužalotos dviejų metų mergaitės mamos atžvilgiu, tačiau įtariamuoju lieka mažametės motinos draugas. Kaip ketvirtadienį pranešė prokuratūra, ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus mažametės sveikatos sutrikdymo buvo pradėtas praėjusių metų gruodžio 26 dieną. Išvakarėse 2 metų mergaitė dėl kūno sužalojimų iš Raseinių ligoninės buvo atvežta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas.
Kriminalai 2023-05-11

Košmaras Vokietijoje: 12-metę nužudė dvi bendraamžės pažįstamos

Vokietijos visuomenę ir teisėsaugą ištiko šokas – dvi moksleivės prisipažino mirtinai subadžiusios savo 12 metų draugę. Apie tai pranešė vietos policija. Užsienio žiniasklaidoje skelbiama, kad auka tapusios 12-metės vardas – Luise. Mergaitės tėvai pasigedo dar šeštadienio popietę, po to, kai ši išėjo apsilankyti pas draugę netoli Freudenbergo miesto, vakarinėje Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje. Tėvai dukros pasigedo po to, kai ši negrįžo į namus šeštadienio vakarą.
229 2023-03-15

Prieš mažametę dukrą smurtavusi motina surasta: aiškėja detalės, kas iškvietė pareigūnus

Aiškėja daugiau apie smurto atvejį prieš mažametę Joniškyje. Įtariama, kad jėgą sausio 20-ą prieš 5 metų mergaitę galėjo panaudoti neblaivi jos motina. Pati moteris kaltinimus neigia. Pirminiais duomenimis, Joniškio rajone, Kriukuose, namuose, moteris, gimusi 1989 m., smurtavo prieš 2017 m. gimusią mergaitę. Kaip naujienų portalui tv3.lt informuoja policija, apie smurtą prieš mažametę teisėsaugai pranešė pats mergaitės tėvas.

4-metės nelaimė Kauno baseine sukrėtė tūkstančius: įspėja visus

Trečiadienio vakarą pagalbos tarnybos sulaukė iškvietimo, pranešta apie Kauno „Žalgirio“ arenoje esančiame baseine skęstančią vos ketverių metukų mergytę. Gelbėti skęstančios mergaitės ėmėsi šalia buvę baseino lankytojai, plaukimo treneris ir vėliau prisijungę gelbėtojai.
2023-01-07

Dėl Raseiniuose sumuštos 2 metukų mergytė suburta speciali tyrimo grupė

Dėl Raseiniuose sumuštos dvejų metų mergaitės socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė subūrė specialią tyrimo grupę. Ji aiškinsis, kokios paslaugos buvo ar nebuvo prieinamos ir teikiamos šeimai. „Jeigu atsiras bent menkiausias dalykas algoritme, kurį pastebės tyrėjai, tyrumo grupė, nedelsiant tą padarysime. Pradžioje reikia įsivertinti situaciją“, – lrt radijui ketvirtadienį sakė politikė.

Skaudi istorija: pamačiusi, kad dukra neklauso, motina ją sumušė – teismas moters nepagailėjo

Lazdijų rajone įsiplieskė smurtas šeimos namuose. Motina svetainėje mušė mažametę dukrą, o teisme teigė, kad vaikas neklausė ir dėl to ji prarado savitvardą. Kitą rytą smurto žymes ant mergaitės kūno pastebėjo mokytoja, o tėvui tai prasprūdo pro akis. Alytaus apylinkės teismas apribojo laisvę moteriai už tai, kad sukėlė fizinį skausmą mažametei. Nustatyta, kad šių metų birželio 7 d. vakarą, apie 21.30 val. nedirbanti, du vaikus auginanti moteris namuose smurtavo prieš mažametę dukrą.

Raseinių rajone per avariją nukentėjo dvimetė

Raseinių rajone per avariją nukentėjo mažametė, pirmadienį pranešė Šiaulių policija. Avarija įvyko sekmadienį, apie 13 val., Pagedočiuko kaime, kelyje Paraseinys-Alėjai-Lioliai-Kelmė. Anot pareigūnų, mergina, gimusi 2003 metais, nesuvaldžiusi vairuojamo automobilio „VW Golf“, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi.  Eismo įvykyje nukentėjo automobilio keleivė, gimusi 2020 metais. Jai Kauno klinikose nustatytas kairės rankos lūžis.

Negyvos 12-metės kūną rado lagamine: aiškėja, ką jai teko patirti

Vakar pasaulį apskriejo tragiška žinia apie kraupią žmogžudystę, kuri buvo įvykdyta Prancūzijoje. Teigiama, kad vos 12 metų mergaitė buvo priversta eiti praustis į dušą, kuriame buvo išprievartauta ir vėliau nužudyta bei rasta lagamine. Vakar nelegalė iš Alžyro Dahbia B buvo apkaltinta įvykdžiusi kraupią žmogžudystę, kurios metu išžagino ir kankino nepilnametę.
193 2022-10-19

Panevėžyje partrenkta mažametė

Panevėžyje sekmadienio vakarą partrenkta mažametė, pranešė Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nelaimė įvyko apie 20 val. Panevėžyje, Aido-Švyturio gatvių sankryžoje. Automobilis „Škoda“, vairuojamas 1978 metais gimusio vyro, sužalojo staiga į gatvę iš už kito automobilio išbėgusią mažametę mergaitę, gimusią 2016 metais. Mažametė pristatyta į ligoninę apžiūrai. Mergaitei nustatytas dešinės blauzdos kaulų lūžimas, ji paguldyta į vaikų chirurgijos skyrių.
Kriminalai 2022-07-18

Vienas iš nužudytos 15-metės įtariamųjų – mažametės prievartautojas: už el. cigaretę liepdavo šlykščiai tenkinti jo aistras

Žinia apie šaltakraujiškai nužudytą 15-metę šiaulietę sukrėtė ne vieną. Neramina faktas, kad visi 4 įtariamieji yra jauno amžiaus, tarp jų – ir 14-metė paauglė. Tiesa, vyriausiasis iš įtariamųjų turi šiurpią kriminalinę praeitį. Jis teistas ir už mažametės mergaitės seksualinį prievartavimą, savo aistrą tenkindavo šlykščiais būdais.

Vilniuje prieš mažametę pakelta ranka: smurtavusi moteris – areštinėje

Ketvirtadienį Vilniuje – smurto prieš mažametę atvejis. Neblaivi moteris bute smurtavo prieš mergaitę. Birželio 2 d. apie 22 val. 50 min. Vilniuje, Justiniškių g., bute, moteris (gimusi 1958 m.) smurtavo prieš mažametę (gimusią 2015 m.), kuri, suteikus med. pagalbą ligoninėje, gydoma ambulatoriškai. Neblaivi (nustatyta vidutinis neblaivumas) įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str.

Ukmergėje moteris įtariama smurtu prieš mažametę

Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi smurto prieš 10-metę aplinkybes. Pirminiais duomenimis, lapkričio 17 d., apie 14 val. 30 min., Ukmergėje esančiuose namuose moteris (gimusi 1988 m.) smurtavo prieš podukrą (gimusią 2011 m.).  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui asmeniui.
Kriminalai 2021-11-19

Išgirdę 2-metės Alisos istoriją lietuviai nesulaiko ašarų: jos mama prašo tik vieno

„Visa tai atrodė siaubingai. Bet pirmieji 2 su puse mėnesio buvo tik ilgos ir sunkios kelionės pradžia“, – išgyvenimais dalinasi beveik trejų metukų sulaukusios Alisos mama Olesia Lechan. Mergaitė nuolat kovoja dėl būvio – vos gimus jai buvo diagnozuotos genetinės bei neurologinės ligos, dėl kurių ji nuolat lankosi reabilitacijoje. Mergaitės mama Olesia šiandien pasakoja, kad iki pat mergaitės gimimo niekas, nei ji pati, neįtarė, kad mergaitė gali turėti problemų.
2021-10-20

Panevėžyje vos 3 metų mergaitė apsinuodijo vaistais

Panevėžyje vaistais apsinuodijo trejų metų mergaitė. „Vaikas su tėvais svečiavosi pas prosenelę, tikriausiai ten ir įvyko. Su tėvais vaikas atvyko į ligoninę“, – BNS sakė Panevėžio apskrities policijos atstovas Tadas Martinaitis. Mergaitė į Panevėžio Respublikinės ligoninės priėmimo skyrių buvo pristatyta šeštadienį, apie 23.20 val. Nustačius apsinuodijimą vaistais, vaikas paguldytas stebėjimui.
Kriminalai 2021-08-23

Girtas vyras smurtavo prieš 7 metų mergaitę

Šiauliuose neblaivus vyras įtariamas smurtavęs prieš 7 metų mergaitę. Įtariama, kad nusikaltimas buvo įvykdytas praeito šeštadienio vakarą, 22.30 val.  Algirdo Juliaus Greimo gatvėje esančiuose namuose. Kaip skelbia policija, prieš vaiką smurtavo neblaivus (2,14 prom.) 28 metų vyras. Nukentėjusiąją dėl žando įdrėskimo medikai apžiūrėjo vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.
Kriminalai 2021-07-28

Dėl pagimdžiusios 13-metės – policijos žinia: kūdikio tėvui gresia baudžiamoji atsakomybė

Žinia apie Alytaus rajone surengtoje vaikų vasaros stovykloje 13-metei prasidėjusį gimdymą pribloškė mažametės artimuosius, kurie teigė nieko nenutuokę apie dukros nėštumą. Paaiškėjo, kad kūdikio tėvas jau yra 18 metų sulaukęs asmuo, tačiau kiek tiksliai vyrui metu yra neskelbiama. Tad be Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojų, į situaciją skubiai teko reaguoti ir policijos pareigūnams.

Šiauliuose pranešta apie galimą motinos smurtą prieš metukų mergytę

Šiaulių pareigūnai tiria galimo smurto prieš vos metukų mergytę atvejį. Smurtų motiną apkaltino vaiką pasiėmęs buvęs sutuoktinis. Policijos suvestinėse rašoma, kad nenustatytu laiku Šiauliuose 31-erių moteris galimai naudojo fizinį smurtą prieš mažametę dukrą, gimusią 2020-siais. Nukentėjusioji dėl patirto sužalojimo buvo nuvežta į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką, kur jai konstatuotos mėlynės ant šlaunies. Mėlynė ant kojos Pareiškimas gautas liepos 20-ąją.
Kriminalai 2021-07-22

Palangoje sužalota 6-metė: ją kliudė kulka iš pneumatinio ginklo

Palangoje ketvirtadienį pneumatiniu ginklu sužalota mažametė. Policijos departamento teigimu, 2015 metais gimusią mergaitę namo kieme apie 14.40 val. kliudė kulka iš pneumatinio ginklo. Suteikus medicininę pagalbą, mergaitė gydoma namuose. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2021-07-02

Marijampolėje iš nešiojamos kėdutės iškritusį naujagimė išgabenta į Kauno ligoninę

Marijampolėje – nelaimė. Naujagimė iškrito iš nešiojamosios kėdutės, buvo pristatyta į Marijampolės ligoninę, o vėliau išvežta į Kauno gydymo įstaigas. Birželio 5 d. apie 10 val. 27 min. į Marijampolės ligoninę iš Marijampolės pristatyta bei pervežta ir paguldyta į Kauno ligoninę mergytė (g. 2021 m.), kuri apie 9 val. 30 min. iškrito iš nešiojamos kėdutės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str.
Kriminalai 2021-06-06

Vilniuje senolė smurtavo prieš mažametę

Sostinės pareigūnai praneša apie smurtą prieš mažametį vaiką. Pirminiais duomenimis, gegužės 18 d., apie 16 val., Vilniuje, Kalvarijų gatvėje esančiame bute smurtą patyrė 2010 m. gimusi mergaitė. Policija pranešė, kad prieš mažametę smurtavo 1944 m. gimusi moteris. Patikslinta, kad smurtavo mergaitės močiutė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Ligoninėje gydoma apsinuodijusi vos 2020 m. gimusi mergaitė

Į ligoninę atvežta vos praėjusiais metais gimusi mažametė, kuri paguldyta gydymui dėl nustatyto apsinuodijimo. Policijos duomenimis, balandžio 19 d., apie 10 val. 30 min., į ligoninę iš Marijampolės rajone, Sasnavos seniūnijoje, esančių namų pristatyta 2020 m. gimusi mažametė. Pranešama, kad ligoninėje mergaitei nustatytas apsinuodijimas. Tiesa, nepatikslinta koks. Mažametė paguldyta. Surinkta medžiaga pagal baudžiamojo kodekso 138 str. 2 d. 1 p. – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Klaipėdos rajone išvaduota vamzdyje įstrigusi 3 metų mergaitė

Pirmadienį Klaipėdos rajone gelbėtojai vadavo vamzdyje įstrigusią mažametę mergaitę.  Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, apie antrą valandą popiet buvo gautas pranešimas, kad naujai suformuotame žemės sklype mergaitė įkrito ir įstrigo maždaug pusmetrio skersmens inžinerinių tinklų vamzdyje.  Atvykę gelbėtojai parankinėmis priemonėmis mergaitę ištraukė ir perdavė medikams, ji išvežta į ligoninę.
Kriminalai 2021-04-13

Mažametės ir retriverio draugystė užbūrė internautus: mielumo dozė garantuota

Jau šimtmečius tęsiasi nuostabus žmogaus ir jo šuns tarpusavio ryšys ir šeimą primenanti draugystė. Geriausiai tą patvirtina žavingo auksaspalvio retriverio Maršalo meilus prieraišumas savo žmogiškajai sesutei – mažai mergytei Macy. Tėvams kilo mintis nuotraukose įamžinti magiškuosius šuns ir dukrytės draugystės momentus ir jais pasidalinti instagrame.
2021-03-17

Į Radviliškio ligoninę paguldyta galimai apsinuodijusi 2-metė

Nelaimė Radviliškyje – į ligoninę pristatyta vos 2019 m. gimusi mažametė. Mergaitė paguldyta dėl galimo apsinuodijimo. Policija pranešė, kad antradienį į ligoninę iš namų Radviliškyje atvežta apsinuodijusi mažametė. Aiškėja, kad mergaitė galimai išgėrė puse tabletės raminamųjų. Jos mama pastebėjo, kad nėra tos pusės tabletės, o ją išgerti turėjęs žmogus pasakė, jog to nepadarė. Susirūpinusi mama įtarė, kad vaistus galėjo paimti mažametė, todėl nusprendė ją nuvežti į ligoninę.
Kriminalai 2021-03-10

Dvimetė į Klaipėdos ligoninę pristatyta su kraujosruvomis ir nubrozdinimais

Klaipėdos pareigūnai tiria aplinkybes, kaip galėjo nukentėti vos 2 metukų mergaitė. Ji dėl įvairių sužalojimų paguldyta į ligoninę. Policijos duomenimis, kovo 7 d., apie 18 val. 50 min., į ligoninę mergaitė buvo atvežta iš namų, esančių Klaipėdoje. Dėl kraujosruvų bei nubrozdinimų 2019 m. gimusi mažametė paguldyta ir gydoma ligoninėje. Surinkta medžiaga pagal baudžiamojo kodekso 140 str. 3 d. – dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui.

Radviliškio rajone vyras smurtavo prieš mažametę

Šiaulių apskrities policija šeštadienį pranešė, kad Radviliškio rajone, Kalnelio Gražionių kaime, vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę.  Pasak policijos, 1977 metais gimęs vyras pirmadienį naudojo fizinį ir psichologinį smurtą prieš 2008 metais gimusią mergaitę.  Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė.  Apie įvykį policija informavo specializuotos pagalbos centrą.
Į viršų