mayr metodas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mayr metodas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mayr metodas“.

35 kg atsikračiusios aktorės Wilson pokyčiai stebina: štai, ką ji valgė

Rebel Wilson pokyčiai stebina ir visko mačiusius – filmo „Aukšta klasė“ žvaigždė numetė daugiau nei 35 kilogramus. Paaiškėjo, kaip jai pavyko atsikratyti tiek kilogramų ir ką žvaigždė valgė, siekdama užsibrėžtų tikslų. Dabar 43-ejų žvaigždė yra dukros Royce Lillian, kuri gimė 2022 m. lapkritį su surogatinės motinos pagalba, mama. Anksčiau ji atskleidė, kad labiau rūpintis sveikata ją įkvėpė noras užšaldyti savo kiaušialąstes. „Turėjau daug viršsvorio.
2023-11-05

Žaibiškai plinta 35 kg numetusios aktorės Wilson dieta: štai, kaip jai pavyko

Aktorė Rebel Wilson numetė daugiau nei 35 kg laikydamasi Mayr metodu vadinamos dietos, kurios pagrindą sudaro daržovės, daug baltymų turintys produktai ir dėmesingas valgymas, pridėtinio cukraus atsisakymas. Štai, kas padėjo aktorei R. Wilson atsikratyti ne vienos dešimties papildomų kilogramų, rašo thebeet.com. Unikalus Mayr metodo aspektas – šis metodas susijęs ne su griežta ar specifine mityba, jis siūlo švelnesnį požiūrį į maistą ir fizinį krūvį.
2023-02-19

Žaibiškai plinta 35 kg numetusios aktorės Wilson dieta: laikėsi kelių taisyklių

Aktorė Rebel Wilson neigia teiginius, kad jos neįtikėtinus svorio pokyčius nulėmė jau beveik 100 metų gyvuojantis populiarus svorio metimo metodas, tačiau šaltiniai teigia, kad būtent tai jai padėjo atsikratyti ne vienos dešimties kilogramų. Rebel Wilson paneigė teiginius, kad ji naudojosi tam tikra populiaria dieta mesdama svorį. Ji teigė, kad atsikratė 35 kg, nesinaudodama Mayr metodo dieta, rašo irishmirror.ie.
2023-01-02

Žaibiškai plinta 35 kg atsikračiusios aktorės Wilson dieta: štai, ką ji valgo

Rebel Wilson daugeliui žinoma kaip puiki aktorė, sukūrusi ne vieną išgarsėjusį vaidmenį. Tačiau 2020 m. ji sulaukė dėmesio ne dėl vaidmens, o dėl drastiškai pasikeitusių kūno formų. Ji prisipažino, kad ilgai kovojo su emociniu valgymų. Nepaisydama kritikų ir net savo pačios komandos pasipriešinimo, ji užsibrėžė tikslą numesti 30 kg, rašo eatthis.com. Per pirmuosius metus ji numetė 35 kilogramus ir skatina savo sekėjus mylėti savo kūną ir išsikelti pasiekiamus, realius tikslus.
2022-12-15

35 kg atsikračiusi aktorė Rebel Wilson neatpažįstama: pokyčiai stulbinantys

Aktorė Rebel Wilson dar kartą pademonstravo savo neįtikėtiną liekną ir dailią figūrą, dalyvaudama „BFI Luminous Fundraising Gala“, kuris vyko „Londoner“ viešbutyje. Australė pasipuošė rožinės spalvos šilkine suknele, prie kurios priderino sidabro spalvos delninukę, o ilgi šviesūs plaukai buvo surišti į aukštą kasą, rašo mirror.co.uk. Nustebino išskirtiniu įvaizdžiu 32-ejų aktorė pasirinko rožinius akių šešėlius ir tokios pat spalvos lūpdažį, kad įvaizdis būtų išbaigtas.
2022-10-02
Į viršų